Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
12. feb 2010

denis...na tehu knezke az tak nezalezi,ale bude to zlate.hlavne ze srdiecko bije...
vierka...to mi zacalo tento tyzden ,je mi spatne od zaludka,musim stale jest a vtedy to nachvilku prejde. a mam dost vyhadzanu tvar,ale to asi z toho utrogestanu.
baby vy to ale mate aj tak dobre zariadene,v lete uz budete pekne kociariky tlacit a ja budem mat akurat najvacsie brusko.to bude fuska... 🙂

brmbolcek
12. feb 2010

ahojte slniecka,

trosku som ako si zaspinkala 🙂 🙂 🙂

vierka- dakujem 🙂 🙂 🙂

ciselko- ked sa ti snivalo tk sa ti splni a ktovie a bud dvojicky 🙂 🙂 🙂

Denis- tak stary rodicia budu kupovat kocarik, ved tak by to malo byt 😉 a s tym terminom este sa mi to nejedenkrat zmeni

Krivka- super spravicky 🙂 🙂 🙂 gratlujem, moc moc, tebe v heliku vyratali na 5.10 🙂 a mne na 3.10 🙂 tak budeme ozaj spolocne v tej porodnici 🙂 🙂 🙂 a super ze si z na PN 🙂 a coskoro aj knizocka bude ja idem 3.3 uz na prve sono ku mojej gyn. a potom pojdem do nemocnice.... na dalsie...

dievcence i mne uz zacina mi akosi e-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e Krivka asi sme na tom rovnako

denis19
12. feb 2010

brmbi......tak to doporučuji lízátka proti tehuhu nevolnostem 😀

krivka5
12. feb 2010

brmbolcek...my dve sa mozme super porovnavat 🙂 ale v lete to bude paradicka s tymi bruskami.som rada ze nam to vyslo a mozeme sa tesit ako nam bublinky v bruskach rastu...

viera6
12. feb 2010

brbolček,krivka....tak to vam nezavidim 😝 našťastie neviem čo je to byt e-e 😵
krivka...len sa pekne napapaj mne moc nechutilo, aj ked som mala na niečo chut a spravila som si to tak v zapeti som na to chut vôbec nemala.
denis....ešte nie bruško mam skoro rovnake.To tvoje sa už pekne gulatie aj zadok som si všimla maš,maš 😀 😀 😀 😀 ,ale neni to nič strašne vyzeráš dobre.
idem sa chitit vari do langošov snat už vykysli...

cisielko
12. feb 2010

Brmbolček..kluden, môžu byť aj dve, je mi to jedno, len ench sú 😀

Denis...tak Karolínka má super dedulu 😀

Krivka..takže dobré správičky, tak už len klud a užívaj si tehu 😉

denis19
12. feb 2010

cisielko......tak dvojky...jako dvojitá radost...noproč ne 😕 😕 a jo dedulu se pochlapili is babulu a kupují káru pro mimčo...ať jim tytozvyklosti hezky zustanou 😀 😀

krivka5
12. feb 2010

ciselko...dakujem , uz budem len v klude priberat 🙂
vierka...mnam,langose...ja som teraz dojedla dve pivarske hrianky a idem varit belehradsky rezen ,lebo uz zas mi zacina byt zle...

denis19
12. feb 2010

krivka a je ti zle z jídla?

viera6
12. feb 2010

krivka...pivarske hrianky potom zapekáš v rúre?
jej myslela som chytiť

denis19
12. feb 2010

vierka...nemudruj , já ani nevím co jsou pivárske hrianky 😀 😀 😀

krivka5
12. feb 2010

vierka...nie,to zapekam na panvici normalne hrianky ,na to dam taveny syr a volske oko a papam...
denis...nie z jedla ,ale ako keby od zaludka taka nevolnost a najhorsie je to ked som hladna.musim stale jest.
a ked si umyvam zuby tak ma tiez napina ...

denis19
12. feb 2010

oooo zuby,to ani nepovídej.....to vím co je za katastrofa!!!!! no tak toto zle jsem mela také,jen jsem mela problém, že mi nic nechutnalo, což se ovšem nedá ríct ted 😀

cukotka
12. feb 2010

ahojte dievčatá, tak OPU mám za sebou 😉 takže odobrali jedno vajíčko 😒 dnes poobede by ho mali oplodniť a zajtra mi zavolajú, tak už len čakať

viera6
12. feb 2010

denis..... 😀 😀 😀
krivka .....tak to je niečo lakšie ja ich poznám potom ako sa zapečú na panvici daju sa na pekač a na to vyšla hane vajíčka,syr,pivo,trochu horčice....zapečie sa

kajticko
12. feb 2010

ahojte kočky cukotka to jedno je to pravééééééééé 😉 prajem veľa veľa štastíčka

krivka brmbolček fuuuuuuuuuuj mne je tiež tak zleeeeeeee
😲

krivka a to bruško v lete budem mať aj aj to bude fuška 😉

všetkým prajem veľa štastíčka

krivka5
12. feb 2010

cukotka...tak a musi sa to podarit a hotovo! uvidis budes mat krasne embryjko ktore ti vlozia do bruska.drzim palce 😉
vierka...tak ani ta tvoja hrianka nevyzera zle,musim vyskusat...

viera6
12. feb 2010

pišem ako madar,Takže tous. sa zapeču z oboch stran na sucho,nechajú sa vychladnut a potom sa poukladajú na plech a da sa vyšla hane bielko,syr,pivo,trochu horčice,soli...zapečie sa

cukotka......takže to bude ten naj bojovniček

romy01
12. feb 2010

Nieco na pobavenie
Stretne sa Spiaca princezna so siedmimi trpaslikmi a Quasimodom.
Princezna hovori: Myslim, ze som najkrajsia na svete.
Trpaslici: My sme zase najmensi na celej zemeguli.
Qausimodo: A ja som najskaredsi zo vsetkych tvorov.
Tak sa dohodnu, ze to chcu mat aj oficialne a idu sa dat zapisat do
Guinessovej knihy rekordov.
Princezna ide do uradu ako prva. Vyjde o pol hodiny a
hovori: Ok, mam to na papieri, vsetko si ale overovali a naozaj som
najkrajsia na svete.
Idu dnu trpaslici, vyjdu o dve hodiny a hovoria: Kazdeho premerali a naozaj
sme najmensie tvory na zemeguli.
Vojde Quasimodo, vyjde o 2 minuty a hovori: Kto do prdele je Nora Mojsejova
???

brmbolcek
12. feb 2010

denis- vau a to akoze pomoze , ? ze lizatko ? to kupim aj v lekarni ?
dnes mi pride mamina navarit spenatik, mnam, zajtra bude u nas udene a zem.salatik, no poctivo budem hlasit ako mi potzom bude 😉

Krivka - i ja som rada ze si mozme vymienat rady a nazory, 😉 a cez leto nam budu robit aj nejake vysetrenia s krvi na cukor a sestricka sa zasmiala no akurat vam to bude vychadzat na leto a to bude cukor ako vysity 😀 😀 😀 😀

Vierocka- tak ako dopadly langose ? 😉 i ja ked nieco navarim naco som mala chut tak v zapeti to uz nechcem, ma to prejde 😉

Ciselko- ja ti to prajem aj trojicky i kazdej z vas aby sa vam to splnilo 😉

Cukotka- ved to je to prave vajicko 😉 😉 😉 😉 , drzim palce

Romy- 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

KAJTICKO- tak uz aj ty pocitujes nevolnost 🙂

dievcence a zes ten august to bude ina fuska, sauna , romy, denis, vierka uz budu vesat plienky na slniecku a mi sa budeme gulat s bruskami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cisielko
12. feb 2010

Cuki...jeden ale bojovník teraz pekne oddychuj a zajtra čakáme ako sa máte 😉

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok = neg.
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok = neg.
11. CISIELKO *** MT- HEL ** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok = neg.
12. MIRM ****** BA – ISC ** EMB.2 * OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mrazacik ** VEK: 26 ** výsledok = neg.
13. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 3.2. ** ET: 8.2. ** 0 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
14. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 4.2 ** ET: 9.2. ** 9 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
15. MAJAJA75 ** BA – GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 35 ** výsledok ?
16. CUKOTKA *** BA - ISC ** EMB. 1 * OPU 12.02.** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 27 ** výsledok ?
17. LUKO ***** BA - GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK: 30 ** výsledok ?
18. GUGINENKA * BA - ISC ** EMB. ? * OPU 13.2.** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK: ?? ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 22tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 33 ** výsledok 22tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 22tt / 1

brmbolcek
12. feb 2010

ciselko dakujeme, za tabulku, je fajn, ze sa takto doplname a ze to neostane na jednu ci dve 😉 🙂 🙂 🙂

romy01
12. feb 2010

cukotka - neboj nic, aj ja som mala len jedno vajicko a ako vravela doktorka - kvalita je kvalita- nepotrebujes kvantitu. MOOOOC ti drzim palce aj tvojmu bambuliatku.

krivka brmbolcek ak je vam zle tak skuste sledovat po com vam byva zle. Ja som sice ani raz negrckala ale zo zaciatku mi byvalo zle - az na odpadnutie a potom som zistila ze je mi zle po caji - ale len po tehotenskom caji z lekarne - je to zeleny caj a zrejme mi nerobila dobre nejaka ta bylina tam. Skuste sa odpozorovat a mozno sa dokazete vyhnut niecomu co vym nemuselo sadnut.

denis - vidim ze aj tebe uz rastie brusko, ale na mna nemas 😀 😀 😀 Poobede mi mm slubil urobit par foteciek, tak potom vecer to sem hodim.

viera6
12. feb 2010

romy ...... 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa maš?
brbolček .....langoše dopadli dobre som napraskana 😝 asi si trošku zdriemnem 😉

brmbolcek
12. feb 2010

vierka- tak to odporucam 🙂 🙂 🙂 🙂 tomu sa hovori langosovi spanok 🙂 ja som si schrupla doobeda 🙂

Romy - dakujeme, budem sa snazit kontrolovat co papame 🙂 🙂 🙂

romy01
12. feb 2010

ahoj vieri - mam sa fajn, odfukujem po polievke a svokra nam doniesla napecene fanky - mnam - zas je po diete 😀No a idem pripravit druhy chod - trosku neskoro ale zas namiesrto vecere moze byt, nie ?

viera6
12. feb 2010

no teda romy...to sa maš fajn 😉 ja som pred tyždnom robila šišky.

viera6
12. feb 2010

o akej diete to tu pišeš? 😀 😀
a čo bude ten druhy chod?

romy01
12. feb 2010

no ide o to ze mm ma uz dva tyzdne predpisanu dietu - teda nie taku drysticku - ale len take ako obmedzenie vyprazaneho, cukrov a soli a ma jest kopu zeleniny a ovocia. Takze to som sa pridruzila, kedze tiez priberam ako slon, no a tie fanky do toho moc nekoresponfuju.
A idem robit taku mnamku - predvarim zemiacky v supke, potom ich tak potrham napoli a naukladam na pekac posypem korenim a dam zapeict spolu s paradajkami - ale len na par minut nech zvrchu ochrumkavelu. K tomu kuracie psia podusene s cinulkou a sampionmi. Normalne tie zemiaky podavam s bravcovym na zelenom koreni ale to urobim nabuduce

denis19
12. feb 2010

ahoj devčata....

brmbolcek...ty lízaátka fakt jsou, mely by je mít v lékárne, nebo zkus http://www.buducamamicka.sk/_produkt.php?skupin...

romy ahoj.....jsem zvedavá teda na to foto...jestli na tebe nemám, to se ješte uvidí..... 😀 😀 😀

cukotka.....tak super, máš jedno jako Romy, tak se máš nač tešit, vešení plínek te nemine...jak píše brmbi.... 😲
ahoj kajti a jak to jde dnes tobe????a neco delej, už chci vedet kolik vás je!!!! 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre