Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
18. feb 2010

já jsem konečne tu!!!!!!

cukotka
18. feb 2010

dobre ranko všetkým 🙂

denis19
18. feb 2010

tak devčata....mám za sebou vojenský nástup..paráda....ješte , že jsem si pred ním dala lízátko 😀 😀

Romy...mám to dnes v 17:45 na cente.....tak se teším

Vierka...no 25€ je super cena a podle všeho je to total presný UTZ se vším a je barevný,jupíííííí 😀 😀

brmbolcek....pošli kus té energie i do armády 😀 😀 😀

cukotka
18. feb 2010

denis, tak paráda. Dnes si budete s Karolínkou kývať, a dokonca ju budeš mať vo farbe 🙂

cukotka
18. feb 2010

brmbolcek, uvidíme čo Nemo, poslala som mu dva utrogestany a uvidíme 🙂

cisielko
18. feb 2010

Ránko

Kefalínek..mylsím, že stým by nemal byť problém lebo si to vyšetrnie platíš..v eHelíku ma to yvšlo okoo 50€

Romy..tak ste počuli srdiečko, blahoželám 😀

Denis..tak dnes držím palce 🙂

minka051
18. feb 2010

Ahojte zdravím
Tak ja len tak pracovne nakúkam čo tu píšete.Práve robím Ročné zúčtovania zdravotného poistného , tak sa snažím porobiť si veci do predu, aby som potom ked budem zas doma nemala toho naraz veľa. Zajtra mám voľno ideme na chatu tak trocha relax a v pondelo konečne ten UTZ.

romy01
18. feb 2010

denis tak az poobede? Ale snaz sa dat foto cim skor na konika. premyslam, ci by som sa mohla s vami stretnut, ale neviem ci mi vyda casu poslednu dobu nic moc nestiham, a to ani do roboty nechodim.

minka tak si super vikend naplanovala, len tak dalej, tak je to spravne.

minka051
18. feb 2010

romy rýchlejšie ubehne to čakanie a človek sa aj zabaví ,lebo máme oslavu menín a narodenín. Tak všetko jedným vrzom 🙂 🙂

brmbolcek
18. feb 2010

Vierka- mas pravdu, ja sa potesim aj jednemu aj druhemu 🙂 🙂 🙂 ale ako vravis sama len aby to bolo zdravucke 😉

a decku hackujem na stol, robim mamine taku sadu 3 uz mam a stvrtu este dokoncim, naskrobim, vytiahnem a venujem 🙂 🙂 🙂

Cukotka- lepsie si urobit nemohla 😀 😀 😀 a este k tomu oddych a je to tak ako ma byt 😉 😉 😉

Denis- poobede druim palceky a vies ako to dopadne ? takto super , skvele a budes spokojna, ze si tam sla a posielam na posilnenie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Romy - tak ako ti to vyslo podla toho cinskeho kalendara ?????

Minka- tak ti teraz potrebujes klud a pokoj aby ta nokto nemylil pri takom zuctovavani 😉 😉 😉

cukotka
18. feb 2010

brmbolcek, pôjdem ešte Nemovi poslať niečo na jedenie, a pôjdem zo seba spraviť človeka, nech sa mu polubujem 🙂

brmbolcek
18. feb 2010

dievcence mam otazocku v sobotu ideme ku svagrine a robi fantasticky TATARAK myslite ze v mojom stave mozem take jedlo papat ??? ved je to surove pomlete maso a vsetko co s tym suvisi...... neviem ci mozem tak radte ...

Cukotka- ved on ta vezme, so vsetkymi piatimi .... 🙂 🙂 🙂

cukotka
18. feb 2010

brmbolček, s tým tatarákom by som neriskovala 🙂 , to je nebezpečné, tak isto mozarella, pečienka a hríby

minka051
18. feb 2010

No ani nie je na to program tak len to správne nahodiť. Ešte som tu nejaké dve hodinky a potom konečne domov a zajtra mám volno. 🙂

viera6
18. feb 2010

denis........tak dnes na teba myslím,asi si tam aj ja dnes zavolam 😉

romy.....a čo porábaš keď nič nestíhaš 🙂

minka.......tak všetko naj.......a prajem ti zo srdiečka aby KET vyšlo 🙂

brbolček....cukotka ma pravdu neriskovala by som to tatarakom ja som na toxoplazmoza nie bohvie ake vysledky

romy01
18. feb 2010

brmbolcek tak ja by som tatarak tiez neriskovala, aj ked je pravda ze na vianoce som neodolala klobaske ale to bolo len dva krat.

minka prajem dobru zabavu.

vierka no ja ti ani neviem. Ja ti vstavam najskor o osmej, najem sa pokukam telku tak pol hodinku a zas zaleziiem do postele. Potom vstanem trochu sa pomocem po byte - to akoze upratujem a idem vonka do potravin. Ledva si potom stihnem urobit obed, najem sa odfukujem na gauci a o chvilu je doma mm. Takze potom robim veceru a zas odfukujem na gauci. Sem tam do toho zaradim navstevu u nasich alebo poobednu vychadzku na nakupy. A takto furt dookola 😀

figurka.m
18. feb 2010

ahojte koceny 😀

denis, tak pozdravuj poobede malu Karolinku,aj odo mna 😉

minka, uz aby bol pondelok, vsak, verim, ze bude vsetko OK nachystane pre fazulku

brmbolcek, tak ty pestujes rucne prace, obdivujem, ja na to nemam trpezlivost 😅 a tev tatarak eeeeeee, urcite ho nejedz
cukotka, len pekne nakrm maleho Nema, aby bol spokojny 😉

vierka, tie papucky su neskutocne, aj ja chcem 🙂

viera6
18. feb 2010

romy.....tak nejak je to aj u mna a ešte ked chodím po lekároch zo sebou alebo rodičmi tak to je už potom cely den v čudu 😵

figurka ahoj.........no ja sa ti na čapačky neviem stále vynadívať 😅

minka051
18. feb 2010

dakujem Vám velmi všetkým 🙂 🙂

figurka.m
18. feb 2010

vierka, ja by som s nimi asi aj spavala 😅

kajticka,kde si , som zvedava kolko bambuliek je v brusku 😎

denis19
18. feb 2010

fuj...holky..tak práve tri vešní vojáci opustili mou kancelár, nastavili počítač a já hurá za váma 😀 😀

Romy.....tak si to zarid, abychm se setkali a když se bude dáti vem i manžela.....a už tolik nepracuj 😀 😀

figurka...pozdravím to si pis a dekuji, už se na ní teším

minka...vzhuru do toho!!!!

brmbi.....a tatarák je na černé listine pro tehulky!!!!!!!!!!!!!!!!!

figurka.m
18. feb 2010

denis, tak ty takto okukujes fesnych vojacikov v pracovnej dobe, no teda, ty sa mas 😀 😀 😀

cisielko
18. feb 2010

Vierka..sú suprové..také maličké 😀

Monka..aj yt čakáš kedy dobiej..júj aj ja a zajtra letíme sa chatovať obe dve 😀

denis19
18. feb 2010

tak moment...kam jste zdrhly holky.....já jsem ted tu a mám čas 😀 😀

kajticko a kde se potuluješ....chci vedet kolik vás je..... 😲

brmbolcek
18. feb 2010

divcatka kazdej z vas moc moc, dakujem, nechcem byt na ciernej listine 😀 😀 😀 a tataraku sa teraz momentalne velmi rada vzdam 🙂 🙂 🙂 a od Denis to znelo ako armadny rozkaz 😀 , tak si vravim Denis Rozkaz Šéfe 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
18. feb 2010

Deni- uz som nasla tu stranku co mi vcera nefungovala,... kukni 🙂 🙂 🙂 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=65013

denis19
18. feb 2010

brmbolcek
tak tuto stánku mi armáda zakázala...mrknu na ní doma 😀

brmbolcek
18. feb 2010

oki poslem ti ju do IP aby si nemusela hladat oki ? posielam sefe 😀 😀 😀

brmbolcek
18. feb 2010

Denis- poslane 😀 😀 😀

viera6
18. feb 2010

denis......ty si normálne generálny postrach 😀 😀 😀 😀 😀 😀 panečku ja som sa teraz tak najedla,že ledva fučím a to som chcela upiecť ešte bábovku 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre