Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
19. feb 2010

denis...to su reakcie nas mamiciek,moj mnz zase zacina rozpravat ako bude dietatko vychovavat,ze nebude ako su dnesne deti rozmaznane ,vsetko mozu 😀 uz vidim,sa narodi a bude ho rozmaznavat aj on...

denis19
19. feb 2010

vierka ahoj a už tolik nepij...žádné sluníčko není 😀 😀 no včera to byla parádička........tak čekáme na tvuj UTZ to jdeš v sobotu????

krivka.....no tak to si piš, že to tak dopadne 😀

viera6
19. feb 2010

denis... 😅 😅 😵 😵 maš nejak moc humornou náladu mala si aj dnes vojenskú návštevu 😀 😀 😀 😀 ?
u nas pekne svieti slniečko a ukazuje mi ,že by som mala pretret okna 😝 ,ale zato vietor je neprijemny 😒
ano v sobotu,písala som mu email a prijemny pán doktor mi hneď poobede volal.denis...a platila si ako si písala alebo niečo viac?

denis19
19. feb 2010

Vierka..... a to jdeš tam jak já?????? u nej jsem platila 25€ za to sono a chtela jsem 3D fotečku v barve a ta stála 7€ a černobílá stojí 5€

a ano...i dnes tu by fešný major 😀

luko
19. feb 2010

ahojte kocky,
dnes pridavam k dipherelinu aj gonal /pero---to uz teraz sa mam nalievat tymi 3 litrami vody? 😀

luko
19. feb 2010

..ozaj a kedy treba predopoeracne vys. vybavovat ? to mi povedia...ze uz treba alebo? som teraz 4 DC

gubik
19. feb 2010

Luko- ano, pi vela tekutin a papaj vela bielkovin. Predoperacne vysetrenie byva akceptovane cca 1 mesiac stare, viac urcite nie. Ak mas nejake zavaznejsie ochorenie, tak by nemalo byt vysetrenie starsie ako 1 týžden. Ja som si vybavila inerne tak tyzden pred odberom, aby som ho mala cerstve, vysledky som mala cca 3 tyzdne stare, radsej somn si to dala skor kvoli tomu, ze vys. na HIV a hepatitidy trva tak tyzden

Demizooooon- ako????

viera6
19. feb 2010

no a som spat bola som na menšom nákupe.

Denis.........ano idem tam kde si bola ty včera 😉

luko
19. feb 2010

dik gubik 😉 a kolky DC zvykne byvat odber vajicok?

luko
19. feb 2010

ja som 4DC myslite, ze by som si to mala uz buduci tyzden dat robit alebo sa objednat?

gubik
19. feb 2010

Luko- to je individualne, ja som mala odber 16DC. Vycsinou stimulacia trva 12 dni, ten 12ty den vecer sa pichne Pregnyl a 14 den je odber. 4DC si mozes dat urcite spravit vysetrenie.

luko
19. feb 2010

tiez myslim, v pondelok sa pojdem objednat 😉 jo a este musime ist s muzom k tomu notarovi na podpis nejakych lajstrov co mi dali f GF

kajticko
19. feb 2010

ahojte kočky ešte raz všetkým ďakujem a prajem Vám veľa štastíčka 😉

figurka gratulujem 🙂

denis super tak možeš kludne spávať ,že je všetko super a Korolinke je parádne 🙂

všetkým prajem pekný večer 😉

sanris
19. feb 2010

dajú sa lieky zo stymulky vrátit do lekarne?samozrejme v pôvodnom balení nenačaté-vrátia aj peniaze?možno hlúpa otázka, ale nebolo by to zlé nejaké vrátene to euro 😀

demizon
19. feb 2010

no nevyzerá to ružovo...ms mi asi dorazil naplno a krv bola negatívna ☹ mám ísť ešte v utorok na krv, ale zázraky sa asi diať nebudú...nevadí, ja budem bojovať ďalej ,

denis19
19. feb 2010

ahoj vespolek....vierka..tak to jsem ráda, že tam jdeš...jsem zvedavá co budeš ríkat

kajticko...ano to mohu a se sníčkama, jen kdyby mne ten muj milovaný ve stredu tak nenasral 😠

kajticko
19. feb 2010

denis to j všade mna tak v sobotu natahovalo čo ma on sral 🙂 no sú to chlapi 😠

viera6
19. feb 2010

sanris..........do lekárne to síce môžeš vratit ,ale peniaze neviem či vrátia skus sa na to opytat alebo ponukni babám na koniku, mam nemam lieky či tak nejak.

demizon.......tak to mi je luto ,ale určite sa to podari zo snehuličikmi

denis............. Karolinka je zlatučká 😉 ty si sa dala nasrať to by som o tebe nepovedala a čim ta tak nasral manžel?a inak som myslela,že sa staviaš na bábovku na to ako sa mi ju nechcelo robiť bola super a ked som si dala na vrch šľahačku 😝

krivka5
19. feb 2010

sanris...da sa ak mas niekoho znameho v lekarni...
demizon...je mi to luto,ale paci sa mi ze to nevzdas a znovu zabojujes. prajem ti nech ti to vyjde...
denis...pekne foto,malinka sa tam usmieva 🙂 dobre jej je...

figurka.m
19. feb 2010

kajticko, dakujem 😉

demizon, je mi to luto, drzim palceky do buducna 😉

sanris, pokial viem, peniaze za lieky nevracaju 😒

denis19
19. feb 2010

kajticko...už dlouho mne taknevytočil.....nevím jestli jsem precitlivelá či co....ale v podstate se nasral sám na sebe,ale elegantne to hodil na mne ,potom zjistil, že prepískl a omluva sem a omluva tam,ale já nejsem splachovací, trvá mi to dýl a tak on se toho chytl a vesele si jede v chlapských kolejích....klasika.....nerozumím tomu nekdy....když potrebují orazproč to nereknou ,nevypadnou na pár dní a je klid!

vierka.....ten kuriér s tou bábovkou se šlehačkou nedorazil,nemela by jsi to reklamovat 😀

krivka...že se smeje....a ten muj chlap doma ríká, že to muže být je klam....no nejsem preci blbá ne!!!!!

sanris
19. feb 2010

dakujem za odpovede

demizon, je mi to luto

viera6
19. feb 2010

denis.......tak na tu reklamáciu je už pozde 😅 a čo maš na plane cez víkend?

krivka5
19. feb 2010

denis...ved je to jasne,take male usmievave slniecko 😉
vierka...ty si nejak na sladke,slahacka,babovicka,mnam,mnam...

denis19
19. feb 2010

o víkendu bude jen ležet a nic nedelat, manže jde k bráchovi pomáhat s malování,mne samozrejme nechává doma a tak nebudu ani varit ani nic jiného jen lenošit!!!!! ted jsem si uklidila a nachystala na všeri a mám vydeláno 🙂

krivka...také si myslím, je to jasný smejko 🙂

viera6
19. feb 2010

krivka.......na začiatku tehulkovania mi nič sladke ani slane nejak nebralo,ale posledných par tyžnov mi to nerobí problém dokonca tento tyžden som už aj veterníky mala 🙂 😉 to vraj f tedy ješ viac sladke, ked čakáš dievčatko niečo asi na tom bude 😵
denis....no aj ten moj povedal ,že sa Karolinka usmieva 😉

cukotka
19. feb 2010

Denis dobrý nápad s tým upratovaním, asi sa do toho pustím aj ja, nech prídem na iné myšlienky. Môžem si vybrať buď sa budem učiť Národohospodársku politiku, alebo pôjdem upratovať.

viera6
19. feb 2010

cukotka......juj tak ja by som si vybrala to upratovanie 😵

denis19
19. feb 2010

🙂 cukotka...tak to snad to uklízení bych brala....ale prečítat NEmovi z Národohospodárské politiky by také mohlo býti zajímavé

cukotka
19. feb 2010

denis, neviem či by ho to skôr neobťažovalo 🙂 a inak Karolinka je fešanda 🙂 Dnes som zakúpila dva tehotenské testy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre