Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
20. jan 2010

ahoj mimina - pre vacsinu je to akoby zachranna vesta ked sa uz hodne dlho nedari a ono tie chvaly su opodstatnene. ´ty niekam chodis ?

cisielko
21. jan 2010

Ránko

Kajtičko, Figurka..držte sa dnes 😉

Mimina..ahoj...

Aby som nikoho nezabdula tak pfuj pfuj nech sa bublinky držia 😀

denis19
21. jan 2010

Dobré ránečko!!!
mimina vítej a co píše Romy o Heliosu, myslím si, že ty chvály jsou skutečne na míste,málokde najdešt tak profesionální personál a jejich procento úspešnosti o nečem svdčí!!!

cisielko....v práci??????
wodanka jak se cítíš?????
transferistkám držím palec!!!

dana a mariamaria....také klid a pevné nervy, cítíte se dobre????

Romy....tak co tvá angličtina a co prcek, zase kopal???? 🙂

minka051
21. jan 2010

Ahojte tehulky aj tie čo ešte len budete. 🙂 🙂

Zas u nás sneží.. Ja stále čakám a hádam sa dočkám.. Už to nemôže dlho trvať. 🙂

romy miminko tuším už kope.. to je super pocit že 🙂 🙂

kajka39
21. jan 2010

bréé a krasne ranko prajem vsetkym. 🙂

figurka,kajticko -nech je tento den pre vas novy zaciatok, tfuj,tfuj drzim palceky nech bojovnivi zabojuju vo vasich bruskach!!!

wodanka,maria, - prijemne oddychovanie, hladkajte a prihovarajte sa svojim drobcekom vela,vela.... 🙂 🙂

chruminka- krasny albumik a nadherne bambulky....krasne,krasne vela stastia prajem malym aj vam. 😉 🙂

brmbolcek- ako sa mas? dik za info.

tehulky 🙂 dednis,romy,vierka - tehulky virusiky posielajte .............

romy- krasna spravicka, kop,kop urcite neopakovatelny pocit. 🙂

denis- mas to amino za sebou a stastne! uz len vydrzat na na vysledok, stale na nieco cakame,ze? dobre to dopadne 🙂

vierka-cajik, medik, citronik a tepla postielka a pokec s drobcom v brusku.. 😀 Uz citis aj ty nieco ako ,,kop,,?

romy01
21. jan 2010

dobre ranko kočandy

denis anglina dopadla uecite dobre, mala by som preliezť. No a mimčo sa zas v noci ozvalo. Je to velmi jemne kopkanie. tesne pred tym som zas citila take steklenie, ono sa asi nejak mrvilo alebo co a potom zas dva krat koplo. To je najlepsie na dobru noc co moze byt. 😀 Ale sa obavam ze moj drobec bude buntošit len v noci, lebo vcera to bolo az po jedenastej v noci.

denis19
21. jan 2010

kajka...souhlas, stále na neco čekáme,ale neboj dočkáme se 😀

romy...tak to je fantastické...máš v domečku fotbalistu , huráááááá a co 3D UTZ byla jsi už či ješte ne??

dana10
21. jan 2010

Ahojte dievčatá.Včera som mala ráno také špinenie ale v priebehu dňa mi skončilo/29DC/.No a dnes to zase začalo, uvidím či to ten utroš zastaví.Necítim žiadne bolesti v maternici-pichanie alebo zväčšovanie maternice pripadá mi to na mrchu.Škoda 2 bublinky sú tam už asi není?A to boli obidve jednotkové.Neviete prečo sa to neuhniezdi v čom je chyba keď to odchádza?Veď som stále ležala a hore nohy asi to nesúvisí len s tým? 😢 😢

cisielko
21. jan 2010

Romy..no nebudeš mať ranné vtáča ale nočné 😀

Kajka..a ty ako, ako pokračuješ? na bud.týždeň teda OPU, kedy kontrola?

Denis..veru, v práci asi tak ako ty 😎 sa mi mecke ani trošku tu byť 😝

Minka..majú ti zavolať?

denis19
21. jan 2010

cisielko...nechci vrtat a provokovat,ale já mám dovolenou do konce týdne 😲

minka051
21. jan 2010

čísielko ano majú ved dnes je to už asi 15DC čo si myslím že darkyňa stimuluje. Už by mala mať OPU. tak čakám.

denis19
21. jan 2010

minka....čekáme s tebou.....a držíme palec a vše co se dá.....jsi nadeji i pro ostatní a vzor!!!!a máš muj neskonalý obdiv!

mimina321
21. jan 2010

ahoj 🙂
kočky ja chodím do car do piešťan,sú tam naozaj velmi zlatý aj sestričky aj dr.som spokojná a mám to blízko 😵

mariamaria
21. jan 2010

danka a ake bolo to spinenie?vela bab trosku spinilo a su tehu ,nevzdavaj sa!!!kolky den po ET si???

ahojte ostatne kocky 😉

kefalinek
21. jan 2010

ahoj mimina ja som tiez v heloise a ked som sa o IVF bavila so svojim gynekologom tak mi hned dal tel. c.do Heliosu ja som nevedela ze je take niečo aj v piestanoch, no mali by sme to trosku blizsie.

cisielko
21. jan 2010

Minka..vydržaj, už si tak blízko..musíš, bved to môže byť teraz kedykolvek 😉

Denis..no teda 😝 sa máš,a čo pozreli ste niečo do izbičky?

Danka...nestresuj, to že neprišla mrcha je super a to, že špiníš môže byť zahniezdovanie..musíš veriť, nestrsuj sa zbytočne..a ak by to nevyšlo, tak prečo to je otýázka na ktorú nikto nepozná odpoved a ver mi, že by som dala čokoľvek zato aby mi naňu niekto odpovedal..proste sa to stáva, to ej odpoved ktorú by si dostala aj od dokiho..takže žiadne zúfaltstvo a hlavu hore 😉

Mmina..tak to je super, ked si spokojná, nieje nič lepšie ako super doki 🙂

No ja má dilemu 🙄 písala som na kadejaké poradne ohladne toho môjho vajíčkovodu... a čo mi dopíslaI MA VEľMI NETEší....začínam uvažovať, že stopnem KEt ale ked ja som chcela ešte skúrim to KETKo a nie ho zase odkladať 😠

minka051
21. jan 2010

denis dakujem velmi 🙂 Idem im ešte napísať ak mi do 14:00 nenapíšu. Ale ešte im dávam jeden deň.

teba drobec ešte nekopká??

kefalinek
21. jan 2010

čiselko a oze mas za zle spravy neboj dobre to dopadne,
romy ty si bola samaoplatca ked si tolko vela platila?

denis19
21. jan 2010

minka zatím to není nic intenzivní, cítila jsem dvakrát trikrát takové šimrání,ale toť vsjo 😕

mimina321
21. jan 2010

kefalinek no dr.je naozaj zlatý 🙂
cisielko co más s vajíckovodom?
dnes tu mám krsniatko robím operku 😅 doniesol si človeče to zase budú scény ked bude prehrávať 😅

denis19
21. jan 2010

kefalinek
i já tolik doplácela, jako romy, to je cena v prápade, že ti pojišťovna neco doplác ne jako samoplátce to platíš víc, o tom by ti umela psát kajka, že kaji????

čisielko...jo neco jsem mrkli i objednali a jak to bude odfotím pokoj......a jak už budu redy úplne odfotím i ty šatičky teda mnž mne odfotí 😀 slibuji slibuji

kajka39
21. jan 2010

cisielko- zajtra rano nastup na OPU a potom sa uvidi co dalej. Zatial sa citim, ok , ale rada by som to mala uz za sebou... 😅 😵

dana10
21. jan 2010

Denis teba to tam lechtá a lechtá 😀 😀 😀 to je super
Mariamaria bolo to na 29DC také špinenie
Cisielko ja som si ho dala vybrať pred IVF je v ňom tekutina kt.môže zabrániť uhniezdeniu ale nemusí.Ty máš asi tzv.saktosalpinx oni ho niekedy v priebehu cyklu vidia taký plný a na druhý mesiac to nemusí vidieť.Ja by som ho asi dala radšej vybrať a potom ísť na KET.Keď sa budeš dobre cítiť môžeš začať ísť hneď ďalší cyklus.
l

cisielko
21. jan 2010

Danka..asi niečo také mám, dala som si zistiť či naozaj je to až také, že nemám ísť na kEt, zatial mi odpísal len jedne doki, pohopila som, že to neodporúča aj kvôli riziku mimomaternicového tehu..v Helíku i nič také nevraveli, povedali, že šanca je menšia ale je tak som to chcela risknúť..

Kajka, zajtra..tak budem edržať aplce nech ich tam je veľa a kvalitných 😉

Denis..no to som teda zvedavá, fakt..len slubuješ a nič 😝

Mimina..upchal sa pri stimulke 😠

mimina321
21. jan 2010

cisielko to mi je lúto
mne dokonca lekár čo ma operoval pri mmt odporučil pri ivf upchať ten druhý,ale v car povedali že to je zbytočné...
je šanca že sa ti to ,,odopchá,,samé?

dana10
21. jan 2010

Mne to práve povedal Krajko keď som tam začala chodiž ale že záleží na mne
Kajka39 držím palce až tam máš nielen veľa folíkov pri OPU ale aj kvalitných 😉 😉 Daj potom vedieť

mariamaria
21. jan 2010

cisielko to nepotesi..a co ti odporucili ?nejst na KET a pockat?alebo ako???

danka tfuj tfuj neboj to nic nebolo..take malinke spinenie nic zle este neznaci 😉 drzim palce!!

kajka drzim siiilnooo palec 😉

denis to je super pocit.kopkanie...uzivaj si to 🙂

cisielko
21. jan 2010

DaNo mne doki povedal, že je to len a len na me, že ak nie teraz pred KET tak pred 2IVF už si ho mám dať vybrať..šanca tu ej ale sa snižuje tým, že nejaká tekutina mi ho môže vyplaviť, takže musím len dúfať.. 😖 a raz mi doki poveal, to bolo na začiatku ked to zistil, že sa to môže aj samé dopchať ale to už by sa stalo 😝

wodanka
21. jan 2010

ahoj babule...

dani, neboj nic to urcite nie je.. skusala si si robit aj test? a ako dlho si po ET?

cisielko, ja by som na Tvojom mieste tiez najskor isla na ten KET.. uvidis, ze sa to podari a vobec nebudes musiet ist na operaciu

kajka, tiez drzim palceky, aby si mala krasne vajicka.. 😉 ides aj na PK alebo nie?

romy, denis ahojte.. ja Vam v dobrom tak zaaavidim, aj ja si chcem uz byt ista, ze moj drobec je tu so mnou 😵

dana10
21. jan 2010

Wodanka ahoj ako sa cítiš?
Ja som 5deň po ET

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre