Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kati73
23. feb 2010

Ja chodim do gyn-fivu v BA, PiGD davaju robit v Plzni, ale je pravda, ze ak je embryi menej ako 4 , nedala by som si to robit... my sme mali na treti den po oplodneni 8 embryi vhodnych na PiGD. Pri prvom IVF sme mali iba 3 embryjka..z toho malo 1 opozdeny vyvoj, tak tam sme mali iba PK. V papieroch podla spermiogramu mame napisane ICSI s rizikom... 😢

Kajti, Leoni gratulujem k super cislam..tak sup do uspesneho konca 😉

denis19
23. feb 2010

zdravím, teda PÓZOR!!!!!! 😀

leoni...klídeček...brmbi mela zavedené dve embrijka pokud se nepletu a já také,proto to vysoké HCG......pohoda klídek tabáček.....

Romy...tak jak tak čučím opet super den za tebou......já se teším na sobotu...jedu si pro detské vecičky k sestrenici......to bude paráda..... 🙂

tuzimpobabatku
myslím si, že CAR si bude chtít udelat své vyšetrení...kam chodíš????

dnes se nám tu nové prírustky nejak množí.....

tuzimpobabatku
23. feb 2010

luko: áno už mám schválenú žiadosť, volali mi, že 1.3. tam mám prísť. Dúfam, že už mi stanový protokol. Musím sa smiať, moja milá sestrička sa teší na mňa ako mi bude pichať injekcie, lebo ja som strašný sralo a strašne pri tom vyvádzam 🙂 ...ale čo človek nespraví pre to, aby mohol mať dieťatko, no nie? 😅

luko
23. feb 2010

neboj..podkozne su pohoda...tenucke ihly...ja si picham sama...uz zajtra tri denne 😀 zatial dve a zacinala som s jednou,
ked mate schvalenu ziadost a ides na stanovanie protokolu tak zavisi ci bude dlhy alebo kratky...ale do dvoch mesiacov ked pozeram na datum, kedy mas kontrolu by sa to malo zrealizovat... 😉

denis19
23. feb 2010

tuzimpobabatku
sralo nesralo to zvládneš,neboj.....já mela kooperativu s manžou, já zapíchla injekci on stlačil 😀

luko
23. feb 2010

denis...tomu sa hovori spolupraca 😀

majaja75
23. feb 2010

tuzimpobabatku..meboj pichania, ja som vždy u lekára trnula a keď mi mali pichnuť inj, tak som sa bala že odpadnem, keď som začala pichať tak som sa tu stale báb nato pýtala a dnes v pohode picham inj, sama--presne tak ako si napísala čo by človek nespravil pre bábo

tuzimpobabatku
23. feb 2010

denis19: do gyn fivu do BA.

luko
23. feb 2010

tuzim: a ku komu chodis do GF? ja chodim k Stenovej

majaja75
23. feb 2010

luko..mne v GF vraveli že fostimon môžem pichať do svalu, ale potom mi vraveli že aj podkožne, že do svalu to menej bolí..len neviem ako by som si sama pichala do zadku

tuzimpobabatku
23. feb 2010

Kolko injekcii to asi bude?

luko
23. feb 2010

do svalu menej boli? podla mna prave do svalu bolia a podkozne nie....to si pamatam aj z praxe v nemocnici...aj sa to tazsie picha do svalu....kazdopadne ja som sa tesila velmi, ked mi poobede povedali ze pergoveris podkozne 🙂 hlavne zhanat niekoho kto mi to bude pichat...muz neprichazda do uvahy a mas pravdu...sama do zadku to by som musela mat ruku ako Saxana 😀

denis19
23. feb 2010

tuzimpobabatku
tak to pokecej s luko ona ví jak to tam chodí..... 🙂

luko....to víš manželství je o tom,ne???? a i muj manže jedl protrtil...či jak se to jmenuje a po nem mel nejhorší spg..paradoxne 🙂

luko
23. feb 2010

tuzim: ja si picham uz treti tyzden...mam dlhy protokol a este urcite aj buduci tyzden budem

tuzimpobabatku
23. feb 2010

luko: ja k Drábekovi. Mojej kamarátky kolegyna chodila ku Stenovej a na prvý šup bola tehotná. Samozrejme, to nezáleží od lekára, ale pochvalovala si ju. 🙂

luko
23. feb 2010

denis...moj ked ma prehltnut klobasu..to neni problem....ale ked tabletku tak problem jak svet... 😖

luko
23. feb 2010

tuzim: jasne..to nezavisi len od doktora 😉 Stenova je taka menej osobna ale ja som ju nevidela uz tri tyzdne 😀 lebo rano ked chodim tak robi UZV a krv kto ma akurat sluzbu

tuzimpobabatku
23. feb 2010

luko: od čoho závisí dlhý a krátky protokol? Ozaj a kolko stoja tie injekcie. Počula osm že okolo 400 eur

denis19
23. feb 2010

😀 😀 😀 😀 Luko to je super!!!!!!! to mne dnes pobavilo asi zatím nejvíc..... 😀 chlapi....ten muj je sice jedl,ale pri každé jsem si myslela, že je to jeho poslední hodinka...protáhnutý ksicht...jako kdyby polikal ty nejhorší antibiotika...

luko
23. feb 2010

tuzim: od coho to zavisi som doteraz nezistila 😉 ja som platila 412,- a dnes 100,- ale uz nie za tabl ale za subor doplnkovych vysetreni ako to v GF volaju, zavisi ake lieky dostanes, niekto plati aj o polovicku menej

denis: 😀 😀 to su pripady ti chlapi..mna dojalo ked mal prist este na jeden Spg...ale to on nie...ze nech si vypytamod doktorky nadobku, ze on to tam robit nebude, ze to donesie z domu (vzdy to tak robil)...a doktorka mi hovori...ze nebudeme ho trapit, ze uz to nosit nemusi, ze staci ten starsi....aho chudaaaacik...nebudeme ho trapit...ako co potom robia s nami? 😀

majaja75
23. feb 2010

baby môj jedol všelijaké vitamíny ktoré nam doporučili a aj tak nam to žial nepomohlo, dokonca na kontrole sme mali oveľa horšie výsledky

tuzimpobabatku
23. feb 2010

denis19: tak si strašne prajem, aby som aj ja bola tehotná..... Bralhoželám a prajem ti vela šťastia a zdravíčka 🙂

denis19
23. feb 2010

tuzimpobabatku
dikas a neboj ono to vyjde.....jen verit a verit!!!

luko...jsou to neskuteční chudáčkové.....ale nevím co by delali,kdyby neco vymysleli na ty jejich spermoníky a museli by si píchat do bricha 3 týdny injekce!!!

luko
23. feb 2010

majaja...moj ma fakt dost velku nadvahu, fajci a je v strese...som myslela, ze bude mat ovela horsi Spg ako mal...som zvedava teraz....lebo samozrejme nic zo zivotneho stylu nezmenil 😖 ja som ho inak uz davno poslala na Spg...a doktor sa ma pyta, ze na zaklade coho ho chcem poslat (snazili sme sa tak cca len pol roka ked to dokopy zratam aj to nie v kuse) a ked som mu vymenovala vsetky body tak bol ticho a uz mi daval kontakt do GF 😀

luko
23. feb 2010

denis...aspon v tomto by moj nemal problem...jeho brucho skyta velku plochu 😀 😀 😀

viera6
23. feb 2010

ahojte......

teda vy ste tu toho popísali vítam nove kočky 😉

denis.......už si začala prat aj vecičky?Ja som už nejak o tom premýšľala,ale ešte je čas.Dnes som bola s mamou po lekároch a do rana ma znovu bolelo a boli hrdlo ,bioparox nejak nezabral 😒A chytila som sa do okien nejak su poriadne špinave.

tuzimpobabatku
23. feb 2010

pravdupovediac, ja s partnerom problém nemám. Vitamíny užíva aj sám, nemusím ho k tomu hnať. Ani spermiogram mu nerobil problém, len potom chytil depky, že mu nevyšiel podla jeho predstáv. Nefajčí ani nepije, ale má v práci dosť stresu, tak možno preto. Ale dnes je taká hektická doba.

denis19
23. feb 2010

Vierka...jsi normální!!!!!!Není ti dobre a ješte se pustíš do oken...v tomto počasí!!!! Neblázni...a bioparox mužou tehuhu?????
ješte jsem je nezačala prát,ale asi od marca začnu..polehoučku 🙂

tuzimpobabatku
23. feb 2010

viera6: ďakujem za privítanie 🙂

denis19
23. feb 2010

luko 😀 😀 doufám,že te nečte???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre