Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
19. feb 2010

takže se pripravuješ 😀 😀 a nenecháš to na tu krev u dvé dr????? 😀

cukotka
19. feb 2010

denis, skúsim všetko možné 🙂

denis19
19. feb 2010

😀 😀 😀 😀 chápu.....a kam se ztratila kajticko...chtela jsem ji vyzpovídat jak se cítí a co manže na to a tak.....

cukotka
19. feb 2010

denis, má s kamoškami stretko 🙂

denis19
19. feb 2010

ahááááá...jde se chválit mamina co????? hlavne ať nesedí v zakoureném prostredí 😀

cukotka
19. feb 2010

denis, tak to určite nebude 🙂 a ja som rada tiež , že som s tým sekla 🙂

denis19
19. feb 2010

no vidíšjaké to bylo snadné seknutí...a žádné nutkání nemáš????

cukotka
19. feb 2010

neverila by si, ale nie 🙂

denis19
19. feb 2010

tak to je super.....
to já nekourím už šest let,ale nutkání z času na čas mám,ne v tehuhu ,ale predtím.... 😲

cukotka
19. feb 2010

denis takže cez víkend budeš slamená vdova?

denis19
19. feb 2010

jojo....jako skoro celé týdny....ale co si stežuji....také bych mohla být úplne sama,co???,

cukotka
19. feb 2010

aspon si môžeš robiť čo chceš 🙂

denis19
19. feb 2010

více mene ano,ale to není muj cíl,možná tak na 50% 🙂

cukotka
19. feb 2010

ale ty vlastne nie si sama, máš Karolínku 🙂

sanris
19. feb 2010

denis pozrela som si Karolínku a je zlatá 🙂 a usmieva sa 🙂 a z manžela si nič nerob 😉 aj s nimi raz do mesiaca pracujú hormoše 😀 to pozname asi všetky 😀

cukotka kedy testneš?ja počkám do stredy 😉

cukotka
19. feb 2010

sanris, ja asi skúsim v pondelok, aj ked je to asi skoro. No uvidím ešte, to čakanie je hrozne

denis19
19. feb 2010

sanris...dík za podporu, já vím,ale ted v tehuhu to nejak hur necu, jemi z toho do breku.....padavka jedna....karolínka bude odvážnejší 🙂

cuki a máš pravdu....
a co plánujete devčata na víkend? 🙂

denis19
19. feb 2010

cukotka...trpelivost deti prináší......hele na kajti 🙂

cukotka
19. feb 2010

denis ja asi zajtra pôjdem do školy, a v nedeľu sa budem povalovať 🙂

sanris
19. feb 2010

cukotka ano to čakanie a pozeranie do nohavičiek pre každej návšteve wc je hrozné, a to neviem čo budem robit za tri dni vtedy mám dostat menz. 😒

denis- hovoria za teba hormony 😀 ty si vôbec neni padavka 😉 padavky sú len bytosti opačného pohlavia 😀 vieš si niektorého predstavit, že by podstúpil to čo my? 😠 🙂

cukotka
19. feb 2010

sanris, ja mám dostať ms až vtedy keď idem na krv do centra

sanris
19. feb 2010

😕 tak to máš dobre ja budem teraz prežívat stres ☹ no uvidím som zvedavá

cukotka
19. feb 2010

sanris, nestresuj, ms nepríde

romy01
19. feb 2010

ahojte vsetky a prajem pekny piatkovy vecer.

denis - pekna fotka - akoby na teba volala ze " mami " 😀

demmizon - no neviem krv mas sice neg, ale mozno sa to este na dobre obrati. Ak aj nie - ty si taka nasa znasacka - mas kopu peknych mrazacikov, treba bojovat a ty si bojovnicka, o tom nepochybujem. Len sa musis dat dokopy aby ta prvy neg vysledok nezlomil. Drzkaj sa.

demizon
19. feb 2010

romy, že znášačka - takže slepica ? 😉 myslím si, že problém nastal hneď v deň ET - to mi poobede vystúpila teplota na 38,5 , všetko ma bolelo a potom ráno akoby nič... teplota normálna, preto si myslím, že to bola reakcia tela na ET, v GF povedali, že by to nemalo mať súvis, ale aj tak. Inak, neviete ako to je s embryjkami čo su zamrazené - musím absolvovať KET v GF alebo je možné aj v inom centre ? Skúsila by som iné centrum, lebo ako vás čítam tak každá viete aké embryjká vám vložili - kolko bunkové, kvalita atd, ja keď som sa pýtala po oplodnení a potom na 3 deň PK tak sa mi zdalo, že ma chce dotyčná osoba vysmiať, že prečo sa zaujímam. A keď tak uvažujem po ET som dostala papier kde je napísané, že som bola poučená o riziku OHSS a nepovedali mi nič, nebyť vás tu tak ani neviem čo mi hrozí...sorry trochu som sa rozpísala

demizon
19. feb 2010

každopádne v utorok na krv idem a utrogestan berem ďalej, veď čo keď náhodou

kajka39
19. feb 2010

demizon- myslim, ze mas pravo na informacie a je ich povinnostou ti ich poskytnut. Niekedy sa treba ozvat a nedat sa odbyt. KET asi budes musiet dotiahnut v rovnakom centre. Skus si pripravit vopred otazky a trpezlivo cakat kym ti na neodpovedia. U nas si vsetko mozes napisat a pytat sa, tiez ked som bola na konzultacii tak som si zapisovala co som potrebovala.

denis19
20. feb 2010

dobré ránko.......

demizon...kajka má opet pravdu......ptej se a ptej se a hotovo.....máš na to právo a platíš za to ne malé peníze!!!

tak jak se vede????
Vierka...už jsi vyrazila???? jsem zvedavá.....

romy jsem ráda, že se ti náš malý ET líbí...tkaé mám pocit,že neco ríka 😀 a je fakt sranda videt jak si zívá.....

viera6
20. feb 2010

dobre ránko a pekný víkend i keď upršaný..

denis....tak ako ty naša samotka?nie ešte som nevyrazila mam to o 11,oo no....... a som zvedavá, či dnes niečo uvidíme
malvo od 24,oo hod.ma burcovalo neviem či aj stojku nerobilo či čo a teraz spinka 😀 😀

denis19
20. feb 2010

vierka...tak super...máš akční díte, to ta naše je lenúšek v bríšku, uvidíme co udelá až uzra svetlo sveta...... 😀 jééé jsem zvedavá co na to rekneš...hned dej vedet...budete si dávát delat i foto????? a už určite budete vedet po dnešku co to tam máte v tom domečku......a ano jsem tu sama s karolínkou, varím , peru a tak se potám.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre