Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
5. mar 2010

vierka..už jsem to našla,ale to je jen sporťák...tka to je desná cena,......já mám sporťák za 490€ což také není málo,ale platí to babička 😀 😀
xl ander má kamarádka, jen čtyčkolku a je to super kočárek, jen je strašne težký..a to bez mimča a nedá se sedačka nakliknout v smere a protsmere jízdy a to mne vadí 😉

denis19
5. mar 2010

cuki..asi jsem siho našla ..je to také dobré futurum...hezké já jednou také na nej koukala...jen je ješte dražší jako brio 😀 😀 😀 😀

cukotka
5. mar 2010

denis, tak to ja som cenu ani nepozerala. koľko prosím Ťa stojí? 🙂

denis19
5. mar 2010

http://www.babytrend.sk/joolz-kocik-one-grand-p...
pokud je to tento tak se mrkni...ať te neovalí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

viera6
5. mar 2010

denis.....tak to v žltom rámčeku som nekukala xi... 😀 😀 😀 😝 omluvam sa
tento x lander je ,trojkolka.

cukotka.......ten je teda tiež pekny 😵

denis19
5. mar 2010

vierka...nevadí....pohoda klídek.....a cukotka si také hezky vzrala co?????takové malé ufo pro Nema 😕

co dnes varíš?

viera6
5. mar 2010

denis......nič včera som mala chut na dropkovu polievku s hubami tak som ju robila a obalovany karfiol s kašou to som mala aj dnes.A čo zajtra a v nedeľu nemám ponatia.A ty?

zlatanka30
5. mar 2010

je tu niekto kto chodi do heliosu do martina??chcem sa opytat kolko vam trvalo pokial schvalili ziadost?nam ju odoslali 17.2 ,ale vraj sa strasne dlho caka:

viera6
5. mar 2010

zlatanka........nám to trvalo presne mesiac ,hned nam vtedy aj volali ,ale niektorým babám, čo viem volali aj neskor tak je potom dobre keď si po tom mesiaci zavoláš ty.A keď prišla schvalena žiadosť tak to bol dalši mesiac lebo nebol volný termín na konzultáciu s koordinatorkou.

figurka.m
5. mar 2010

ahojte 🙂

kajticko, tak to je uplne super spravicka, srdiecka si veselo biju, gratulujem a drzim palceky 😉

cukotka, aj tebe gratulujem, tak Nemo je zavrtany, teraz sa len preliec a uzivaj si tehu 🙂

zlatanka, zalezi aku mas poistovnu, nam to trvalo nieco viac ako tyzden, potom sme sa objednali do heliosu 🙂

romy01
5. mar 2010

ahojte IVFkárky

zlatanka, u nas to schvalenie ziadosti tiez trvalo mesiac - ale to zavisi od poistovne, nie od heliosu a potom sa objednavas na konzultaciu a tam mozes tiez cakat mesiac- ale nemalo by to byt viac.

denis, vierka - ja tiez zle spavam. Nad ranom mam velmi slaby spanok, ked sa prehadzujem z boka na bok tak to sa neda normalne v lahu ale bud musim pokrcit nohy alebo si priam sadnut tak mi brucho zavadzia. No a za posledny tyzden som dostala uz 4 krat fest bolestive krce do lytok - ako ked mate krc pri plavani. Je to taka bolest ze sa az zvijam a masirujem rukou lytko a aj tak ma potom boli cely den a chodim ako porazena. O tom ze mi trpne prava ruka az ma vykruca od bolesti a niekedy kvoli tomu spim v noci len dve tri hodiny ani nehovorim. Poradnu mam az 17 - teho tak sa na to musim popytat. Inak este jedna vec - vcera som si obula jarne topanky a cuduj sa svete su mi male - normalne mi napuchli chodidla ci co, lebo ma tlacili vsade aj hore aj na bokoch no proste su mi male . To som netusila ze priberiem aj na chodidlach - alebo mi uz opuchaju nohy ? To fakt neviem posudit.

Ozaj minka sa nam uz dlhsie neozvala, drzim jej palce s jej mrazacikom

denis19
6. mar 2010

Dobré ránko......!
ROmy......no ty nohy čekají i nás, máš o neco dríve než se píše 🙂 a jarní boty jsem ješte radeji nezkusila, pujdu asi do tenisek....to trpnutí rukou mne dosti štve, nic v ní potom neudržím,ale to určo prejde a také se optám dr. jinak jen tak mezi náma.....jsem v nejaké snu asi žila....co to mimčo toho potrebuje a co to stojí...to mne nejak dostalo a mého manžu asi ješte více 🙂 ale co neudelat pro drobečka co???? a to si myslím, že až na ten kočár...co si vymyslel on....nekupuji žádné hlouposti a drahé veci...ale dosti fňukání....hurááááá je to tu i jaro, i mimčo a i vy!!!!! 😀 tak co se stežovat.... 😀 😀 😀
Krásný den!

Minka...tak ako????
A Brmbolcek...co je s tebou????

viera6
6. mar 2010

dobre ránko a krásnou sobotu všem....

romy....tak topánky som ani ja ešte neskúšala....ja aj tak skôr nosím botasky/tenisky, tak snat to nebude až taký problém 😵 no ...a tie krčev lýtkach riešim nasledovne mne to teda aspoň zaberá :Postav sa čelom k stene vo vzdialenosti asi 50-60 cm.Nakloň sa do predu,stojíš na celom chodidle/aj paty na zemi/ a pritlač ruky na stenu.Ak cítiš napätie v lytkach,je tvoj postoj správny.Vydrž v tejto polohe aspoň 10sekund potom sa na 5sekund uvolni.Cvik opakuj aspoň 2-4 krat.
Ja som raz dostala taky krč do lýtka nemohla som chodiť tyžden na nohu a jedna znama mi to poradila a fak to pomohlo. 😉

ahoj denis.......kde si sa nam túlala včera večer? 😝 tak....poviem ti podobne sny mavam aj ja a k tomu či to všetko zvládnem a td........
no poslednú dobu mávam tak bujare sny 😕 ,že som z nich normálne paf a to aj z osobami ktore nie su už medzi nami...

krásny víkend všetkým 😎 😉

cukotka
6. mar 2010

haloooo 🙂

majaja75
6. mar 2010

ahojte...tak aj nám už včera vložili dve slniečka... 🙂 Neviete koľko bunkové majubyť pri PK? Ak ste mali PK, tak tie ostatné embrijká vám hneď zmrazili, alebo ich ešte nechali deliť? Pýtam sa preto že až v pondelok si máme volať ako sa tým zvyšným darí a či ich zmrazili

cukotka
6. mar 2010

Ahoj majaja 🙂 tak gratulujem k dvom bambulkám 🙂 A ako sa cítiš po transfére? hmm? S tou PK Ti neviem poradiť, my sme mali jen jedno vajíčko, takže na PK nebolo ani pomyslenie.

majaja75
6. mar 2010

cuki...cítim sa dobre, v podstate ležím, dávaju na mňa pozor, nič mi nedovolia spraviť, občas ma zapichá v bruchu, neviem či su to vaječníky, alebo čo..

cukotka
6. mar 2010

no pekne pekne, nech sa len o Teba starajú. Ty pekne oddychuj, nech sa bambulky zavrtávajú. To pichanie v bruchu poznám 🙂

brmbolcek
6. mar 2010

ahoooooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tu som , 🙂 🙂 🙂 🙂 denis- tak ty uz mas aj drogeriu dokupenu , teda ty uz mozes ist aj zajtra rodit 🙂 🙂 🙂

Kajticko nam zacala varit po 3 tt, tak co dobreho si ukuchtila kajticko 🙂 🙂 🙂

Romy- cim to je ze zle spavas ? sama od seba sa prebudis ci uz sa ti neda spat ? &no.. romy teba akosi prestava posluchat telo... ale dufajme ze coskoro to pominie .... a tie nohy juuuj uz teraz opuchnute a co potom cez leto ??? 😉 😉 😉

a na minku som sa aj ja uz pytala neviem ci ma uz po..alebo este caka.. verme, ze to dobre dopadne a napise nam same dobre sparvicky 🙂 🙂 🙂

Cukotka- tesim sa s tebou ty nas &Nemo 🙂 🙂 🙂

Vierka - mas sny , mi o noch hovor.... ja by som mohla kroniku o nich pisat 😀 😀 😀 ale ak sa ti snivaju o ludoch ktory uz nie su medzi nami tak sa za nich pomodli 😉 😉 😉

Majaja--- boze tot si zacinala a uz ti vlozili dvoch chrustikov, dievcatko tak drzim vam trom palceky& aby ste potiahli uspesne az do 40tt 🙂 🙂 🙂

zelam peknu sobotienku, dnes som robila citronovy puding a to domaci kto bude chciet poslem recept , je taky ze mnam, mnam, mnam , poslala som celej mojej rodinke 🙂 🙂 🙂

romy01
6. mar 2010

majaja super ze mas dve bambuliatka v brusku, tak drzim palce nech nam oznamis //

no brmbolcek nemozem spavat kvoli tomu trpnutiu ruk a krcom v nohach, ale uz sa mi blizi poradna tak sa na to opytam doktorky ci sa s tym neda nieco robit

inak baby zdravim a prajem pekny vikendik

majaja75
7. mar 2010

romy, brmbolček ďakujem 🙂

denis19
7. mar 2010

Hezké sluneční nedelní ránko preji bojovnice!!!!!!

Jaké jsou vaše dnešní plány????

ahoj brmbi...tak ako?

romy, vierka....začínám si myslet, že jsem blázen!!!!! 🙂

brmbolcek
7. mar 2010

pekne ranecko, 🙂 🙂 🙂 u nas krasne svieti slniecko 🙂 🙂 🙂

Maja- potesenie je na nasej starne . tak sa drzkaj 🙂 🙂 🙂

romy- boze no uz teraz som zvedava co ti povie doktorka na to trpnutie ruk, je to zaujimave , normalne netusim z coho to moze byt , a magnezium si skusala ??? a ze uz ide jar zmena pocasia tym to nemoze byt ?

Denis- servussssssss, dnes mas iny dnik ako ma zaciatku tyzdna az do stvrtku ked si opatrovala neterku, pravda mas cas aj pre seba xi xi , ako sa mas ? co kocik ? plienmky som zaregistrovala ze ti uz dosli ake su ? a kolko ich je ?

ostatne slniecka dobre ranko 😀 😀 😀 vstavat a cvicit

denis19
7. mar 2010

ahoj brmbolcek...plienky jsou parádní, chystám se udelat i foto, jen dnes dorazí moji rodiče, tak pečeme a varíme a odpoledne jdeme s mamčou na nákupy, nevo potrebuje do domu...tak nebudu stíhat,ale neboj určite nafotím 🙂 co se kočárku týče jak jsem psala jsem asi blázni,ale skončili jsem u pegperega a už jsem ho i objednala ať mám klid!!!!
co nové u tebe mamčo!!! 🙂

brmbolcek
7. mar 2010

Denis .... - 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀- takto sa mam tak po tichucky pisem 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

brmbolcek
7. mar 2010

no a aby sme náhodou nezabudli, zajtra máme velikánsky sviatok, že 8.3....MDŽ...tak nezabudnite pripomenúť svojim polovičkám

denis19
7. mar 2010

no brmbolček...muj drahý je sice stará škola,ale nejsem si jistá, že ho neco napadne...bere malou karolínku jako celoživotní dáreček a hotovo 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
7. mar 2010

denis- tak to si krasne napisala 😉 😉 😉 😉 sklanam poklonu 😉 😉 😉

denis19
7. mar 2010

no to mu radeji ani ríkat nebudu....aby si nemyslel , že je dokonalý 🙂

brmbolcek
7. mar 2010

... hlavne ze je zlaty.... a ze ho mas 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre