Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
30. jan 2010

maria...moje chuda to ani maminu,alebo svokru nemas po ruke?

mariamaria
30. jan 2010

😉 nie nikoho ,akurat kamosky.Ale to radsej nie.Maju svoje problemy

krivka5
30. jan 2010

maria...ty si sisi,urcite keby vedeli ze potrebujes pomoc tak by ti helfli, ved na to priatelia su 😉davaj si na seba pozor moje...idem na nakupy s mnž,nechce sa mi ale uz mi je vsetko male (pribrala som od zaciatku liecby 4 kg!)tak si idem nieco kuk...

mariamaria
30. jan 2010

krivka ja tiez som pribrala a ani nechcem vediet kolko ☹

denis19
30. jan 2010

hezký den devčata...tak co naše transferistky???? jak se cítí???? 😀

kajka39
30. jan 2010

ahoj denis- ty a bublinka sa mate ako? uz som cutala, ze sa aktivne hlasi, je to castejsie ako doposial?, 🙂

denis19
30. jan 2010

ahoj kajka...ano ..naše bublinka bude asi aktivní človíček,hemží se v tom bríšku jako blázen 🙂 nevím co to bude až o neco naroste a bude mít míň místa v bríšku, to budou jiné perdy!!!
a ty ako?????

brmbolcek
30. jan 2010

pekne sobotnajsie predpoludnie....

Tak ako dievcence ? Kajka to je v poho ze nic necitis v rusku je este skoro... a to tie navaly tepla, potenia to som mala aj ja ale pri stimulke nie pri liekoch co uzivas teraz tak viem si to uplne predstavit co to s tebou robi.....treba to vydrzat a uz mas aj znizene davky tak verme ze to bude fajn

ja som navarila zeleninovu polievocku este idem urobit kuracie rezne a zemiakova kasicka a mm mi siel do lekarne kupit testik tak ak bude odvaha zajtra testnem a isiel este na mensi nakup potravin...

Danka dnes v sobotu je to 14 dni po ET takto pred 14 dnami sme tam sli...... len nech to vsetko uspesne dopadne

dievcence a neviete ako nas budu pozerat ci so spodu , alebo cez brusko? neposkodia to tou sondou ked pojdu zo spodu do nas ???

Denis- citis bublinku citis ? to uz ti odlahlo ked sa ti male ozvalo 😉

mariamaria
30. jan 2010

brmbolcek mna pozerali zo spodu.nic nesrpavia bublinke ,neboj 😉

denis19
30. jan 2010

brmbolcek
ze spodu....ale neboj nic se nestane, tím pres bríško by to bylo asi komplikovanejší,ale nic se neboj..... 🙂

brmbolcek
30. jan 2010

vazne ? zo spodu ? to by nic nevideli keby sli cez brusko ????

a utros.. ste si vkladali pred tym ... ???

kajka39
30. jan 2010

dobru chut k obedu.... 🙂
prave som sa najedla a nepriatelsky pozeram na tu tabletku ktoru som si este stale nedala. Na 100% myslim, ze mi je zle z tych tabletiek, zail nesmiem ich prestat uzivat. 😒 Inac som v pohode nic ma neboli ani nic necitim-vobec...

maria-ako uz je lepsie?

brmbolcek-tebe sa ani neoplati testovat, ved ty si isto, iste tehulka 🙂 🙂 🙂 ,ale s gratulaciou pockam az po tvojom oficialnom ohlaseni!!! 😀 😀 😀

dana10
30. jan 2010

Denis ty tam máš v brušku asi boxeristu no uvidíme čo sa z neho vykľuje asi poriadne šidielko 😎 😎
Mariamaria ty už lepšie no ja si to neviem ani predstaviť čo to je za bolesť 😉 😉
Kajka, minka dúfam že Vás obskakujú mm a ešte Vám aj poupratujú a čičíkajú Vás držte sa 🙂 🙂 🙂 🙂
Baby a keď krvácam nie veľa aj tak pozerajú zo spodu alebo nepozerajú vôbec?

kajka39
30. jan 2010

dana- ak je to len spinenie, tak mozu pozriet aj zospodu ak krvacanie tak nie. Ty si na tom ako? Myslim, ze si mala na testiku //, alebo sa mylim??

mariamaria
30. jan 2010

kajka to mi je luto,ze ti je zle z tbl ,ale ako sama vies ,musis ich brat ☹
danka aj ked krvacame ,tak pozeraju zo spodu 😒
brmbolcek ako?ako sa citis?
mne je ako tak lepsie ,sice nie velmi citim cely podvozok kazdy pohyb. Ale kvoli babetku vydzim i nemozne 😵

denis19
30. jan 2010

brmbolcek
nevkladaj až po vyšetrení.....
kajka....zmen pohled na vec...jinak se zcvokneš, ber to tak , že ti napomáhá, teda bublince ....se zavrtat 🙂

kajka39
30. jan 2010

maria-tvoja mala ma kolko rôckov? dufam ze ti tie bolesti budu rychle ustupovat 😉

brmbolcek
30. jan 2010

kajka- zapijaj to vela tekutin, nech to poriadne z tecie 😉 Kajka potichucky, ved ako sme sa to spolu ucili.... 😀 😀 😀 aby sme to neprestekli- neprelriekli, si pamatam takto tyzden si bola v sobotu v praci na 3 hodky.... 😉

Maria...- dakujem za opytanie, som v stadiu cakania co mi nasledujuci den donesie, este nemame vyhrate....

Denis- ok nebudem vkladat az ked pridem 🙂 dakujem za odpoved

a coze mate dnes dobreho na obedik ??? prezradte hladosky 😀 😀

cisielko
30. jan 2010

Ahojte

Maria..to ma mrzí..snaž sa veľa piť..ale volala si dokimu, vie o tom, že ho máš? je to nebezpečné..ale jedno pozitívum je to, že to opdporuje tehu, taka soň niečo 😉

Minka..dali ti test? fíha tak tam sa starajú..ako sa cítiš, všetko v poriadku, oddychuješ?

Kajka..dobre že i smu voalla..a načo je ten liek dobrý, musíš ho brať aj ked ti je z neho tak zle?

Krivka..krásne čiaročky..tak urtorok krvička, silno bude držať palce 😀

Denis..to bude asi chlapčok ked tam vystrája 😀

Brmbolček..tak zajtra ideš testíkovať ked mužík ho išiel kúpiť?

SDanka..ak len špiníš, opzrú ťa normálne zo spodku..aj mne to tak robili 😉

brmbolcek
30. jan 2010

co to citam KRIVKA ty mas krv s konecnika? ups.. to mas asi tvrdsiu stravu, uz som o tom pocula ale ono by to malo casoom ustupit len musis trosku zmenit starvu na riedkejsiu.......

Ciselko - nazdaaaaaaaaaaaaarr
jj, manzelik siel kupit testik a aj vitamin E, ze nech si dam to by nemalo byt zle to mozem,pravda ?

Maria- mrzi ma to ze ta to tak draplo to vsetko asi tie hormony, ale ty si silna ty to zvladnes, ved ste uz na to dvaja 😉 🙂

kajka39
30. jan 2010

cisielko ahoj, zda sa mi ze si tu dlho nebola... liek je na podporu sliznice a musim ho brat.

brmbolcek-snazim sa pit dost vela aj dr. vravel ze vela,vela pit... ano minuly tyzden som bola v praci, ale dnes som doma. Budem domka aspon do stredy ,,light,, rezim vela vybavim cez telefon a potom pojdem kuknut co sa udialo v robote..

cisielko
30. jan 2010

Brmbolečk..tak som zvedavá..robila si si zž nejaký testík? žiadne viamíny by nemali uškodiť..aspoň myslím 😉

denis19
30. jan 2010

ale len kuknuť kajka...žadné stresy!!!!!! bublinky by se zlobili 🙂
ahoj cisielko.....tak kdy to máš?????
brmnbolček....testíček teda se bude kdy konat?

kajka39
30. jan 2010

pa idem si trocha lahnut. 😀 😉

brmbolcek
30. jan 2010

Kajka- spravne schvalujem ti to aj ked by som ti este odporucala , potianut to do konca tyzdna 😀 😀

brmbolcek
30. jan 2010

dievcence ja som este od ET 16.1 ziaden test nerobila,do dnes .... az zajtra ak bude odvaha,

kajka39
30. jan 2010

denis-jasne, ze len kuknut. Vies ako to byva ked ,,kocur nie je v robote mysi maju raj,, a jednu taku celkom novu mysku tam aj mam... tak musim dohliadnut 😉

cisielko
30. jan 2010

Denis..nazdar..ja to mám vo štvrtok..ešte mám o 07.30h volať či mám vôbc chodiť kedže je len jeden..či bude čo dať do bruška..a čo ty, ako ti je?

Brmbolček..takže ty ešte žiadny testík..no tak zajtra to budú nervy..držím palce 🙂

denis19
30. jan 2010

cisielko...jasan, že bojovníček chce do domečku!!!!!! u mne pohoda...dnes máme s manželem rekonstukční den, prestehovali jsem nejak optimálneji nábytek v pripravovaném detském pokoji, dokoupili nejakou komodičku na detské vecičky a jdeme siudelat daňový porádek v účtech a nejak se pošmodrcháme doma, neboť to není ani na procházku!! a co ty?????

cisielko
30. jan 2010

Ja som práve poriadil, idem niečo navariť..pobede príde segra, ide gratulovať mužíčkovi,...takže taký veget víkedník 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre