Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
20. feb 2010

denis..........no až moc akčne hlavne večer a pred polnocou alebo po pol noci 🙂 foto ...ja by som chcela,ale uvidim čo na to polovička.Teraz to mame zase pestre nedostáva výplaty tak si to vieš predstaviť 😒
si spomínala,že budete vylihovať v posteli?Teda dávaš zabrat Karolinke! 😉
dobre idem sa pripraviť tak zatial prajem pekny den 😵

denis19
20. feb 2010

no my vylihovali do sedmi!!!! to je co ríci..... chápu polovičku....ale jedna fotečka ikdyž není lacná to je pravda.....by byla jako dárek k MDŽ 😀 😀 😀

kajticko
20. feb 2010

ahojte kočky 🙂

denis aké si to mala na mna otázočky včera??? neboj to sme boli u kamošky dom a tam sa nefajčilo 😉

denis19
20. feb 2010

ahoj kajti...ná já jen, že jak to s manžou celé prožíváte..jako dvojčátka, úspech a tak????

kajticko
20. feb 2010

noooooooooooooooooo tak celko dobre snaží sa chlapec aj ma občas jeduje.,ale napr od kedy som tehotná chodí somnou na nákupy. Jeduje ma ,lebo mi býva zle a robi si srandu že si vymýšlam 😀

a ty ako sama dneska odychuješ?

denis19
20. feb 2010

no to musím ríct, že i ten muj ťunťa,ikdyž mne fakt tento týden fest vytočil, na nákupy chodí i sám a to je co ríci!!!! dnes jsem sama, tak jsem si uvarila, vyprala a čumím na TV, jen mne od včera neskutečne bolí záda, skoro se mi nedá chodit,ale spíše si myslím, že mám neco s ledvinama....tak uvidím

kajticko
20. feb 2010

tak to musíš pekne vyležkať 😉 a odychovať no ja som dnes tiež sama a snažíms aniečo robiť nič sa mi nechce ,ale začala som konečne žehliž už si to šetrim 4 týždne 😲

denis19
20. feb 2010

jéééé...žehlení...tak to nemusím,aleuž se na to pripravuji, že o nedlouho to bude součástí dne 😀
premýšlím, že kdy je ten správný čas u začít prát detské vecičky a žehlit je a chystat,stále mám pocit, že času dosti....

kajticko
20. feb 2010

tiež si myslím ešte máš čas 😉 možno tak ten 7 mi mesiac 🙂 podla mna je škoda to mať tak skoro urobene ja by som mala pocit ,že to musím znovu preprať 😀

denis19
20. feb 2010

tak to jsi mne uklidnila, neboť tento pocit mám i já...... 😀 tak jsem si udelala očistu tela a ješte duše a bud spokojená 🙂 ...nejak se nám dnes devčata neukázala c,, asi odpočívají.....a kdo ví co náš NEMO????? 😕

kajticko
20. feb 2010

Nemo má tuším školu 😉 všetky asi upratuju 😀

kajticko
20. feb 2010

oki denis neskor sa ozvem odbehnem k naším pa zatial

krivka5
20. feb 2010

bry vecer
kajticko...ty zehlis ako ja,az ked mam riadnu pyramidu tak sa do toho pustim.
deni...teda,ti nasi chlapi 😠

denis19
20. feb 2010

krivka ani nemluv...a to tu dnes ani nikdo není abych se mohla vyplakat 😀

leoni1503
20. feb 2010

Ahojte,prave som sa registrovala, ale citam vas uz asi mesiac, dufam ze sa mozem pridat 🙂 v utorok 9.2. som bola na transfere, vlozili mi dve embryjka. dnes som podla vsetkeho 11.den po transfere, stvrtok 9. den som neodolala a urobila si test /mamatest/ a bol pozitivny, odvtedy si robim rano a vecer /teraz mam rapiclear🙂))/ a ciarky silneju, hoci ten rapiclear bol rano dost slaby ale teraz vecer je uz zase silnejsi. myslite ze to este stale moze byt z pregnylu? posledny mi pichli v den transferu... asi ma porazi, na krv idem v utorok a vysledky budem mat az v stredu, aaaaa 🙂 inak aj ja by som uz asi mala nieco ozehlit 🙂

krivka5
20. feb 2010

leoni...vitaj a gratulujem k dvom //. si tehu a hotovo 😉
denis...ja zacinam s fazou zierlenia.som sama vyrazka,obrovske brucho,pripadam si ako prisera a strasne ma jeduje ked mi ten moj ked sme niekde stale ukazuje baby.ze aha aka kocka,alebo ta ma pekne nohy...

viera6
20. feb 2010

ahojte......

no toto ,kde sa dnes všetky túlate???? 😀 😀 😀 😀

leoni......srdečne ta vítam a zaroven ti gratulujem k // 😉

takže mame dnes za sebou geneticky UT a teda ako už písala denis super.... doktor popozeral,pomeral snat aj to čo by ste nechceli.Skutočne vam odporúčam takýto UT i keď si zan platíte.Ja som bola teda velmi spokojna 😉

leoni1503
20. feb 2010

krivka dakujem, takze to vazne? este tomu neveriiim 😅 vobec nemusis ziarlit, pekne si urob den pre seba, pekne sa oblec a oznam mu ako po tebe ini chlapi cumeli 🙂 nech ziarli on!

krivka5
20. feb 2010

leoni...si zlata, ved tehulka nebudem vecne a ked bude chrustik na svete tak sa budem musiet riadne obracat a raz dva schudnem...
vierka...tiez si bola v MT?ako ste sa objednali?

leoni1503
20. feb 2010

krivka to je jasne, ale sak tehulky su straasne pekneee 🙂 mne tiez narastlo brucho, a ja pritom zatial oficialne tehotna nie som, takze je to len z liekov, moj drahy je kvoli tomu bruchu na mna hnusny, ale kaslem nanho, dolezite je, aby sme s citili dobre a aj babatka sa budu. a ked sa zena citi pekna, tak aj je! 🙂

krivka5
20. feb 2010

leoni...ved mne to brusko nevadi,to je este po stimulke a bude teraz aj tak rast,ale ta tvar vyhadzana cervena.musim sa opytat dokiny co to mam.ja som to nikdy nemala...

brmbolcek
20. feb 2010

pekny vecer dievcence 😀 😀 😀 ako sa mate ?

krivka5
20. feb 2010

brmbolcek...vitaj 🙂 kde si sa tulala?

brmbolcek
20. feb 2010

ahoj krivka-bola som trosku po rodinke.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa mi mas ? 😉 😉 😉

krivka5
20. feb 2010

brmbolcek...celkom ujde az na tie nevolnosti,ale to uz patri k tehu.ja som bola s mnz na nakupoch,ale nechcelo sa mi moc behat bo mi je stale zle.najradsej sedim doma na gauci...

brmbolcek
20. feb 2010

krivka- tak to ti verim, vsade dobre a doma najlepsie 😀 😀 😀 trosku treba prejst ale nie dlho , ale ved to uz clovek citi sam 😉 😉 😉 , skus si nieco vzdy prejest a mozno sa ti polavi... 🙂 🙂 🙂

u mna je to asi take ze ja som taky zrut , ze do polnoci spim a od polnoci jem... 😀 😀 😀

guginenka
20. feb 2010

leoni - ahoj, ake si mala pocity? po ET? lebo ja mam pocit, ze mam stale dostastat menstruaciu. ja som z toho na nerv. keby sa dalo tak na wc aj spim 🙂 dnes som 4 den po ET.
dakujem

krivka5
20. feb 2010

brmbolcek...ja sa pravidelne o tretej rano budim a uz nezaspim,este ze som doma...
idem kukat telku,pekny vecer ti prajem 🙂

brmbolcek
20. feb 2010

pekny vecer i tebe krivka pa pa 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
20. feb 2010

gugi- ahoj , to je normylny pocit, ze mas taky pocit , skoro kazda dievcina tu na fore mala take pocity ako ty 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre