Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
28. jan 2010

Kajtičko..bodaj by..alebno nech aj nie, len nech nerobí šarapatu 😀 😀 😀 😀 😀 videla som tvoje fotečky, ste sympoši 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
28. jan 2010

kajka...huráááá, vše je tam kde má být, už jen ať minka šťastlive docestuje domu!!!!!
holky, tak jsem zdárne doma a i zaparkovala, mnž mám nekde mezi lučencem a bystricou a nebere mi mobil, ani jeho kolega...tak jsem dobre na nervy!!!! aspoň se uklidňuji varením!!!!

demizon
28. jan 2010

ahojte, výsledky su v poriadku...takže pokračujem s Fostimonom v tej istej dávke 225 UI a v nedelu ďalšia kontrola v GF

denis19
28. jan 2010

demizon
tak super a ješte i na stejné dávce, tak to je parádní den dneska..... 🙂

krivka5
28. jan 2010

denis...neboj on pride ved ho domka cakate dvaja 🙂 aj ten moj este neprisiel a tie cesty su fakt uzasne ani zimne gumy nepomozu...

kajticko
28. jan 2010

čislielko dakujem 😉

denis neboj príde možno sa musi sustrediť na cestu 😉

majaja75
28. jan 2010

demizon... s akymi davkami fostimonu pokračuješ, ja ho budem tiež brat, do akeho centra chodiš?

denis19
28. jan 2010

dikas holky, tomu verím, že má na té ceste plné ruce práce a ješte na takovém aute 😠

majaja75
28. jan 2010

demizon...ako si reagovala na fostimon,

kajticko
28. jan 2010

denis a čo varíš ,???, ja som dnes langoše robila už sa na ne teším 😝

demizon
28. jan 2010

majaja75 - berem 3 ampulky, každá ma 75 UI takže dokopy 225 UI/den + Diphereline . Chodím do GF v BA. Denis to že mi nezvýšili dávku znamená, že moje telo rwaguje dobre aj na tých 225 ? Inak už ma trochu pobolieva lavý vaječník...

majaja75
28. jan 2010

demizon...tak asi budem aj ja, ma to napisane v protokole. a mala si nejaké problemy s bolestami?
Vie mi niekto poradiť ako je to s pitim tekutin, tu som čítala že sa musi veľa piť. treba davať pozor na niečo pri stimulke

demizon
28. jan 2010

majaja75: pokial to máš v protokole tak určite...zatial ma pobolieva len jedna strana a okrem toho nič, snažím sa oiť veľa vody - vodu, čaj, dťús v podstate všetkočo je doma, lebo ja nedokážem piť veľa vody naraz, manžel ma stráži a furt mi nalieva 🙂

denis19
28. jan 2010

jé, langoše, to jsem v živote nedelal,ale mám to ráda!!!!!! já varím konečne manžílkovi polévku, já to totiž moc nemusím, jako polévky,ale ted když byl celý den na tom snehu, tak kuchtím vývar 😀 bud za hodnou....

cisielko
28. jan 2010

Denis--neboj, určite má plné ruky s volantom, nemá čas ti aj dvíhať mobil 😉

Demizon..super..tak len pekne pokračuj 😉

Majaja..no treba veľa piť aby si nedostala hyperstimulák..ja som pila tak 4-5l denne..a bolo to ok...načo si teba dávať pozor?no, nenámahť sa a nič čťažké nedvíhať 😉 a hlavne byť v klude a nestresovať 😉

majaja75
28. jan 2010

čisielko....s tym pitim bude problem veľa nepijem a najväčši problem vidim v tom nestresovat sa. Okrem toho aj v robote je veľa stresov

cisielko
28. jan 2010

Majaja..tak potom treba ísť na PN..ja som bola v práci a snažila som sa byť v klude, ignorovala som stres 😀 no a piť sa musíš donútuť, je to dôležité 😕

kajticko
28. jan 2010

majaja aj ja som pila tak denne 2dcl.,ale ako mi kázali piť veľa tak pijem ked musím a teraz tieš a zrazu mi to pripada uplne normalne zvykla som si 😉 treba ist na PNku a nestresovať ,lebo v robote klud nebudeš mať nikdy

denis19
28. jan 2010

majaja75
potvrzuji...hlavne to pití a každé kladu na srdce PN...holky kdy jinkdy si budete moci tak dobre doma zdáchnout!!!! nebláznete, žádná práce za to nestojí!!!

majaja75
28. jan 2010

čisielko....tie 3 ampulky si pichaš spolu s Diphereline v jednej striekačke? neviem ako tebe ale mne doki o tych liekoch skoro nič nepovedal, len to že v 25 deň cyklu začnem pichať Diphereline a potom 4 deň menš mam prisť na sono. O tom ako zarabať a pichať Diphereline nič. Nabuduce sa budem musieť asi viac pýtať. Teraz som bola mimo z toho spm

cisielko
28. jan 2010

Majaja..aké 3 ampulky, čoho?

denis19
28. jan 2010

majaja75
to ti mela vysvetlit embriologička...nemeli jste s ní pohovor???

demizon
28. jan 2010

cisielko: majaja75 si ta asi splietla so mnou 🙂 mne pichajú injekcie v GF som toho názoru, že keď máš pokazené auto ideš k automechanikovi, keď máš probléms vodou voláš vodoinštalatéra ateda mi vychádza e injekcie má pichať zdravoná sestra 😉

majaja75
28. jan 2010

sorry, poplietla som to

cisielko
28. jan 2010

Demizon, žeby?mne zto skôr pripadalo ako keby nevedela čo si má namiešať 😝 no neviem..ja som sa donútila pichať sama..bolo mi to nakoniec aj pohodlnejšie ako niekam stále chodiť 😉

majaja75
28. jan 2010

pýtala som sa preto, že si to asi budem pichať sama. Nemam môžnosť denne cestovať do BA kvoli inj a ani sestrička ktorá s tým nema skusenosti, alebo navod asi s tým u obvodaka bol problem

cisielko
28. jan 2010

Majaja..ale vieš čo máš a koľko namiešať?

majaja75
28. jan 2010

Diphereline jednu ampulku denne a potom ked pôjdem na kontrolu tak sa budem asi viac pýtať

cisielko
28. jan 2010

No tak potom žaidny problém..ja že nevieš čo a ako..a pichanie zvládneš..mne prvú pichol mužo, potom sem sa pohádali lebo som hysterčila, tak komu sa chce len tak pichať do brucha, tak sa naštval, ja som sa naštvala, zobrala ihlu , nasratá pichla do bruška a bolo..od vtedy som si to pichala sama, nebolelo ma to ked som si to sama pichala 😀

demizon
28. jan 2010

majaja75: Ja som začínala 24.DC /13.1./ s Diphereline, čakala som na menzes, ktorý dorazil 19.1. od toho dňa rátam nový cyklus, na 2-4 DC prvá kontrola, u mňa to vyšlo na ten 4tý deň...potom od 5.DC pichám Diphereline + Fostimon 225 UI, dnes 10.DC druh kontrola - krv /hormonálny profil/ + sono, po výsledkoch pokračujem ďalej ako doteraz - píšem ti to preto aby si vedela aspoň zhruba čo a ako

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre