Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
3. feb 2010

cuki...také mi je ted zima a to se mi nestávalo....tak je to asi dusledek hrmošú 😀

a cuiki, bez kolejničky se ani neukazuj 😀 (vtipkuji)

romy...dieta..tak to je fajn, držím mu palec 😀 muj tata dva dny po návratu z nemocky po operaci žlučníku chtel pečené masa....chlap!!!

denis19
3. feb 2010

krvka tak ako ty tehule???? 😀 co jste dnes dobrého navarili?

cukotka
3. feb 2010

denis tak ja dúfam, že to výjde 🙂 ak treba kvôli tomu vydržať tú zimu, tak vydržím. Povyťahujem zo skrine ešte nejaké deky a paplóny 🙂 btw. kedy dáš foto izbičky? 🙂

krivka5
3. feb 2010

denis...kuriatko,masko,klobasku,palacinky ,vsetko same dobrotky.ale ma dnes jeden stravnik riadne vytocil az mi do revu bolo.uz mi to v tej robote pekne ide na city,nejaka som precitlivela teraz 😒
cukotak...ved len par tyzdnov(ale moje brusko uz teraz vyzera na 8 mesiac) 😀

mimzy
3. feb 2010

Figurka- ďakujem 🙂
prajem všetkým pekný večer

romy01
3. feb 2010

baby idem sa venovat tv a mm. Tak zatial papa

denis19
3. feb 2010

krivka...tak tomu neverím,jako tomu velkéme bríšku, na fotce jsi takové špárátko 😀

cuki...my ji nakonec ješte nedoladili, asi tak príští týden, musíme dokoiúpit nejaké komodičky

krivka5
3. feb 2010

denis...ved to je na stedry den fotene,sice som uz pichala injekcie ale priberat som zacala az od noveho roku.behom dvoch tyzdnov 2 KG a dalsie dva tyzdne zase 2 kg.a este som aj vyhadzana na tvari ako pubertiacka...

krivka5
3. feb 2010

pockajte hodim foto mojho "mini" bruska do albumu.pripominam,este som len asi 4tt...moj chrustik ma 5mm...

cukotka
3. feb 2010

krvika ty fajčíš? 🙂

cisielko
3. feb 2010

Denis..no cesty boli otarsné..zrušila to aj Katka aj ja..stretko dáme ked bude iné počko 😉

Danka..takže idete nato.usper marec bude ani sa nenazdáš a držím palce na žiadosť 😉

Romy..krása..gratulujem k chlapčiatku 😀 😀 😀 😀

Sanris..no ani mne sa niečo také nestalo, ale náhoda je sviňa 😀

Majaja..ani mňa to do bruška veľmi neboleo, sem tam ma to štiplo ale ina v pohodke 🙂

Minka..bolia prisa, to je dobre...len nech bolia 😀

Mňa dens tak vystrašili v Helíku..dnes mi volali, ked som zbadala číslo skoro som odpalda, že čo sa deje, ešte nič nemôžu vedieť bola 13h..a oni, že ho idú až zajtra rozmrazovať, tak si mám zavolať až o 08.30h..skoro ma vystrelo..nervozita si ma pomaly našla 😝

denis19
3. feb 2010

krivka...jdu mrknout to fot...
cisielko...no bylo to náročné, já skoro nevyjela do sásové 😀 a dala jsem si kolečko na hledání prk. místa a mnž ríkal, že i chodníky byly o hubu...tak fajn, že to bylo pro jistotu zrušené, potom dej vedet nový termín 😕

denis19
3. feb 2010

krivka...žádné briško tam není! 🙂

krivka5
3. feb 2010

cukotka...ja nefajcim od zaciatku liecby co je od 2.12..ja som vela nefajcila tak do 5 denne.vzdy ked som dostala mrchu ma z nervov chytilo fajcenie.a teraz mi to uz vobec nechyba aj muz somnou prestal fajcit.chceme zdrave babo..

denis19
3. feb 2010

no krivka super....já prestala kourit asi pred peti lety a z času na čas mne to chytlo,ale ted už vubec a strašne mi to smrdí, jsem takový ten nepríjemný abstinující kurák.....a co ta fotečka?

denis19
3. feb 2010

tak jo...bríško tam je,ale dve bublinky v nem 🙂 a po stimulaci...tak zase nic moc holka...po stimulaci jsem ho mela také naboptnané...tak pohoda krivka....neboj a je pravda, že hormony v našem veku delaj zázraky co???? 😠

cisielko
3. feb 2010

Denis..no jasné, dáme stretko, už nám to hádam výde 😀

Krivka..no kde je to foto?

denis19
3. feb 2010

cisielko...určite ano, snad nebude snehovo do dalších vánoc 😀 😀
holky normálne uvažuji, že od začátku marca si dám opet PN, v práci to je nejak nic moc a stres a panika....tak nevím...uvidíme.....čisielko a ten KET je zítra?

krivka5
3. feb 2010

denis...to je fakt.hlavne sa neviem ovladat a mam emocionalne vybuchy.no proste hruza,ale viem ze to vsetko za to male cudo v mojom brusku stoji 😉 mozno dve cuda malinke 🙂

denis19
3. feb 2010

krivka...to určite...také malé mimozemšťánky si tam chováš, jak dnes napsala Romy 😀 ...jé ja se už nejdu dočksat sona príští týden, až tu bublinku zase uvidím 🙂

guginenka
3. feb 2010

ahojte baby - chcela by som sa spytat, je normalne, ze pri stimulacii nechodim na krv. ani pri prvej vcelicke mi nebrali krv.
hm?

dakujem za odpovede.

krivka5
3. feb 2010

denis...ved my len cakame a cakame a cakame az do porodu 😀 ja sa zase nemozem dockat ked uz budem pocut byt srdiecko a budem vediet ze je,alebo su v poriadku...

denis19
3. feb 2010

guginenka
pri stimulaci se chodí cca každý tretí den na kontrolu a to je krev a sono,ale pri první včeličce jsem nebyla,ale pred ní ano a na základe krvi určili dávky stimulačního hormonu 🙂

cisielko
3. feb 2010

Denis..áno, ak sa rozmrazí tak KEt je zajtra 😀

denis19
3. feb 2010

ty kokšo...já když to slyšela, jako to srdíčko, tak jsem nevedela co od radosti, krajko mi blahoprál,mnž stál jako obarený a je asi nevím co 🙂 🙂
jdu k tv, tak ahojte zítra!

guginenka
3. feb 2010

denis - moj lekar mi na zaciatku urcil nejaku davku a v sobotu (treti den stimulky) idem na ultrazvuk a potom mi urci novu davku. o krvi ziadna rec. mam sa dotazovat alebo je to individualne?

krivka5
3. feb 2010

ciselko uz si videla ake ma stimulacia ucinky?to je brusko 😀
guginenka...tak to je zaujmave,mne po kazdom ultrazvuku brali aj krv,tak potom to nechapem,ved musia vediet tvoju vysku hormonov...

denis19
3. feb 2010

cisielko....budu inzivne posílat malému spustu energie!!!!!! dej potom vedet......
gugi no to se dotazuj, protože ta výška stimulačního hormonu se určuje na základe hormonu v krvi....a ten tretí den je zodpovídající.....

guginenka
3. feb 2010

denis - dakujem. tak to zajtra vyzistim.
dakujem. teraz neviem. no co uz.

cisielko
3. feb 2010

Krivka,,videla, je parádny 😀

Denis..dakujem 😉

Lúčim sa..majte sa a dobrú noc 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre