Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
25. feb 2010

A zabudla som

SME V SEMIFINÁLE...SLOVESNKO JE SUPER JUPííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
25. feb 2010

denis......tak to je parádička 😉 A čo dnes plánuješ?Ideš na nejaký ten nákup pre seba?

denis19
25. feb 2010

vierka..ješte nevím, není mi dvakrát nejlíp...asi mi príliš vyletel tlak...ale trochu na vzduch bych šla, tak ješte uvidím.... ☹

viera6
25. feb 2010

cisielko ahoj......ako sa ti dari?

viera6
25. feb 2010

denis....asi som niečo prehliadla tebe je dnes zle????Mne sa trochen krutí hlava,ale to bude tou natkou....
..ja som bola trošku na dvore je super len sa mi zle dýcha nosom tak som dlho radšej nebola.

cisielko
25. feb 2010

Vierka..celkom dobre, len nemám na vás čas..laparka sa odkladá, od zajtra nastupujm do ďaľšej robotky takže nieje možné aby som išla ešte na laparku..nejako som stým zmierená, netreba sa nikam ponáhlať..a tyko, ratiete?

denis19
25. feb 2010

no vierka...já nemámposit rýmy a dýchá se mi velice zle a točí se mi hlava..... 😠 jinak pohodička...

ciselko...ahoj a moc to pracovne neprehánej 🙂

krivka5
25. feb 2010

ciselko ahoj 🙂
co tu dnes nejaky skriatok uraduje ci sa vam len pismenka pomiesali 😀

viera6
25. feb 2010

cisielko....ty to nejak preháňaš s pracou...no neviem,ale ja by som laparku neodložila,keď si bola na nu pripravená...ale každá sme iná.Len sa moc nezapracuj aby si na nás nezabudla 😉 😀

denis......tak teraz fakt neviem,či to mam z rýmy....možno to bude počasím tu bola dlho hmla a chladno a teraz pravý opak..

krivka5
25. feb 2010

vierka...to treba vypotit pod perinou a muzicek nech ti cajik navari...

cisielko
25. feb 2010

Ešte to aby som na vás zabuidla..to nejde, aj keby som chcela nedá sa..ste už mojou súčastou či chcem alebo nechcem 😀 a laparka, no neoddkladám ju o rok len o pár týždňov neskôr, uvidím akoo v tej druhej robote a podla toho...to že chcem bábätko stále platí 🙂

viera6
25. feb 2010

krivka........ved pred tri a pol tyždnom som tyžden ležala a vybrala aj antibiotika a nič....Snat pomôžu ešte vitamíny z lekárne keď nepomáhajú ovocne 😒

krivka5
25. feb 2010

vierka...tak to mas blbe,este ze sa uz blizi jar a zacina aj slniecko viacej svietit a hriat 🙂

viera6
25. feb 2010

krivka.....to dúfam i keď.... je tu zase alergia 😠

cisielko........ved tak to je jasne ,že bude babo 🙂 😉

krivka5
25. feb 2010

vierka...uz to s tymi chorobami neprehanaj. ty si na PN od zaciatku tehu?

viera6
25. feb 2010

ano od začiatku už aj o niečo skôr,ale to su aj tie moje nevyležané choroby a pracovná klíma však to poznáš,ked si nenahraditeľná...

cukotka
25. feb 2010

ahojte 🙂 tak už sme doma, vy ste toho ale popísali. A dík za podporu, ale furt špekulujem, že či si na večer jeden test nesrpavím 🙂 Ale bude trpezlivá a vydržím do zajtra 🙂

krivka5
25. feb 2010

vierka...no to poznam,aspon mas v klude marodenie.ja mam stale prac.stresy.moja nadriadena mi dnes povedala ze& som si mala najprv za seba najst nahradu az potom ist na PN.veeeelmi zaujmava,ona o mojej PN vie uz dva tyzdne a zatial mi nepomohla s nicim.mam pekne nervy na to,keby ze som svina ani uzavierku neurobim,ale je mi luto dievceniec na mojej prevadzke...

cukotka
25. feb 2010

krivka, tá Tvoja nadriadená musí byť dobrá pizda 😠

viera6
25. feb 2010

cukotka......tak čo ste pokupily?a veru neháj testík na ráno múdrejšie.........než večera 😉

krivka......ale predsa len, ta tvoja nadriadená si to už mohla zajedať,keď vedela o čo ide nerob si tašku hlavu 😉

viera6
25. feb 2010

baby...ja som už zjedla asi štyri taniere zelenej fazuľky a dva taniere pudingovej žemľovky a fur som dnes nejaká lačná 😝

cukotka
25. feb 2010

viera6, tak manžel si pokúpil oblečenie, svokra tak isto, ja som si nič nevybrala, lebo nie je nič horšie ako nakupovať a pozerať sa, že pred obchodom podupáva nervózny manžel 🙂))))))) Ja som sa vyšantila v Bille, super tovar, super akcie 🙂

viera6
25. feb 2010

cukotka.......tak to ti verím ja nemôžem s tím mojim ani len do tesca a keď tak idem radšej sama, lebo je potom ako tiger a polovicu veci zabudnem kupit..

cukotka
25. feb 2010

vieročka čo teda s nimi narobíme? musíme si len zahryznúť do jazyka, mám na stole test a pokúša ma, ale strašne. Chodím tu ako tiger v klietke.

viera6
25. feb 2010

cukotka.....už to nejak vydrž par hodín do rana... ja som testovala na 8den pred obedom a čiarka bola velmi slabučká ,skoro ako by tam ani nebola a to som mala pk

denis19
25. feb 2010

cukotka....pokud to není kosatka...tak bud i klidná

viera6
25. feb 2010

denis.........tak už si doma z prace?

denis19
25. feb 2010

jo jo už jsem doma, jen jsem si ted dala video hovor s kámoškou z ČR a je mi lépe na duši..... 🙂

také máte tak nádherné počasí????

majaja75
25. feb 2010

ahojte..prosím vás aj vas pri konci stimulky veľmi boleli vaječníky? Ja mám pocit, že mi všetko praskne skôr ako ich stihnu vybrať

denis19
25. feb 2010

majaja to je ten správný pocit..... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre