Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
12. sep 2009

Romy, i BB se prohnala bourka a v Sísové padaly i kroupy!!!!! tak áda, že jste podporili slovenskou ekonomiku a jste bojovníky proti krizi 🙂

denis19
12. sep 2009

Nejak se mi v poslední príspevku domotala písmenka 🙂 🙂 🙂

cukotka
12. sep 2009

denis ideme tam až 5. októbra, inak kúpila som manželovi tú macu, čo som sa tu už na ňu dotazovala, som zvedavá či to nejako zaberie

denis19
12. sep 2009

Cukotka a nač má teda ta maca pusobit?????

cukotka
12. sep 2009

na plodnosť, stálo ma to skoro 30 €, ale kašlem na peniaze, uvažujem aj nad tým profertilom

denis19
12. sep 2009

Jsem dnes po celodenní ťapkání po jarmoku nejaká grogy, možná i ten burčák, tak jdu relaxovat. Pripnu se teda zase zítra.
Snažilky zdravím a preji hezký večer.

cukotka
12. sep 2009

papa

romy01
12. sep 2009

HAHAHAHAH denis ja sa teraz rehnim ako kresleny konik. Ze Slovensku ekonomiku. My sme si na tom trhovisku kupili keramiku a privesok od madarov, som skoro odpadla. Vyberame, vyberame a moj sa pýta že kolko to stoji. A ta teta tam na nas madarsky, ani prd som jej nerozumela tak nam ukazala na prstoch - a potom sme sli dalej a tam cesi - no fakt, to bola sila. Tak sme aspon dali zarobit exi sportu - tam bola aspon ta pokladnicka slovenka

sisi30
12. sep 2009

ahojte, na genetické testy nás odporučili pred IVF tak asi je taký postup. hm?...

denis19
12. sep 2009

Kati,
profeltil je smes vitamínu a minerálu, do toho bych neinvestovala, není to žádný zázrak podle mne, u nás to nemelo žádný výsledek.

cukotka
12. sep 2009

romy01, vy ako pokračujete?

denis19
12. sep 2009

ROMY, tak ted se rehním já!!!! 😀 😀 😀 To musel být zážitek, nejdriv madar, potom čech a nekonec exisport!!!! Tak slovensko opet zustalo v prd.....nevadí,aspoň jsme se pobavili 😀

cukotka
12. sep 2009

sisi30, a nepovedali Vám prečo Vás tam posielajú?

romy01
12. sep 2009

sisi nas na tie testy neposlali, neviem od coho to závisí.
cukotka ja idem do heliosu v stredu a dufam ze uz coskoro zacnem stimulovat

cukotka
12. sep 2009

denis ja viem, ale čo mám robiť? niekto hovorí, že to zaberá,niekto že to nezaberá. tak ja neviem čo už

cukotka
12. sep 2009

romy na jednej strane závidím, na druhej strane želám veľa šťastia

romy01
12. sep 2009

cukotka, no asi zálezi v com je problem, nam napriklad 100% zlepsil spg vitamin E, potom sme nasadili tu kuru - myslim tribulus ci ako sa to pise a este cosi, a spg sa sice nezlepsil, no ostal na tej lepsej urovni. Teraz berie moj 4 mesiac ten profertil a stoji to nehorazne prachy. V stredu budem poznat výsledky tak som zvedava ci to este zabralo

cukotka
12. sep 2009

vitamín E Vám doporučili? nám nič nedoporučili, len umelé oplodnenie

romy01
12. sep 2009

neboj cukotka, kazda sa dockame 🙂 🙂 🙂

sisi30
12. sep 2009

nepovedali nám prečo myslela som , že je to bežný postup.ešte musím isť na nejaké vyšetrenia z krvi počas mz.môj mangel tiež berie profertil po mesiaci bol na ďalšom spmg a mal lepšie výsledky.teraz má ešte 3 mes.balenie tak uvidíme aký bude mať spmg. 😕

cukotka
12. sep 2009

romy a vám to odporučili v centre? alebo urológ? prepáč že sa vypytujem, ale ja som rozhodnutá urobiť čokoľvek, aby sme sa pohli nejako ďalej

cukotka
12. sep 2009

sisi a manežl má aku diagnozu? profertil vám doporučil lekár?

denis19
12. sep 2009

SISI30, my také nebyli na genetice. Jen tak naokraj.
A Profeltil fakt stojí nekresťanské peníze a myslím, že to složení co má se dá namixovat z dostupných vitamínu i levneji,ale nám to nezabralo ani o jednoho lepšího spermoníka 🙂
nejak se mi od vás nechce odejít dnes večer holky zlaté!!!

A poslouchejte ROMY, každá se dočkáme tehulkování!!!!!

romy01
12. sep 2009

moj bol najskor u urologa a mal fest slaby spg, tak mu dal vitamin E a o mesiac na kontrolu - a bojovnikov bolo o 100% viac a sme na spodnej hranici normy.Tamze mnozstvo, ohyblivost a morfologia je vsetko na spodnej hranici normy ale su vraj pomalsie. Tak a potom sme zacali chodit do centra a tam doporucili profertil, Ecko, a este nejake doplnky vyzivy.

denis19
12. sep 2009

...a dopadne dobre ROMY ver tomu!!!!!!!

cukotka
12. sep 2009

romy a aké doplnky výživy?

cukotka
12. sep 2009

denis apoň ty si optimista 😉

sisi30
12. sep 2009

má malo pohyblivých spermií a celkový počet tiež nič moc. 😢 po roku snažilkovania sme navštívili Iscare a tam robili mangelovi spmg, kt.nedopadol dobre,hneď nám povedali IVF tak sme dostali riadnu facku obidvaja,to sme nečakali,naozaj.ale teraz viem že nie sme sami čo mame tento problém. mať vysnívané mimčo.Urológ mu odporučil profertil a vit.E 400.

cukotka
12. sep 2009

urolog = dr. obšitník? prepáč, že sa tak vypytujem, ale pre mňa bola diagnóza zlý spermiogram facka jak hovado, ja sa s tým stále neviem vyrovnať, a už viac ako týždeň sliedim po internete a hľadám akékoľvek info, čo by nám pomohlo.

romy01
12. sep 2009

no cukotka uz si to moc nepamatam - jeden bol Tribulus, jeden bol Cartitargin Gold a vitaminy centrum ale tie som muu nekupovala, lebo tam slo o to ecko a zinok a selen.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre