Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
1. feb 2010

denis i ja by som rada do tabulky, ale este pockam tento tyzden na vysledky a ku koncu tyzdna to bude ORIGINAL 😉

kajticko i teba tam doplnim i ty si moj rocnik 81 😀

kajticko
1. feb 2010

ano 81 🙂 za chvílu si aj ty medzi nami v tabulke aj z dvomi čiarkami 😉

denis19
1. feb 2010

brmibi...no paráda, na tebe je ale spolehnutí 🙂 a zábavné tak mladé holčiny, co????? 😀 😀

brmbolcek
1. feb 2010

Denis moc moc dakujem - ano mam fotecku stale sa na nu divam, dr. mi povedala ze je to krasne vidno a ze o 14dni bude asi aj srdiecko.... 😉 😉 doma u mna to este nik nevie, chystam sa to prezradit az ked budeme pocut srdiecko 😉

... poviem vam , ze som sa normalne zabudla objednat na kontrolu tak sme sa museli vratit 😉 😀 ale to iba z lekarne do heliku, ale inak super pocit to vidiet a mat 😉

Danka, mne dr. pomerala vsetko co mala sliznicu mam cca 19... vajecniky ze su zvacsene, u mna uz bolo vidno na ultrazvuku malu bodku aj mi vysvetlila, co je gestacny vacok... vsetko mi popisala a vsetko je zatial ok.... no prvy krat som ju videla plakat mala slzy v ockach 😉 a manzel toho to tiez dojalo 😉
a povedala mi ze keby som dala dve vlozit tak by sa chytili obe v takom stadiu co ma videla z vnutra 😉 ale ja vdacim za to jedno len nech to stastlivo donosim a porodim 😉

denis19
1. feb 2010

brmbolce...presne vím o čem mluvíš, i já dekuji za to jedno a už to spolu v domečku vydržet do pulky júna a potom hurá život veselý!!!!

dana10
1. feb 2010

Brmbolcek mali sme dať tebe vložiť ešte jedno pre mňa aby si mi ho vynosila 😉 🙂 čo povieš?si mladšia ako ja ty hadička

kajticko
1. feb 2010

je brmbolček sory ja som si to zle prečítala tak gratulujem ty si už pekne po predu 😉 🙂 super!!!!!!!

denis19
1. feb 2010

víte co napadalo mne, když mi potvrdili tehuhu, že jak budu dve najednou stáíhat a jak se dostat s kočárkem pro dvojčata do výtahu teda nejdrív do paneláku 😀

brmbolcek
1. feb 2010

Denis- na podobne 😉

Danka- ver tomu ze to tam je a nezufaj, vies ako sa vravi to najlepsie na koniec tak dnes poobede ta prekvapia a to verme, ze v dobrom 😉 😉

Kajticko - v pohodicke 😉

Inak ked som sa postavila z toho lehatka a dala mi teta dr. fotecku ja som nemala slov, fakt, mi normalne vyplo a dr. teta inac valila, tej sa usta nezastavili 😀 😀 ja hovorim, ze normalne mi nad tym rozum stoji a dr, ze no zachvilu uz nebude lebo budete mat dva mozgy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dievcence fotecku dam az poobede az tak zrucna som neni to ponecham na mm 😀

kajka39
1. feb 2010

baby - vy ste ale stihli toho popisat... ja sa hram s tabulkou brmolceka atak zabijam cas... Brmolcek-krasa, uz som zvedava na foto!! este raz 🙂 gratulujem!!! trocha som sa hrala s tvojim zoznamom, mozem ho tu hodit ?? 😉

denis19
1. feb 2010

už se na ní tešíme!!!!!!! 🙂 a doufám, že budeš fotit bríško jako my!!!! 😕

brmbolcek
1. feb 2010

KAJKA-- jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, som ti povdacnaaaaaaaa ty si taka moja prava ruckaaaaaaaaaaa, super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tesim sa 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
1. feb 2010

denis- no co by ste predali byt a sli by ste stavat domcek a tam by si uz nemala problem z dvojkocikom a mozno to dvoj babo v brusku by sa rozdelilo este na jedno coze hor sa z trojickami do domu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cisielko
1. feb 2010

Brmbolček..takže to je optvrdené..gratulujem ti, opatruj sa 😉

danka..držím silno palce..nech to už dopadne ako koľvek, msuíš byť silná..držím palce 😉

brmbolcek
1. feb 2010

ciselkodakujem e i mi tebe palceky budeme drzat ved sa ti to uz bliziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

dana10
1. feb 2010

Tá Gáťová se super baba aj srandistka 🙂 🙂 🙂 🙂
Brmb.ty si úplne z toho vykoľajená a verím aj ja by som bola a zvlášť keď je to prvé.
Denis tie dvojčatá no to by ti dali zabrať.U nás má tiež jedna kočka dve chlapca a dievča no to keď to vidím horor,
teraz sa učili chodiť no a na to musíte byť dvaja.Lebo jeden ide doľava a druhé doprava ja sa vždycky zasmejem a keď ju vidím že je sama vonku tak jej vypomôžem

brmbolcek
1. feb 2010

Danka, no ja sa akosi stale neviem, zaradit 😀 😀
to bola uplne ina cesta tam i spat za tie dlhe mesiace co sme tam chodili.....

kajka39
1. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA ****** vlozene 2, * OPU 11.1. ** VKLAD 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok ?

2.BRMBOLCEK ** vlozene 1, * OPU 11.1. ** VKLAD 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

3. WODANKA ** vlozene 1, * OPU 13.1. ** VKLAD 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok=neg.

4. MARIAMARIA * vlozene 1,* OPU 16.1. ** VKLAD 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //

5. KRIVKA****** vlozene 2, * OPU 12.1. ** VKLAD 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //

6. NUNU 81 **** vlozene 2, * OPU 17.1. ** VKLAD 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

7. KAJTICKO *** vlozene 2, * OPU 18.1. ** VKLAD 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

8. FIGURKA **** vlozene 2, * OPU 18.1. ** VKLAD 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //

9. KAJKA ****** vlozene 2, * OPU 22.1. ** VKLAD 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok ?

10. MINKA051 ** vlozene 2, * OPU 23.1. ** VKLAD 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?

11. CISIELKO *** 04.02. KET- caka ** VKLAD ?? ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?

12. GUBIK ******OPU 3.2. **** ** VEK: 29 ** výsledok ?

- a LUKO vstadiu stimulacie od 5.2 2010 ** VEK: 30 ** výsledok ?
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ** VEK: ?? ** výsledok ?
- a DEMIZO v stadiu stimulacie ** VEK: ?? ** výsledok ?
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ** VEK: ?? ** výsledok ?
- a MAJAJA75 v stadiu stimulacie cca o 3dni ** VEK: 35 ** výsledok ?

kajticko
1. feb 2010

jéééééééééééé kajka šikulka sme dopadli na PNke 😀 😀 😀 😀 ani by ma nenapadlo ,že budem sedieť tolko na nete 😀

minka051
1. feb 2010

kajka pekne si to upravila 🙂 🙂

mariamaria
1. feb 2010

baby my sme sa rozrastli 😀 brmbolcek gratulujeeeeeeeeeeeem uuuzasssneeeeee !uzasna sprava tohoto dna!gratulujem aj vsetkym ,ktore mate// a ostatnym cakatelkam drzim palce a posielajme im tehu bacile TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dana10
1. feb 2010

Kajka čo znamenajú tie ************* čím si starší tým ich máš asi viac nech sa zadarí že jo 😨 😨 😨

denis19
1. feb 2010

kajka....no paráda a my tehuhu nebudeme nikde??? 🙂

brmbolcek
1. feb 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 KAJKA- si jednicka 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kajka39
1. feb 2010

baby ta HITPARADA sa aj tak troska upravila ako chce... 😠 maria, chyba ti tam udaj.....vek

kajka39
1. feb 2010

denis-je aj nato som myslela, ale zabudla.... 😒 hned to bude!!

kajka39
1. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA ****** vlozene 2, * OPU 11.1. ** VKLAD 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok ?

2.BRMBOLCEK ** vlozene 1, * OPU 11.1. ** VKLAD 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

3. WODANKA ** vlozene 1, * OPU 13.1. ** VKLAD 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok=neg.

4. MARIAMARIA * vlozene 1,* OPU 16.1. ** VKLAD 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //

5. KRIVKA****** vlozene 2, * OPU 12.1. ** VKLAD 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //

6. NUNU 81 **** vlozene 2, * OPU 17.1. ** VKLAD 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

7. KAJTICKO *** vlozene 2, * OPU 18.1. ** VKLAD 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //

8. FIGURKA **** vlozene 2, * OPU 18.1. ** VKLAD 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //

9. KAJKA ****** vlozene 2, * OPU 22.1. ** VKLAD 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok ?

10. MINKA051 ** vlozene 2, * OPU 23.1. ** VKLAD 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?

11. CISIELKO *** 04.02. KET- caka ** **** VKLAD ?? **** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?

12. GUBIK ******OPU 3.2. ************************************* VEK: 29 ** výsledok ?

- a LUKO vstadiu stimulacie od 5.2 2010 **************************** VEK: 30 ** výsledok ?
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ** ******************** VEK: ?? ** výsledok ?
- a DEMIZO v stadiu stimulacie ************************************ VEK: ?? ** výsledok ?
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ********************* VEK: ?? ** výsledok ?
- a MAJAJA75 v stadiu stimulacie cca o 3dni ************************** VEK: 35 ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS **** vlozene 2, * OPU .??. ** VKLAD 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 20tt / 1
2T, ROMY **** vlozene 1, * OPU .??. ** VKLAD 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: ?? ** výsledok 20tt / 1
3T, VIERKA *** vlozene 2, * OPU .??. ** VKLAD 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: ?? ** výsledok 20tt / 1

brmbolcek
1. feb 2010

tak klobuk davam dole dievcence , pekne sme sa rozrastli a napredujeme krasne do predu za tehulkami uz maju polovicu za sebou 20TT paradny uspech len tak dalej 🙂 🙂 🙂

denis19
1. feb 2010

kajka paráda. Romy má 32tuším 😉 OPU jsem mela 05/10/09 a romy 03/10 a vierka nevím

denis19
1. feb 2010

jo a holky možná by tam nebylo i od veci centrum, co vy na to????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre