Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
24. jan 2010

wodanka.....super zprávička!!!!! už ani sviňka nedorazí neboj....jsi stále na PN????? ne?

wodanka
24. jan 2010

ano denis stale som PN, uz od zaciatku januara a este planujem chvilu zostat 😉 uz bez tak mam pokazenu vyplatu 😝 a Ty co, ides uz v pondelok do prace alebo este chvilku budes doma?

kajticko
24. jan 2010

mariamaria to teda áno.

wodanka super už nech vôbec nedorazí 😉 aké máš pocity??

denis19
24. jan 2010

už jdu do práce na čtvrtek a pátek jsem mela po amni dovolenou,ale jinak už chodím od 12tt do práce, celkem se to dá....a pokud mi to poleze na nervy...tak pujdu opet na PN 🙂 už jsem si s mnž rekli, že prdíme na ty peníze,hlavne že budeme tri 🙂 🙂

brmbolcek
24. jan 2010

denis tak to si dobre napisala, pod natlakom s konika a emocie 😀 😀 😀 😀 to je svata pravda a ziadna loz 😉

denis19
24. jan 2010

brmbolcek
tak to totiž bylo,ale bez koníka by tu bylo smutno ne????

brmbolcek
24. jan 2010

wodanka- tak uz iba prezit tie dni kt, na prist mrcha , ktora nedojde len tie pocity a silne vnutorne vnimanie budes mat take ze ma prist... ale posli ju niekomu kto ju teraz viac potrebuje 😉 a to ze si na PN je fajn, viem ze PN pokazi vyplatu ale vies keby sme mali korunky tak si ich nedame do detskej postielky a budeme sa divat na ne 😉 , radsej si zaplatim po tom co tak dlho tuzim , trosku budem bez peniazkou ale ako sa vravi, peniaze boli aj budu, 😉 mas manzelika kt, sa postara, dalej rodinka, atd.... mame plus este to ze budeme mat matersku ked pracujeme 😉 horsie je to kt.nepracuju a otehotneju, su to hrozne zakony 😖

brmbolcek
24. jan 2010

denis spravne 😉 😉 , pravdu mas 😉

wodanka
24. jan 2010

ahoj kajticko, pocity mam take nijake.. neviem na com som a som z toho troska nervozna

denis, to s Tebou suhlasim, ak bude treba, tak budem doma aj do konca tehotenstva, len aby to vyslo

brmbolcek ja tie pocity mam a su zo dna na den silnejsie, ale snad to prejde a mrska pojde k niekomu inemu 😉

krivka5
24. jan 2010

ahojte dievcatka!
tak vidim ze je tu veselo a aj zname tvaricky.ahoj deni.tak ste tu spolucakatelky.moj muz mal v noci divne sny,uz aj jemu sa sniva o babatku a stale ma stisal.dokonca chcel uz dnes testovat,ale som mu to vyhovorila ze ja zavcasu tak to skusime az v utorok.mrchu som zatial nedostala co je dobre,len tie prsia ma nejak nebolia co ma znepokojuje a ani nemam nejake zvlastne pocity.ja mam ale od prirody velke prsia tak si myslim ze vacsie uz asi nebudu 😀 ozi merala som si BT a aj vcera a aj dnes rano som tam mala 37,5.vraj ked je tam teplota vyssia ako 37 stupnov tak je to priznak tehu.neviete niekto o tom nieco?

denis19
24. jan 2010

mrška pujde tam, kde ji chtejí!!!!a basta!!!!

já vám to verím holky, to čekání po ET byloo nesnesitelné chvílema!!!!!! ale nebojte každým dnes se to krátí, já ted také čekám...tak nás tu čeká na výsledek hodne,ale já bude ješte dýl 😝

brmbolcek
24. jan 2010

i ja som v case menzesu mala take pocity a to asi kazda z nas 😉 tie pocity pominu, neboj ja som lietala na zachod fakt, ze kazdu chvilku.... to bolo teda riadne kilometrov wc a postel 🙂

wodanka ako casto uzivas utrog.. ja rano dve a vecer dve a ty ?

denis19
24. jan 2010

ahoj krivka 🙂
s teplotou ti neporadím....ale s tema prsama jsi mne pobavila...také mám od prírody lehce vetší prsa 🙂 🙂 a myslela jsem ,ž e vetší už nebudou,ale uklidním Te..... budou 🙂 🙂 🙂 už jsem kupovala i novou podprdu!!!!

soni1
24. jan 2010

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Včera som si prvýkrát kúpila ovu testy, že ich odskúšam. Zobrazila sa mi druhá čiarka, ktorá bola taká slabšia, no na letáčiku som sa dozvedela, že aj vtedy je test negatívny.
Včera som bola 12DC, tá slabá čiarka znamená to, že keď by som si robila ovu testy napr. o 2, 3 dni, tak mi čiarka zosilnie? Alebo to nemusí byť pravidlom? Ďakujem.

wodanka
24. jan 2010

brmbolcek ja uzivam utros rovnako ako Ty... uz si si aj robila test?

krivka5
24. jan 2010

o behani na wc ani nevravte.ja mam furt blbe pocity ze mi nieco tecie a to je len utros...dnes ma od rana trochu picha v boku.mozno to je to uhniezdovanie.inac som uz 7 den po ET...Ak ratam aj den ET.ozaj ako sa to ma ratat?
ja som sa este ani na krv neobjednala.som si myslela ze to staci tam za 14 dni ist bez objednania.

brmbolcek
24. jan 2010

krivka servus , vitaj u nas 🙂 🙂

soni s ovu testmi ti neporadim , mozno ostatne dievcence ..... 😉

wodanka- test az den pred helikom 😉

soni1
24. jan 2010

Ja som sa na krv objednala hneď po ET ako som odchádzala z CAR. Mne by 14 deň padol na nedelu, tak ma objednali na 15 deň po ET.
Babenky, keď viete, tak mi prosím odpovedzte na môj príspevok vyššie.

denis19
24. jan 2010

pokud chodíš a to tuším chodíš do heliku, je treba jim to tam zavolat a já to počítala od následujícího dne, pokud se nepletu 😀 😀

denis19
24. jan 2010

soni...takže ty jsi po ET????? a to máš ovu testy či tehul testy????

wodanka
24. jan 2010

soni ja ked som si robila ovu testy, tak to bolo asi tak od 12DC kazdy den az do casu, kedy tie ciarky neboli rovnako silne, resp. testovacia silnejsia a vtedy som vedela, ze je ovulka.. niekedy som si ich musela robit aj 5-6 dni kym boli ciarky rovnako silne 😉

soni1
24. jan 2010

Denis, ja momentálne nie som po ET. Nám sa prvé IVF nepodarilo, len som sem pridala príspevok, ako som to vtedy riešila ja. Máme ešte troch mrazáčikov, takže nás čaká KET, ale momentálne si zisťujem, či u mňa vôbec prebieha ovulka.

denis19
24. jan 2010

a dr ti to nezjistil, jestli máš ovulku? mne to v heliku zjišťovali....

soni1
24. jan 2010

A akým spôsobom ti to zisťovali?

krivka5
24. jan 2010

idem do puchova navstivit muzovu tetu,tak sa tu zatial majte kocky 😉

soni1
24. jan 2010

Lenže to znamená, že keď som si tam teraz našla slabšiu čiarku, tak mi bude po niekoľkých dňoch silnieť?

wodanka
24. jan 2010

ano soni, mala by tmavnut

soni1
24. jan 2010

Ďakujem

guginenka
24. jan 2010

dievcata ahojte, potrebujem vediet, ze ci sa moze pocas stimulky brat nieco na kasel alebo tak. o tyzden by som mala zacat a bolia ma priedusky, mam kasel. chytam stres ci sa to nebude musiet posuvat. ci to mam povedat ked tam pojdem na ultrazvuk?
dakujem

denis19
24. jan 2010

guginenka
behem stimulkyv podstate mužeš všechno, jen asi týden pred OPU nesmíš nic, mimo paracetamolu....já stimulovala a také mela prudušky v tahu,ale vše ok dopadlo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre