Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mariamaria
22. jan 2010

jej aj ja sa pripajam vsetko naj naj naj nech sa ti splni ,to co vsetky chceme 😀 😅 😉 🙂

guginenka
22. jan 2010

dakujem.

denis19
23. jan 2010

dobré ránko bojovnice za rozmnožování 🙂 🙂

kajka....hnedle dej vedet co tvý bojovníčkové delají a jak ríkají holky, co nejdríve šup s nima do domečku!!!!!

čekatelkám preji ješte trochu trpelivosti do testíku a stimulkám ješte hodne trpelivost...a odvahu cisielku!!!!
tehulky verím, že jsou vysmáté jako lečo, neboť já ano, moje bublinka se mi po amnio ozvala a to dokonale, celý večer se prehupovala a hned ráno mi oznámila opet prehupováním, že už má hladíka, tak jsem se zdatne nasnídala 😀 😀

holky tehulky...dnes jsem se dohodla s manžílkem , že budeme fotit bríško...nepridáte se?????

kajka39
23. jan 2010

krasne dobre ranko vsetkym.....
:- ) o 🙂 8hod som volala do helika, tak sa nam oplodnilo vsetkych 6 vajok, vraj boli zrele. Dalsi telefon bude v pondelok a uvidime, ako a ci sa delia na bunky tak ako maju......
zatial pa letim do prce na 3hodky....

denis19
23. jan 2010

kajka.....super!!!!!! 🙂

kajka39
23. jan 2010

denis-dik, a ty ako sa mas? Bolesti uz pominuli? si ok??? 🙂 🙂

denis19
23. jan 2010

dikas za optání, je to lepší a dnes se poprvé chystám na lehkou procházečku mestem 😕 jinak pohodička...ty to s tou práci neprehánej 😠

wodanka
23. jan 2010

dobre rano vsetkym...
kajka to super spravy hned takto z rana.. tak nech to Tvojim bojovnickom vydrzi 🙂

denis to je fajn, ze uz sa citis lepsie a ze sa Tvoj drobec ohlasil.. urcite Ti odlahlo, ze je vsetko v poriadku

maria, ja mam pocit na mrchu uz asi druhy den a nelepsi sa to.. ale co je super, ze mi este stale neprisla 🙂 ale za normalnych okolnosti by dorazila niekde medzi nedelou a utorkom, tak este musim vydrzat 😝 ale ona aj tak nepride, drobec jej to nedovoli 😉 😀

dana10
23. jan 2010

Ahojte dievčatá.Kajka to je super len tak ďalej 🙂 🙂 🙂 🙂
Wodanka musíme veriť že to bude oookkkkkkk 😉 😉
Volala som do helíku nasadili mi od dneska duphaston že ešte není nič stratené, že keby som tam teraz išla nič nezistia len z krvi a to špinenie resp. krvácanie môže pretrvávať aj dlhšie a utroš mám brať peronálne 3x1 aby sme zbytočne nedráždili maternicu a duphaston 2x1
Všetkým držím palce a tehulkám viacej kopkania až vedia že sa už pýtajú na svet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mariamaria
23. jan 2010

no KAJKAAAA 😉 vidis to ake mas krasne vajka 😝 😅 len tak dalej,tesim sa s tebou 😵

danka super ,ze ti nasadili duphaston a zmenili utros na per oralne. Musis aj nadalej verit 😅

wodanka mne tie priznaky na mrsku presli,bolia ma uz len prsia.sem-tam ma este pichne niekde v podbrusku 😕 ale hlavne vajecniky ma stale bolia,je to normalne?

denis na prechadzke opatrne a som rada ,ze malicke sa ohlasilo 😉

kajticko
23. jan 2010

ahojte tehulky netehulky pichandy nepichandy 🙂

brmbolček dve 8 bunkove a 7 mrazačikov 😉

figurka no super všetko nám vychádza na rovnako. 😀 😀 aké máš pocity mne konečne dnes prestalo byť ospalo a lepšie sa cítim. v podbrušku mám len pocit ako na mršku.

denis davaj pozor na prechádke 😉

všetkým veľa štastíčka prajem 🙂

mariamaria
23. jan 2010

kajticko jeminenku 7mrazacikov to je uzasneee 😝 😅

prajem vsetkym krasny den !

kajticko
23. jan 2010

dakujem mariamaria ,ale najradšej by som bola keby som ich už nepotrebovala 😝 aj Tebe pekný dník a veľa štastíčka

mariamaria
23. jan 2010

jasneee ale potom neskor mozno surodencek 😀 😅
inac nijake ine zmeny okrem pocitu na mrsku nemas?

Baby ako zistime po IVF ze sme tehuuuuuuuuuu 😀 ???denis?cukotka?a ostatne tehulky a byvale tehulky? 😅

kajticko
23. jan 2010

nemám a ty máš neaké??ja sa prave konečne dneska lepšie cítim stale som bola ospala z toho utrogestanu

mariamaria
23. jan 2010

katjicko ospala sem stale 😀 😔 🙄 ale citim sa akoby som bola pod vplyvom nejakych drog 😀 taka som v pohodicke kludnaaaa ako nikdy 😀 akurat vela cikam,ale to je z toho mnozstva vody ,ktore pijem.Sem tam ma pichne nieco v podbrusku, v noci som mala poriadne krce...to neviem ,co to bolo ,som sa nadranom zobudila s bolestami 😨 no a prsia ma bolia stale a mam ich napnute.Inac asi nic ,co by mi naznacovalo ,ze som tehu 😵 ale robila som si testy ,vcera a dnes.A boli pozitivne.Ale to asi este z piatku minuleho tydzna,co mi dali nejaky liek pred OPU

kajticko
23. jan 2010

ano ja si tiež myslím,že to s tým testom nevydržím ale až tak najsor 10 den. aj ja cikám. musím tiež vela pit mne kazali 4-6 l že som mala nábeh na OHSS. tiež om si včera pripadala ako na drogach 😠

kefalinek
23. jan 2010

bebenky vy ste si všetky odkladala do mrazačikov, teda rie ktore mali čo? ja sa neviem rozhodnut, či ich tam dat alebo nie...

kajticko
23. jan 2010

no ja som si ich dala preto aby som nemusela absolvovať toto všetko ešte raz ked sa to náhodou nepodari.,

cisielko
23. jan 2010

Ahojte

Gubik..tak ty máš vtedy OPu ked ja asi KET..tak kto vie, moťžno sa stretneme a ja prídem za tebou a porajem ti šťastie kým budeš ležkať 😀 😀 😀 😀 😀

Denis...no baterky sú už aj nabité a foto nikde 😠 strašné stebou 😝 a že dnes, uverím ked uvidím 😀

Romy..tak už cítiš kopkanie? teda, to už cítiť tak skoro?

Kajtičko..super..takže 2 krásne bublinky v brušku..pfuj pfuj 😀 😀 😀 😀 😀

Maria...ja som tiež ležala asi tak de´, podla mňa ak s má uchytiť tak sa uchytí 😉

kewama..vitaj...držím palce

Kajka..takže 4 sa oplodnili..super..som rada, že to máš za sebou..však sa to dalo zvládnuť, takže všetkých 6, to je super 🙂

Brmbolček..ten zoznam je super..aspoň si pripomenieme kto ako na tom je 😀

Vierka..a ty ako, už ti je lepšie?

Guginenka..všetko najlešpie a hlvne veľa šťastia 😉

Wodanka..to že neprišla je super..vyzerá to stebou super, držím palce 🙂

Danka..takže nepšrišla, to je perfektbné, už nanu vôbec nemylsi 😉

Kefalinek..nerozumiem tvojej otázke? či sme si odložili mrazáčikov?

Nemala by sa už vrátiť teraz niekedy aj Viki s dovolenky?

dana10
23. jan 2010

Kefalínek vidím že ty už máš jedno bábo, my čo ešte nemáme tak 😉 zostávajú na mrazenie tak ich radšej dáme pre istotu
Mariamaria ten test ak je pozit. to je OK.Ak ti nepichali pregnyl alebo tú štipľavku 🙂 🙂

kajticko
23. jan 2010

čisiellko tak klobúk dolu myslím,žeto máš všetko v merku 😲 mne sa to nikdy nechce čítať do zadu tak potom ne´viem ktorá ako na tom je 😠

dana10
23. jan 2010

Baby ja by som testovala na vašom miste až na 10 deň po ET aj keď ja už možno ani nemusím ☹

cisielko
23. jan 2010

Kajtičko...tak aspoň máš takto prehlad...musím sem tam aj do zadu prečítať čo ak sa tu niečo zmenilo, niekto je tehu, to nesmiem prešvihnúť 😀

Danka..čo to zase čítam, všetko bude dobré..zmenilo sa niečo u teba?

A testujte ak už naozaj neviete vydržať najslôr 8 deň, aj to je skoro, najlepšiie je na 10 😉

kefalinek
23. jan 2010

dani no mame dcerku nezdarenu momentalne sa jej nechce spat a stale vykrika , ja sa len bojim, že ci nam to druhe babo vyjde, ak sa to hovori na prvykrat.

dana10
23. jan 2010

Kefalínek všetky dúfame že to vyjde na 1-vý krát a ak nie túžba po dieťati je veľká tak to absolvujeme aj viackrát ak treba 🙂 .Všetko záleží aj na tom koľko, ako a či sa embyo udrží v maternici, každá sme iná a samozrejme psychika na tú som zabudla.Potom nad tým rozmýšľame prečo ja?čo som zle spravila?a samé výčitky.Rómovia tí takýto problém nemajú.Vidím že máš doma dobré šidielko
Cisielko ja už nemôžem písať po menách ty máš dobrú pamäť tak ako brmbolček.

mariamaria
23. jan 2010

danka nebud pesimista budes testovat!!!!s nami vsetkymi!ja si idem akurat kupit testik,tak dufam ,ze aj ty nejake mas doma drziiim palceee

😅
😉 cisielko ty si take slniecko nase 😅 ja si tiez myslim,ze ak sa to ma uchytit ,tak sa to uchyti,ak nie nepomoze nic 😒takze ostava verit a modlit sa ,aspon ja to tak robim 😅

kefalinek moja tiez vykrikuje a musime sa hrat od rana do vecera ,inac mame po dome 😀
kefalinek a preco pises ze mate dcerku nezdarenu? 😒

brmbolcek
23. jan 2010

pekne sobotnajsie popoludnie, babice este je skoro na test , zbytocne sa sklamete este netestujte , tak este chvilocku pockajte

mariamaria
23. jan 2010

brmbolcek ahoj no keby sa to dalo 😀 ze netestovat 🤐 ja uz som aj zmierena ,ze nic z toho.ale stale mam taky plamienok v srdiecku,ze to vyslo.tak neviem 50 na 50 😝
ako sa mas?

brmbolcek
23. jan 2010

ahoj mariamaria- dakujem za opytanie, mam sa stale rovnako 😉
nemysli na to viem, ze sa to neda ale musis potlacit svoje chcenie na ine myslenie, a mas jeden signal menzes meska , tak je to dobre znamenie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre