Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

luko
22. feb 2010

no to bude na doraz

denis19
22. feb 2010

luko jsem blbá...je to na 14-tý den.....bežne promiň...ale jsem tak rozčílená v práci, že mi to už nemyslí

luko
22. feb 2010

tak to mi trocha odlahlo...lebo niekto pisal na 16DC...tak ratam 14-16 DC, tak to by sme mali stihat tak tak 😀

luko
22. feb 2010

to ja som blbla...mala som ist minuly tyzden,a le riesili sme mamu a ja som mala pocit, ze sak mam cas...

luko
22. feb 2010

manzel si zacvaka 6O,- za krv a mne by to mala urobit internistka dufam...ze tiez nebudem musiet ist do Medifery, tam mi slubili max. do 7 dni ale vacsinou ak je vsetko ok do 4 roch a manzel mal anit HIV test nedavno aj ostatne si dal robit, takze by to malo byt vsetko Ok, tak verim, ze do pondelka to bude najneskor

denis19
22. feb 2010

no já byla až na 16DC...to výš vek 😀

luko
22. feb 2010

tak ja mam 31 o mesiac 😉

denis19
22. feb 2010

tak to je pohodička...to jsi na 14-tý den na OPU 🙂 🙂 🙂

luko
22. feb 2010

tak ja sa neponahlam...cakam tie vysledky...keby to bolo aj o den neskor tak sa nenahnevam...

luko
22. feb 2010

ja keby som nebola 1den v strese tak to by nebolo ono 😀

janula18
22. feb 2010

luko rátaj až od dna kedy si začala pichať stimulačné injekcie. Tie sa pichajú tak 12-14 dní potom den pauza a potom OPU.
Takže to záleží na ktorý den cyklu si začala s tými stimulačnými,
Napr. ja som začala až na 5DC tak OPu bude asi na 18 den, lebo 12dní budem asi pichať menopur

romy01
22. feb 2010

dobre ranko kocky

luko len klud - ja som tiez vsetko robila na poslednu chvilu a nakoniec som ani vsetko nemala, lebo mi sestricka zabudla dat urobit nejake vysetrenie z krvi. Dokonca som HIV doniesla az v den OPU. A inak OPU sa robi rozne podla toho kedy si zacala stimulovat-. Ja som mala odber 14DC no prvu vcelicku som si pichla uz 1DC. Takze pocitaj ze musis stimulkovat cca 12 dni, potom pichas úregnyl a mas pauzu 36hodin = 14 dni od prvej vcelicky. čize ak si pichala prvu az napr na nejaky 3DC tak sa ti aj OPU posunie.

denis a cože sa ty rozculujes v robote? Pozri von oknom ako je dnes krásne. Mna to tak nastartovalo, že mam za sebou uz ranajky, nakupy a aj žehlenie. Teraz si idem dat hodinku aerobiku pre tehulky, potom sa pustim do upratovania - prach a podlahy a potom si dam obedik, hodinka relaxu a šuop von na prechadzku. 😀 😀 😀

denis19
22. feb 2010

romy.......no toto...tu žádné sluníčko není. v práci to je na nervy, vytočená jsem jako blázen a premýšlím, že doberu dovolenou a jdu na PN,strašné co tu s námi delají, vyložene zametají, neberou v potaz zákony, vubec nic....to mi za to nestojí...radeji zustanu s karolínkou doma.... 😕
ty máš ale super plán dne.....já budu kvasit tu, potom do mesta po úradech a hurá domu..... 😀

brmbolcek
22. feb 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

Romy, velmi pekne dakujem, potesila si ma 😉 😉 😉 ako anglina? kedy bude dalsia skuska ?

Kajka, aj tebe moc moc dakujem 😉 😉 😉 ty vies bezkovat ? neni to moc namahave ?

Luko- tak tebe sa to uz pomaly blizi 🙂 🙂 🙂 , drzim palce 🙂 🙂 🙂 a ako mamina , viem ze si pisala ze bola chorucka , uz je to lepsie ?

Denis, denis- ja tebou tak idem domov a mam fraj a ziadne take rozculovanie sa v praci , chces aby bola Karolinka maly nervacik 😀 😀 😀

tak a mi sme dnes rano boli v heliku ludi tam bolo ako na mraky, DR.gatova sluzila sama Krajkovic mal dovolenku tak mala co robit aby stihla aj zakroky aj UTZ..... a s nami sa dnes krasne rozlucili a pogratulovali, spustili srdiecko na celu ordinaciu , krasne bilo, no slzy som nemohla udrzat v tych mojich ockach a manzel este pocas soferovania utieral slzicku bol zlatucky
Dr. mi nasla maly hematom 6mm, pytala sa mi ci nespinim a ja ze nie, no povedala aby som sa nezlakla keby ano, alebo sa to vstrebe samo, hned som si spomenula na Romy i ona mala toto v 8tt sa mi tak aspon zda Romy ci ?

DR. mi kazala sa naparovat , nic neuzivat a nosne kvapky iba s morskych rias tak uz ich mam aj v sebe strieknute tak uvidim, dnes sme 8tt plus 0tt

zelame pekny zaciatok pracovneho tyzdna

denis19
22. feb 2010

ahoj brmbolcek....tak paráda....vše je jak má být a máte i fotečku???? 😀

neboj já to s tou prácí poreším 😀 😀

brmbolcek
22. feb 2010

jej , som skoro zabudla, ano mame fotecku, tu sme tam skoro zabudli 😀 😀 😀 keby niet sestricky 😀 😀 😀 a pekne sa tvaruje chrbtica, nozky, rucky a dr, vravi no cela baba 😀 😀 😀 na recepcii sme zbudli zase papiere a u mojej gyndosky som zabudla recept na utrogestan tak smom sa vsade vracala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Denis - ale s tou pracou to myslim, vazne, ved kedy si tak oddychnes ako teraz ???

denis19
22. feb 2010

tak šup s fotečkou do alba..... 🙂
už si počítám dny dovolené a jdu na to..... 🙂

krivka5
22. feb 2010

ahojte
denis...ja som mala tiez riedne stresy v praci a aj vdaka vasim radam som uz na PN,pekne v klude a pohodicke. len si pekne zober dovolenku a potom sup este na PN a materska.ja vobec nelutujem ze som ostala doma. radsej sa uskromnime ako nieco zle riskovat 😉

brmbolcek
22. feb 2010

Denis, pocuj moja ak mi das cas tak ked sa mi manzel vrati s BA siel tam na poradu tak mi to tam hodi, lebo zajtra stahuje ten program na zmensovanie fotiek .... ja viem ze som v pozadu ale pofotene mam aj teraz cez vikenik sme poctivo fotili tak potom ked to vsetko bude slubujem , ze ti poctivo nahlasim, ze to tam je pane 😀 😀 😀

Krivka- ahoj ako Pn- kujes ? Denis ber si priklad s PN 😀 😀 😀 ja som urobila to iste 🙂 🙂 🙂

krivka5
22. feb 2010

brmbolcek...tak ty si bola este v heliku? nam vraveli ze mozme prist na UZ v 10tt ,ale to sa uz plati 18€,lebo nam uz dali prepustacu spravu.ty si bola na srdiecku prvy krat?
romy...si frajerka co stihas vsetko. ja sa nemozem donutit ucit a to sa mi uz v marci zacinaju skusky...

denis19
22. feb 2010

brmbolcek...tak se teším na podvečer na fotečky 🙂
ahoj krivka......ano ano ano máte pravdu ..prdím na to tu 😀

brmbolcek
22. feb 2010

krivka- ja som bola druhy krat na srdiecku dnes a mne dnes dali prepustaciu spravu

krivka5
22. feb 2010

brmbolcek...PN je super,neviem ako by som v robote s tymi mojimi nevolnostami vydrzala. dnes som bola u mojej dokiny dat si predpisat utros bo mi dosiel.inac ja este ano tehu knizku nemam ☹ zabudla mi ju sestricka minule vypisat...

brmbolcek
22. feb 2010

krivka- i ja som dnes bola u dokiny gyn. tiez si dat predpisat listok a este aj listok na peniaze.... mne uz vypisala knizku minule a aj krv pobrala a 8.3 uz idem na prvu poradnu 🙂 🙂 🙂 , a dnes mi tam vselico popisala vysledky hodnoty atd...

denis- nevies co ma bude cakat na tej prvej poradni ? plus geneticke testy ? kazali mi doniest moc atd. porad ak mozes ved ty si hlavicka a nasa ranna hviezdicka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krivka - neboj ved ty ju budes mat coby dup 🙂 🙂 🙂

luko
22. feb 2010

..no ked mna uz dnes ned..ne tak uz nikdy....internistka mi dala termin v stredu, vtedy mam ist aj na UZV...takze som tam volala, idem teda na UZV zajtra...moja internistka ma cely buduci tyden dovolenku, takze serologia nebude...akurat ze si mozu zavolat do labaku..tak neviem, dfuam,z e mi zajtra nepovedia, ze je to nutne...potom pekne krasne is pojdem zacvakat do Medifery...ostatne odbery budem mat v piatok...no infarktove stavy 😀 😀 😀
inak som 7DC, dipherelin picham od 21DC predosleho a gonal som zacala tento piatok od 4DC...takze buduci tyzden to uz vyzera na OPU....

krivka5
22. feb 2010

brmbolcek...nam ju hned po UZ srdiecka dali,asi sa nas chceli zbavit.srdiecko bolo vidno ako bije ,ale pocut ho vtedy este nebolo.no nevadi,musime vydrzat do 18 marca kedy sme objednany na ten specialny UZ. mnz je uz nedockavy a chce zase drobca vidiet,ved aj ja. inac aj moj muz sa rozplakal ked videl bit srdiecko,to ma dojalo najviac ,ked som ho videla aky je stastny...
denis...moja rec 😉

luko
22. feb 2010

mama sa ma v ramci moznosti....9.3. ma operaciu...s chirurgom sme uz "konzultovali" 😉 este mu musim brnknut tento tyzden..dalsia liecba sa uvidi

brmbolcek
22. feb 2010

Luko- mne robili OPU az na 16 den tak sa nemas preco strachovat , ak od piatku pichas Gonal tak kludne budes este cely buduci tyzden

krivka5
22. feb 2010

denis...ja som uz druhy tyzden PN ,ale uz som musela dva krat v ramci vychadzky ist riesit do prace iste veci.tento mesiac dokoncim,nech mam cisty stit a uz aj ja prdim na to 😀

luko
22. feb 2010

no tak fajn 🙂 podla mna to tiez tak bude ale kedze ma ten internista dovolenku taka ja tak musim mat odber tuto stredu inak by som si to musela dat urobit sukromne a ked manzel plati 60 eur za 4 veci co mu maju zistit tak ja za komplet + KO by som sa nedoplatila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre