Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
5. feb 2010

deni...no asi to nepojde,moj muz uz zacal lamentovat nad peniazmi perfektne som sa s nim povadila tak asi pn nehrozi.mam radost z babatka,ale v praci a doma len problemy.babo som chcela hlavne kvoli mnž a ten mi teraz najviac hadze polena pod nohy. vraj mu krajko povedal ze sa mozem namahat aj fyzicky aj psychicky ze teho neni choroba,ale ja si myslim ze dvadsatkilove vrecia by som nemala prehadzovat.muz si mysli ze som moc cintlava...

luko
5. feb 2010

cukot:ja by som si radsej do ruky ako do brucha...ale neviem, ci zlomimmanzela, bo do ruky sit ofakt sama nepichnem

krivka: to ma mrzi...urcite je spravne si na seba davat pozor a nenamahat sa

cukotka
5. feb 2010

krivka5, moja tým chlapom dobre šibe, mne ten môj tiež robí dobre nervy, ja som skoro rozšklabala zmluvy na IVF 😒 držím palce

krivka5
5. feb 2010

cukotka...no su veru niektori sibnuty,ved mi si vsetko odtrpima a radi len nech to vyjde tak by nas mali na rukach nosit.aj ja ti drzim palce,mozno to len hormony s nami pracuju.take stimulky,OPU A ET je zataz na organizmus a som asi fakt precitlivena.moj milovany maly chrustik v brusku to dufam este nevnima ako sa trapim,ved ked si pomyslim ze ho mam v brusku hned je vsetko krajsie a na inom teraz nezalezi...
luko...dakujem,aspon sa tu mozem vyrozpravat...

luko
5. feb 2010

baby...ked vam poviem, vcera idem kuknut dopapierov z CAR, ze ako si to mampichat, som si nepamatala, ze kolko amp denne a papiere nikde...ten moj psychopatologicky poriadkumilovny muzicek ich odlozil..samozrejme..nevedel kde...dosiel z prace o poldesiatej vecer...takze vecer sme hladali a to este sa to snazil zvalit na mna, ze som si ich isto zobrala do roboty...taky hysak som dostala, ze az .../mama vazne chora ,to mi tiez robi nerv/..susedia museli mat radost 😀 😀 😀 nakoniec sme to nasli...ale co mato nervov stalo...

luko
6. feb 2010

otazka: ked som vcera zacala s prvou inj. dipherelinu uz v tejto faze je nutne pit tolko vela vody ako rpevenciu OHS, alebo az v stadiu priamej stimulacie to hrozi?

janula18
6. feb 2010

až v štádiu priamej stimulácie treba piť viacej vody.

sanris
6. feb 2010

Ahojte všetky, ja som včera vypila 6litrov vody tak mi bolo zle že až, nikomu neprajem tie pocity, dnes končím s inekciami dnes pichám pregnil do zadku a v pondelok OPU, dokt. povedal,že mám nábeh na OHS tak mám pit veľa vody, trochu sa toho OHS obávam ale snažím sa iba ležat a pit,
cukotka a krivka z mužíkov si nič nerobte tie hormony pôsobia aj na nich tak ak sa to dá pokoj a kľud, všetko bude dobré
zdravím luko a janula18

janula18
6. feb 2010

sanris, tak 6 litrov, to by som nezvládla. Ja mám problém vypis aj 2.
Ja dnes začínam pichať dipherelin, tak ešte ten nejaký týžden mám kým budem musieť piť.

sanris
6. feb 2010

janula18 ani ja som obvykle nepijávala maxim.1,2laž do včerajšku, dnes mám za sebou 1,5l a vcelku to ide uvidíme večer, ten syndrom nastáva až po OPU alebo s tehotenstvom, no ja prudko reagujem na stymulku tak preto mám tieto príznaky už teraz,

afrika
6. feb 2010

ahojte, chcem Vám len povedať, aby ste pitný režim naozaj dodržiavali. ja som pila 4-5l denne. Po OPU v pohode, po ET následkom tehu som dostala OHSS. tekutinu mi museli odsávať. tím chcem povedať, že to pitie vody má svoj zmysel. ja som po ET prestala piť a urobila som peknú hlúposť. držkajte sa 😉 a treba veriť, aby to vyšlo.
babuľky, ktoré ma poznajú zdravím, no najmä denis, romy a čísielko 😵 😵 😵

cisielko
6. feb 2010

Ahojte

dakujem, že ste na mňa mysleli..veľmi si to vážim..bohužial toto sa skončilo ešte skôr ako začalo ☹ bublinka ma nechce, tak aj ona ma opúšťa ☹ snažila som sa veriť, verte mi veľmi, dokoncca som si kúpila topánočky, ktoré som mala nachystané aby som to mužíkovi takto krásne ukázala chcela som tetsovať na valnetína, bol by to 10 deň aaj deň po termíne mrchy...mrcha sa však rozhodla inak..špinila som už od štrvtku rána, ale dnes sa to začalo presne tak ako pred 2 mesiacmi..dokonca prišla o 6 dní skôr ☹ nedala nám šancu, ani tú namejmenšiu, žiadnu..a tak je rozprávke koniec..už neverím, neverím, že existujú zázraky..nieje to fér je mi to tak strašne ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

afrika
6. feb 2010

čísielko ani nevieš ako ma to mrzí. možno to chce čas, tak ako u mňa. ja si teraz hovorím, že ma to mohlo tiež samo opustiť, lebo mám teraz dosť problémov-zdravotných.
neboj sa, ono sa to raz musí podariť, lebo ani ty, ani ja niesme beznádejné prípady. to ani zďaleka. ale verím, že bolesť na duši máš veľkú. strašne moc ma to mrzí

figurka.m
6. feb 2010

cisielko moje, boze co to tu citam ☹ to naozaj nieje fer, tak velmi som ti priala, aby sa stal zazrak a aby to vyslo, potesilo ma, ked sa fazulka rozmrazila pekne a teraz toto, prajem ti vela vela sil, nech to co najskor aspon trochu preboli ☹

majaja75
6. feb 2010

cisielko...to mi je ľuto, veľmi ťažko sa hľadaju slová....
tak pekne sa začínala tabulka, same tehu...
verila som že tam bude väčšinou same //

sanris
6. feb 2010

cisielko je mi ľuto ☹ a už je to definitývne nepočkáš na krvičku?

kajticko
6. feb 2010

všetkým prajem kásny dník 😉

čísielko bože už som sa tešila ,že s ak nám pridáš 😠 je to nespravodlivé. ešte skus počkať nezahadzuj to uplne ☹

krivka5
6. feb 2010

ciselko...strasne strasne mi je to luto,babatko si si po tych utrapach velmi zasluzila.zivot je nespravodlivy...
ja sa vadim s muzom pre malichernosti a pritom sa nam podarilo nieco nadherne a nie kazdemu to vyjde a nam predsa, tak by sme sa mali len radovat a nie jeden druheho urazat...

kajticko
6. feb 2010

krivka myslím,že je to všade aj ja som si myslela ,že ked to dosiahneme bude to nádherne,ale vždy sa niečo nájde kvoli čomu sa chytime.

naštastie teda dneska maká a dorába detskú izbyčku on si síce myslí ,že je to všetko ked pre nás tolko robí ,ale ja stále hovorím,že ja potrebujem radšej viac lásky.

minka051
6. feb 2010

Cisielko aj ty máš zlé správy aj ja. len u mňa test negatívny ale mrcha nikde 🙂 Ja teraz neviem čo robiť.

krivka5
6. feb 2010

kajticko...my sa zereme uz dva dni,ja som z tych hormonov precitlivena a tak stekam a vrieskam,teraz sa mnž urazil a odisiel z domu a olutoval den kedy ma stretol.je mi to hrozne luto,teraz ked sme dosiahli po com sme tuzili.nebavy ma ani zivot uz sa len z toho drobceka vytesujem...

luko
6. feb 2010

cisielko...to ma mrzi ☹

majaja75
6. feb 2010

minka...test ešte nič neznamená, dôležité je to že neprišla mrcha

krivka5
6. feb 2010

kajtiko...muzi nase hormoniky nechapu 😒 asi musime aj my trosku rozumiet im,aj ked ja uz asi nemam sancu...

majaja75
6. feb 2010

po akom dni vam prišla mrcha pri pichaní dipherinu? ja som už 33 deň a stále nič ( mám ju na presne na 28 deň) prsia ma bolia, stale cítim podbruško,,,mam pocit že mi zblblo telo a podľa hlienu mam asi zase ovuláciu
Neviete čo s tým? Ak do pondelka nič nedostanem tak budem volať do centra, povodne som mala ísť v piatok na sono a na ďalšie inj, takto sa to všetko len posuva

minka051
6. feb 2010

no ja mám pocit že mi ich tam ani nedali... Lebo nič som vôbec necítila od začiatku len prsia ma bolia ale to aj inokedy pred mrchou. Ale budem čakať do stredy test už robiť asi nebudem.

krivka5
6. feb 2010

majaj...mne povedali ked som pichala,ze ak sa menzes nedostavy do 32 dna mam okamzite kontaktovat CAR.
minka...ja uz tehu som a dodnes okrem precitlivelosti nemam ziadne priznaky,dokonca ma ani prsia nebolia...

kajticko
6. feb 2010

minka ani ja nemám žiadne príznaky som tiež len trošku nervozna.

krivka nestoja nám za to aby sme sa rozčulovali teraz sa musíme sustrediť na detičky 😉

duda2
6. feb 2010

ahojte dievcata,
neviem v ktorej teme by som sa mala toto opytat, ale verim ze vas je tu dost, ktore mi budete vediet odpovedat. Chystame sa ma IVF ICSI niekedy v lete a zaujimalo by ma kolko cca. stoji jeden cyklus aj ked hradeny poistovnou. prave sa rozhodujeme, ktore centrum bude to nase a v hre su aj niektore zahranicne, cize by sme boli samoplatcovia a chcem vediet, ci a kolko preplatime...hmmm?

sanris
6. feb 2010

majaja ja som dostala mrchu až na 34 den a to som tiež mavala pravidelný cyklus 28 dní, akurát som mala íst na sono a krv a dostala som ju , takže hormony pracujú... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre