Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
14. feb 2010

aj mne uz jeden krcok opravovala a ukazuju sa mi dalsie , nikdy som take pb.. nemala ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , vcera som mala ciernu hodinku, ze uz neviem co robit som si povedala ze si kupim KRAVU a BUDEM JU DOJIT a budem mat mlieko na zubadla 😀 😀 😀 , ale asi to aj ja urobim len sa strasne bojim ze pridem o vsetky .......

denis19
14. feb 2010

neboj..to neprijde, chce to hodne mléka a vitamínu, zkus v lékárne neco na posilnení zubní skloviny a hodne acidofilního mléka......a je ti ješte stále špatne?

brmbolcek
14. feb 2010

denis- tak ty si zlata , no spatne ako sa to vezme 😉 ked sa nenajem tak je to dost spatne xi xi .... ale v noci sa zobudim na to ze ma boli zaludok... manzel povedal, ze to male sa nam narodi v noci lebo sa v noci zo 2 krat budim ze mi je blbo.....

ale dnes mam v brusku take tlaky no nevim co to znamena .... 😕 😕 😕 😕

denis19
14. feb 2010

to se ti roztahuje maternica....to je normální, hlavne klid jako na lužku a pohodu jako psychickou....není to príjemné,ale patrí to k tomu, také jsem z toho byla vykutálená...co to je 🙂 no a proste je treba jíst, ted si to mimčo bere nejvíc....

brmbolcek
14. feb 2010

je to take- pichnutie- zabolenie, prestane to a znova ..... no su to pre mna novinky

denis19
14. feb 2010

to pro každou ...klid...jen odpočívej a nabírej sil....jdu delat večeri,ale potom ješte nakouknu

brmbolcek
14. feb 2010

oki- tak dobru chut 😉

denis19
14. feb 2010

tak hotovo 😀 malé to asi chutno neboť se mete horem dolem..... 😀

brmbolcek
14. feb 2010

dufam, ze ste si pochutnali 🙂 a najlepsie je cerstve a teple 😀 😀 😀

cukotka
14. feb 2010

pekný večer dievčatá 🙂

denis19
14. feb 2010

pochutnali no ahoj cuki ako?????? 🙂

brmbolcek
14. feb 2010

cuki - servus ako teda mas ?

cukotka
14. feb 2010

denis19, no intenzívne myslím na toho môjho Nema 🙂 , dúfam, že sa drží

hľadám na internete, v akom štádiu by asi teraz mohlo byť to vajíčko

denis19
14. feb 2010

cuki...zbytecne nečti......moc informací nekdy nedelá dobre....Nemo se má k svetu a čeká na nový domeček a hotovo 🙂 kdy jsi por nej jdete????

cukotka
14. feb 2010

zajtra o jedenástej mám transfér 🙂

brmbolcek
14. feb 2010

Cukotka- daj si do google- embryo 72

tam sa ti ukazu ako sa vyvyjaju a tvoria.. ale moc to necitaj 😉

denis19
14. feb 2010

cuki...tak zítra....ale to je super a jak to uteklo co!!!!!

brmbi...tymáš také na všechno odpoved 🙂 🙂

cukotka
14. feb 2010

brmbolcek, prikukla som, ale som z toho magor, kašlem na to. Vyčkám do zajtra

brmbolcek
14. feb 2010

radsej nestuduj tych 72 , znamena hodin, tak ak je embryo 24, tak das 24, alebo 36 alebo viac podla toho kolko ich uz maju v tej miske .. 😉 😉 😉 , zajtra drzime palce aby vsetko dobre dopadlo 😉 😉

Denis- tie plienky nemaju chyby , este ich tak vidiet nazivo aby si vedel clovek predstavit kvalitu teda ohmatat 🙂

denis19
14. feb 2010

cukotka...mudro...zítra Nemo doplave do domečku a je hotovo a ty potom budešjen relaxovat

cukotka
14. feb 2010

denis, mňa to stálo toľko nervov, že toto bude ešte večer a noc plná nervov,

denis19
14. feb 2010

brmbi...já je videla i sama otestovala na neteri a je to bomba!!!! jen doporučuji... a hlavne se nežehlí, jsou rychle schnoucí, šetrí životní prostredí...no paráda

cuki a ty nestresuj!!!!!

brmbolcek
14. feb 2010

cuki...- pres daj stres, lebo bude zle 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , a treba ist s tym do toho ze iny vysledok necakame ako pozit.... 🙂 🙂 🙂 a planujes byt po ET doma ? lezkat ?

brmbolcek
14. feb 2010

Denis- ved to uz teraz dobre znie, ked to pises 🙂 🙂 🙂 uz som si myslela, ze si to na sebe vyskusala 😀 😀 az pokym som si neprecitala neter 😀 😀 😀 😀 , Denis a nevies co to moze byt ked ma to tak pobolieva, sem tam pichne a prestane ? Maternica by uz mala byt roztiahnuta , hm.. ???

guginenka
14. feb 2010

pekny vecer dievcata,
mozem sa spytat, po opu ste sa aj vy citili unavene a bolelo vas podbrusko? lebo ja nie som schopna nicoho. len spat a spat. a trosku ma pobolieva podbrusko.

denis- ak sa nam vsetko podari, tak ja som tiez rozmyslala nad latkovkami. velmi sa mi pacia vzory a zda sa mi to vyhodnejsie.

cukotka
14. feb 2010

no dva dni budem určite ležať s vyloženými nohami, a potom uvidíme 🙂

brmbolcek
14. feb 2010

gugienka- to je v pohodicke , to mas este s tej narkozy , len to treba vyspat , to je fajn oddychni si pokym sa ti da 😉

Cuki- len si polez je to dolezite 🙂

guginenka
14. feb 2010

brmbolcek-tak si pojdem pospat, a to pobolievanie podbruska je ok?

cukotka
14. feb 2010

guginenka ahoj 🙂

guginenka
14. feb 2010

cukotka ahoj🙂) tak ako sa mas? tesis sa na zajtra?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre