Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
31. jan 2010

Ahojte
No ja si na testík veru ešet počkám 🙂
brbolček krivka ste na beton teda na 100% tehulky. žiaden strach len tomu veriť 🙂

romy01
31. jan 2010

Ahojt kočky, všetky zdravím a sorry ale nedalo sa mi chodiť na konika.
Gratulujem brmbolček, krivka a teraz neviem sa mi zda ze aj figurka je tehu ? Ak mi niečo ušlo tak mi napište, lebo nestihnem vsetko počítať co som zameškala. 😀

krivka5
31. jan 2010

kajka...no moj synko uz ma 18r. a viem ze vtedy mi bolo zle uz od prveho dna hadam,tak preto tie obavy teraz...mna ani prsia nebolia a ani neviem ci ich mam zväscane,pribrala som 4 kg tak ich mam vacsie ,ale ja ich mam od prirody obrovske...

brmbolcek
31. jan 2010

figurka---- no aj mm hovri ze je to riadne silne 😉 pocuj ja pragnyl uz berem v pohodicke ale ta inekcia do zadu to ti bolo nejake HCG...... a dvakrat mi to pichli v heliku , ja som myslela , ze budem velmiii zlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Danka kto ti ju tam pichal ? to HCG ?

Krivka- stres het het , uz nemas nan narok, co by druhe babice dali za to keby mali take testiky ako ich mas ty ... 😉

Minka- ahoj moja ako sa citis ?

krivka5
31. jan 2010

romy...ano,aj figurka sa nakazila dvoma //. tak sa mi zda ze sa nam tu dari s tehu,co je supeeeeeeer 😀

krivka5
31. jan 2010

brmbolcek ...ja som stastna,je to v pohode 🙂 ved aj mnž ma upokojuje a hovori ze mam tvrdsie prsia,tak ked to hovori odbornik tak mu verim 😀

brmbolcek
31. jan 2010

krivka- tak uz nemas co riesit , manzel schvalil tak to musi byt 😀 😀 😀

dana10
31. jan 2010

Brmbolcek mne ju pichla tá malá čierna sestrička čo nás prepúšťala z odberu tých vajok.Ona mi aj brala krv a vždy som mala modrinu.Dobré pichá taká blondína a volá sa Katka a ďalej neviem priezvisko

figurka.m
31. jan 2010

brmbolcek, pregnyl je HCG 😀

krivka, ty sa uz netrap s tymi priznakmi, ja som tu uz tiez pisala, ze isto to nevyslo, lebo pri predchadzajucich tehu som mala priznaky este pred mrchou, takze som to vedela hned, no a vidis, ze som tehu, ja tiez nic moc stale necitim, ale verim testu a hotovo 😎

babulky vsetkym vam dakujem, dufam, ze sa to tu bude len tak sypat s tehulkami 😀

krivka5
31. jan 2010

dakujeeeem vam babky zlate za povzbudenie a mate pravdu ,stresovat by som mohla keby tam tie dve // neboli. su tam tak je to o.k. a basta 😠

denis19
31. jan 2010

ahoj Romy, jsem ráda, že jsi se skočila nanás mrknout a nebrat neco jiného do mysle....jak se vede?

romy01
31. jan 2010

ahoj denis, už je dobre a zajtra pride mm domov. Teraz si budeme doma jeden druheho uživať este tyzden alebo dva a tesime sa na sono v stredu. Co ty? Ako sa mas? Kedy mas najblizsiu kontrolu ?

denis19
31. jan 2010

jééé Romy, ty máš ve stredu sono!!! super!!!! já až 11/02 mám poradnu a UTZ a tak....to máš nejak drív než já...nevadí 😀 u nás pohoda, včera jsem se snažili udelat detský pokoj,ale bez nejakého velkého výsledku , tak asi neco do pokojíku prikoupíme a budeme všichni spokojeni a snad nejvíc bublinka, ta se včera kopcovala jako blázen, asi se jí ten pokoj nelíbil 🙂

denis19
31. jan 2010

prečo týžden alebo dva? se budete tešit, potom se neco deje?

romy01
31. jan 2010

ee , mm ostane doma na Pnke a potom ide zas do prace. TY vole, vieš ake som mala stresy? Aj krpec prestal kopat, ale sem tam čosi zacítim, no nie som si ista že je to ono, nie je to take jasne ako predtym, ale verim ze je OK.
Teda vy uz zariadujete izbicku ? Teda , ste aktivni, len co je pravda. Ja som si vyhliadla postielku a aj kocik tu v MT ale rada by som to este sla omrknut do polska a ak by som si nevybrala tam, tak to kupim tu to co som si vyhliadla

denis19
31. jan 2010

a jaký jsi si vyhldla kočárek nakonec????? no víš, chci ten pokoj jakš takš nachystat, když s emi ješte dobre hýbe a tak, nevím co bude potom 😀 a stejne s tím nábytkem už mnž moc nepomužu....no urtčite i vaše bublinka evidovala stresy,ale nic neboj ej ok a v domečku si plave ke spokojenosti, já necítím takové kopanečky jako ty, spíše takové srandovní šimrání v bríšku 😀 😀

brmbolcek
31. jan 2010

Danka- aj ja som spokojna s tou blondinkou co nam davala tu neviem ako sa to vola do zili pred opu.. ta ozaj perfektne picha... a to hcg mi tiez ona pichla to bola balada ale tu poslednu hcg mi pichla taka starsia sestra som myslela ze sa neudrzim , bola ina bolestttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Romy vitam ta po dlhej dobe , uz som sa na teba pytala si tu chybala 😉

romy01
31. jan 2010

to " šmíraní " aj ja cítim ale najviaac sa tesim z kopancekov. My zatial nebudeme zariadovat izbu, len upravime jeden kut v spalni - uz tam mam komodu a este tam dame postielku. Teraz ani neviem aky je to kocik - teda znacka - uplne mi to vysumelo, ale je 4 kolesovy s velkou vanickou a hlinikovou odlahcenou kostrou. Stoji 333 EUR ale autosedacka sa kupuje osobitne. Original autosedacka stoji takmer 100 eur ale kupim inu, lebo neplanujem ju montovat na kostru kočika. V stredu ked pojdeme zo sona sa tam chystame zastavit s mm - on ten kocik este nevidel a potom napisem ze aky to je.

kajticko
31. jan 2010

baby ja osm sa testla mnž mi nadava že mi šibe ,jeeeeeeeeeeeeeeeee tam slabá ale je!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

denis19
31. jan 2010

😀 😀 no super....jsem ráda, že to píšeš, neboť také si chceme koupit sedačku do auta zvlášť, neboť také neplánuji ji osazovat na kočáreka všichni na mne koukali jako bych spadla z marsu!!!! dyť vajíčko je na prevoz v aute, ne na kočíkovanie, ne???? tak ho i cvakni a pošli foto toho kočárku a mnž moc s mojim mnž zdravíme!!!!
no vidíš já kopanečky ješte nemela....a mynemáme ješteani tu komodu co plánujete dát do spálne,ale já když tam dám postýlku už tam nic jiného nenarvu 😀 to víšvelkometrážní byt 😀 😀 😀 😀

figurka.m
31. jan 2010

kajticko, parada, tak teraz nech mame vo stvrtok aj hodnotu HCG rovnaku a uz to budu nejake cary 😀 😀 😀

denis19
31. jan 2010

kajticko...super...hned s ní šup do alba a budemem analyzovat!!!!!!

romy01
31. jan 2010

kajticko - 😀 😀 😀 😀 gratulujem a posielam CMUK

denis a co teda zariadujete ? Lebo my tam fakt dame komodu, postielku a pod postielku maly kobercek - nic viac ma nenapada, ze co by som mala zariadovat

brmbolcek
31. jan 2010

kajticko tak to je super ty uz si 3- ci 4 tehu v poradiiiiiiiiiiiiiiiiii , supeeeeeeeeeeeer 😉

kajticko
31. jan 2010

dakujeeeeeeeeeeeeeem 🙂 všetkým Vám držim palce dufam,že sa neteším skoro.

majaja75
31. jan 2010

čaute, tak to je super že sa tu rozrastaju tehulky....tak pošlite aj nam nejaké tehu vírusiky 😉
teším sa,
super, je že človek pri stimulke aj pozitívne myslí keď číta kolkym sa to podarilo.......

denis19
31. jan 2010

Romy, no meli jsme teda máme jednu komodu co jsem tam chtela dát,ale nejak mi tam vubec nepasuje, to máme ted v podstate pokoj jako pracovnu a chtela jsem tam dát tu komodu na detské veci, nejaké police a tak,ale nakonec si k psacímu stolu co tam je dokoupíme komodu a skrínku a bude hotovo, jinak nic jiného neplánujeme do detského pokoje dávat,až podle potreb dítete...se uvidí, vznikne tam potom i takový hrací koutek na deku a koš s hračkama...chtela bych se naučit trávit čas v tom detském pokoji...ale to jsou jen plány...ješte nevím kde budu prebalovat, jestli si koupí ten prebalovák co se dá dát i na postýlku či co....uvidíme

denis19
31. jan 2010

kajticko...nebuť skeptik...... 🙂 🙂 ten duch by tam nebyl jen tak...... 😀 jako na strašení,ale na radost 😕

romy01
31. jan 2010

o tom som uz tiez citala, ale zatial to neplanujem, uvidim mozno prax ukaze ze sa to hodi a púotom to dokupim. Nechcem kupovat veci ktore su len modnou zalezitostou, no ak sa nieco ukaze ako potrebne tak si to dokupim neskor

kajka39
31. jan 2010

kajticko-graulujem!!! ktory den si po ET, zda sa mi ze sa to len tak sype // 😀 😀 😀 😀 tak posielajte tehu virusiky...

brmolcek- aktualny prehlad chyba 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre