Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
26. jan 2010

maja.... vzhladom nato, ze mate zly spm... tak budete asi mat metodu ICSI t.j. napichnutie spermie...... a ci ist do PK alebo nie to zalezi od poctu tvojich vajicok kolko sa ich oplodni a to sa riesi uz v stadiu cakania na oplodnene vajicka... ak ich je vela tak nevahaj a chod do PK ma to svoj vyznam 😉 ak bude malo vajicok tak hned sup sup na 3den 😉 najkrit. den je 3-4den vtedy sa ukazu ze najsilnejsie preziju a tie slabsie sa degeneruju .

minka051
26. jan 2010

kajka a volala si dnes do centra ako sú na tom drobci? O kolkej tam máš byť?

kajka39
26. jan 2010

minka-volala som len vcera 3-ti den, dnes mi vraveli, ze nemam volat, ze mi nebude vediet povedat co a ako.. Takze zajtra s malou dusickou rano 7:30h. volam, a verim,verim ze budeme startovat vrtulnik smer helik!!! 😵
Este som v pohode, ale neviem ko dlho mi to vydrzi......

majaja- podla toho do akeho centra chodis aj podla vysledkov tvojich a spermiogramu ti odporucia ci bez PK alebo s PK. Zalezi aj kolko vajok budes mat a akej kvality. Väcsinou to ani nie je na tvojom rozhodnuti ale na centre a embriologicke. Ty kam chodis? Skusim ti poslat ip ak nieco najdem co sa tu uz pisalo o PK

figurka.m
26. jan 2010

ahojte bambule 😀

krivka, maria wuauuuu, tak ste prve s //, gratulujem 😉

wodanka, neboj, ak tam uz bol dusik, tak je to fajn, ani spinenie nevadi, ale verim, ze su to riadne nervy 😉

kajka, zajtra drzim palceky 😀 😀 😀

minka aj tebe uz sa to blizi, ozvali sa ti uz, tusim si vravela, ze dnes by mali dat vediet

ja stale rovnako, len prsia su ako nafuknute a trochu citlive, brucho nemboli, akurat nerviky pracuju 😅

minka051
26. jan 2010

Kajka ako daleko máš do helíku.. Lebo my teda precestujeme tak 6 hodím a to mi dá asi zabrať.

kajka39
26. jan 2010

minka- tam a spät cestujem asi 3-31/2hodky a 280km dohromady. Je to dost,ale dufam ze ideme do ciela... 😵

figurka-ty si uz ktory den po ET?

figurka.m
26. jan 2010

kajka dnes som 6-ty den, v sobotu ma prist mrcha, tak uvidime 😕

brmbolcek
26. jan 2010

figurka ahooooooooooj , tak co roby zadok po tak tvrdom pade , vsetko je ok ? ako sa citis ..

kajka- zajtra lahni na zadne sedadlo a lez az pokym nedoojdes dom... 😀

figurka.m
26. jan 2010

brmb 😀 zadok sem tam pobolieva, inac pohoda, a co ty? teba fakt prsty nesvrbia na test 😕

brmbolcek
26. jan 2010

ale no svrbia- ale ja bojim........

kajka39
26. jan 2010

brmbolcek-deka,vankus uz nachystane. Poslusne hlasim, ze budem lezat a mnz.. sa len smeje ... 😀 ,,vraj to som teda zvedavy,, takze mu chystam prekvapenie v podobe ,,niekolkodnoveho leziaceho chrusta,, 😀 kedy vyuzijem vyhody nehybneho pacienta... 😀 😀 😀

brmbolcek
26. jan 2010

kajka - tak to si uzijes domaceho lenosenia, manzel bude behat na plne obratky, skusi si tvoj rezim tak ta na chvilocku zaskoci 😉 len nech sa to vsetko stastlivo uhniezdi 😉 drzim moc palce

dana10
26. jan 2010

Maria to je super dúfam že budú // silnieť 😵 😵 😵 😵
Kajka držím palce na tých 2 bobáčikov čo ti vložia 😉 a ešte keď ti zostanú na mrazenie 🙂 🙂
Wodanka mysli na niečo iné prepni mozog na inú notu všetko bude OK 🙂 😉

kajka39
26. jan 2010

brmbolcek- tusim, ze si nalomena trošilinka s tym testikom? Ak je malicke v brusku zavrtane, tak tvoja radost z // mu len pomoze, urcite bude citit radost na srdiecku...tak testni, nedaj sa tolko prosit, potrebujeme tehu virusiky😀

danka-dik, to bude noc plna ocakavania ako bude rano..... 😵

brmbolcek
26. jan 2010

kajka nie si dalekjo od pravdy , 😉 ale ja bojiiiiiiiiiiiiiiim inak ma tu uz steglite to je pravda no musim byt silna a silna a silna a silna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja uz normalne pochybujem sama o sebe, meska mi to od 19.1 do dnes a ja pochybujem ze ci to je tak ako ma byt ... no cas ukaze .....

dievcence zelam vam dobru nocku idem sa venovat manzelikovi 😉 🙂 🙂

Kajka zajtra budem citat ranne cerstve spravicky ako sa maju tvoje babuliatka ..... 😉 😉 uz aby boli v brusku 😉

cisielko
26. jan 2010

Maria..to je skvelé 😀 😀 😀 😀 😀 gratulujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kajka..zajtra budee čakať a držať palce..a nemáš foto účesu, že by si nám ho dala do albumu?

Majaja..vitaj medzi pichajdami...ja som si pichala sama, mylsím, že Danka chodila do centra lebo ho mala 5min od odomu..neboj, to zvládneš, nič to nieje 😉vy máte aký problém?

Minka..a ty, ideš vo štvrtok?

majaja75
26. jan 2010

cisielko: veľmi zlý spm. asi najhoršia bude prvá injekcia, ktoru si dám sma. uplne prvu mi da známa a potom ja.

minka051
26. jan 2010

cisielko ano idem vo štvrtok 🙂

cisielko
26. jan 2010

Maja..no prvá bude zaberák, viem to podľa seba le ptom to už pôjde...ja som si zvykla, a to je čo povedať..neboj, zvládneš to a dobojuješ 😉

krivka5
26. jan 2010

figurka...ja som testla 7 den a bolo to tam,sice slabe ale bolo...
bombrlcek...uz chcem vidiet tvoje 2 ciarocky 😉
minka ...na stvrtok drzim palceky...
dievcata zajtra rano zase testujem a poslem vam tehu virusiky 😀
dobru nocku a nech sa vam snivaju len krasne snicky...

cisielko
26. jan 2010

Krivka..len posielaj, posielaj 🙂

Minka..tak budeme držať palce 😉

krivka5
26. jan 2010

ciselko...jasne ze poslem 🙂
este si kukam testiky v albumoch nech mam inspiraciu...

luko
26. jan 2010

tak opat blahozelam krivke a ako citam aj marii...a wodanke verim tiez coskoro

mirm
27. jan 2010

dobre ranko
baby chcela by som sa spytat, vcera som bola na transfere a stale ma pobolieva brucho, hlavne ked si sadam alebo lahnem. to je v poriadku?

denis19
27. jan 2010

mirm...ano...tojeješte dusledek i OPU, tak klid 🙂

preji krásné dobré ránko a očekávám samé dobré novinky!!!!

wodanka
27. jan 2010

dobre rano holky... 🙂 tak o mojej bambulke je uz definitivne rozhodnute, dnes mi zacala mrcha a testik je opat uplne biely... 😢 Majte sa tu krasne babule, vsetkym Vam drzim palce, aby ste to dobojovali k // a vy tehulky, aby ste mali krasne zdrave babatka. Ja si musim teraz od tohoto vsetkeho oddychnut a uvidim, kedy sa opat s manzelom rozhodneme do toho ist. Pekny den vsetkym..

kajka39
27. jan 2010

dobre ranko vsetkym prajem 🙂
To moje rano zacalo zatial mizerne! Uz som volala, ale ET sa dnes nekona. Cakame do zajtra 5embriok zatial zije, ale ich napredovanie je este s ? a musime pockat ci sa pozberaju za dalsich 24hod.... Sancu maju tie dve kompaktne morulky, ktore su na tom v tejto chvili zo vsetkych najlepsie ale az tak povzbudivo to teda neznelo v telefone... ☹

kajka39
27. jan 2010

woanka-je mi to strasne luto, velmi.. ☹

cisielko
27. jan 2010

Ránko

Wodanka...neviem čo by som ti povedala..je mi to ľúto..viem čo prežívaš, prešla som si tým sama ☹ teraz ti bude ťažko ale čas ti zahojí ray a ty budeš zase silná do daľšieho boja 😉

Kajka...no teda, ale sú tam tie dve tak hore hlávku...ja som tiež mala na 5deň jednu a kým som rpišla na transfer tak ešte jedna zabojovala , môj mrazáčik, ktorýý ma teraz čaká..drž sa, bude dobre 😉

krivka5
27. jan 2010

dobre ranko
wodanka to mi je velmi luto,ale mozno to este nieje uplne stratene..
asi som sem mala ten virusik poslat skor ☹
mam nove foto,uz je ciarocka silnejsia tak si myslim ze to je o.k.
// // // // // // // // // // // // // // // // // //

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre