Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
9. mar 2010

no vierka, prave vcera som bola na danovom kvoli tomu ze nam hrozi ze by sme museli zaplatit tomuto zlodejskemu statu 19% z predaja toho pozemku a tym padom by sme nemohli kupit iny kde chceme stavat. No nakoniec som sa dopatrala v zakonoch a na nete ze ako sa to da zmiernit tie dopady a aj legalne bez toho aby sme si vymyslali v kupnej zmluve tak super. Takze ak poriesime ten pozemok este tento mesiac - a je to realne ze by sa to mohlo podarit mozno tak do 2 tyzdnov, tak ostavame v tomto byte a setrime peniazky dalej na domček. Ak by to cele z nejakeho dovodu zlyhalo, potom oslovime suseda s tym 4 izbovym bytom a okrem neho je tu este jeden inzerat na vymenu 4 izboveho za 2 izbovy, takze potom by sme asi menili za vacsi byt a na dom by sme sa uz vykaslali. Takze sa to rozhodne v tomto mesiaci

romy01
9. mar 2010

baby co dobreho mate dnes na obed? Ja mam kuraciu polievku. Druhe este neviem lebo nemam chut razu s masom. Tak si mozno podvecer urobim sladku ryzu v mlieku a kakaom

luko
9. mar 2010

romy...tak ti neviem...co donesie donaskova sluzba 😀

romy01
9. mar 2010

luko no mas len dve moznosti - dievcatko alebo chlapca. Iná možnosť nie je 😀 😀 😀

viera6
9. mar 2010

romy........tak nech to len vyjde tento mesiac 😉

ja som varila rezne na prírodno a tarhoňu a polievku som mala hotovú.Ale dala by som si niečo aj mlsne,len neviem čo 😝 😅

viera6
9. mar 2010

romy ....ako robíš tu ryžu takto?

ryžu umyjem, podlejem vodou, pridam štipku soli, vanilkový a práškový cukor podľa chuti. Keď je ryža už skoro hotová prilejem trochu mlieka a pridám trochu smotany na šľahanie. Vznikne z toho niečo ako mliečna ryža, bežne predávaná v obchode. Potom to uložím do zaváraninového pohára a uložím do chladničky. Deti si to prichucujú podľa chuti, karamelom, jahodami alebo kakaom.

denis19
9. mar 2010

no tu se varí a staví domy ve velkém..... 😀
já doplnila potravinárskou energii a je mi hej, nešla jsem se toho dočkat, meli zpoždení s rozvozem a já už mela desný hlad!!! 😝 😝 😝

Romy...tak vy máte takovéto stavební či výmenné plány? to já ani netušila 😉

viera6
9. mar 2010

denis.....tak čo si mala dobre na obed ty?

denis19
9. mar 2010

vepro knedlo zelo 🙂

romy01
9. mar 2010

no denis povodne sme mysleli ze to odlozime kym bude mat dieta aspon tri roky no naskytla sa prilezitost teraz poriesit byvanie tak sa o to zaujimame. Uvidime co z toho nakoniec bude.

vierka ja to robim ovela jednoduchsie ako robila mama aj stara mama. Rozohrejem si platnicku na sporaku a na nu dam hrniec s premytou ryzou a milekom - raze 1 hrncek mlieka 1 a pol hrnceka. Kedze ryza takto robena s mliekom zvykne priharat tak kym nezovre to obcas premiesam a ked uz mlieko vre tak vypnem sporak a ryzu prikryjem. Obcas raz za 2-3 minuty len rychlo lyzicou premiesam a zas zakryjem. Takto ryza sama dôjde do makka. Ozaj do mlieka samozrejme dam vanilkovy cukor a dve lyzice krystaloveho cukru.
Potom na tanieri podavam este teple s kuskom masla a kakaoum. To sa riadne premiesa a mnam.
Inak ale tvoj recept skusim, lebo moj mm miluje tu mliecnu ryzu co dostat v obchodoch a to je dost drahe. Ta je taka viac kremova ako ta moja, tak bude rad ked mu ju urobim ako ty pises

romy01
9. mar 2010

baby idem si dat slofika a potom pojdem na anglinu, tak neviem ci sa tu stavim este vecer alebo az zajtra, Tak sa mi majte krasne zatial papa

viera6
9. mar 2010

romy.....dakujem,vyskúšam aj ja tu tvoju ryžu.Prajem pekný den a dávaj na angline pozor 😀 😀 😉

viera6
9. mar 2010

denis...ty maš dnes cvičenie však?,či sa ideš fotit? 😝 😀 😀 😀 😀

denis19
9. mar 2010

vierka máš doma mailika s kočárkem 🙂

viera6
9. mar 2010

ano?.....idek kuk 😉

denis19
9. mar 2010

tak jsem zvedavá co povíš, ted jak jsem ho videla, tak si kladu otázku,proč jsem ho nechtela ja ťunťo 😅 😅

denis19
9. mar 2010

zkus ted...... 🙂

brmbolcek
10. mar 2010

K U K 🙂 🙂 🙂 K U K 😎 😎 😎 K U K 😀 😀 😀 K U K 😵 😵 😵

denis19
10. mar 2010

Ale ne kdo se nám to vykutálel???? 🙂

brmbolcek
10. mar 2010

Denis- veruze neviem, prezrad 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
10. mar 2010

A kde jsi se toulala včera holka jedna????? A co máš nového a jak se cítíš? 😲

brmbolcek
10. mar 2010

Denis by si neverila, vcera som konecne natrafila na krasne interierove farby 🙂 🙂 🙂 tak veruze som neodolala kupovali sme cela rodinka 😀 😀 😀 😀 vybrala som si par kyblikov a to smotnovu 🙂 pomarancovu 🙂 nadhernu zltu ale ozaj nadhernu 😎 😎 😎 a este sa mi pacila taka jemne zelenkava tak pe nu si este pojdeme 🙂 🙂 🙂 a teraz riesime este vonkajsiu fasadu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dali sme si projekt vybrali sme farby a oni nam uz ich skombinuju naprojektuju....aby to ladilo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
10. mar 2010

aháááá, takže vy dodeláváte domeček, či rekonstruujete? dobre to chápu?

brmbolcek
10. mar 2010

dobre chapes, postavili sme novy bungalov a do konca mesiaca marec mame kolaudaciu...... 🙂 🙂 🙂 tak mame co robit ale inak je to radost zariadovat nove hram sa na takeho maleho architekta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa mas dnes v praci ? da sa ? uz ste mali ranny povel ? ci ten mas skor od karolinky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
10. mar 2010

😀 😀 karolínka jak roste, tak ji cítím více a více a je to super, není to taková nuda a rozkazy vychází elektronicky, to víš nová doba 😕 😕

bungalov..to je super, já to ríkám stále, když dum tak bungalov a máte katalogový????

brmbolcek
10. mar 2010

..ano mame katalogovy 😉 😉 😉

To musi byt super pocit ked citis karolinku ano si to teraz este neviem predstavit 😉 😉 😉

denis19
10. mar 2010

neboj ani se nenadeješ a už budeš cítit bublinky a potom se ti začne vlnit i bríško 😀

brmbolcek
10. mar 2010

... no uz sa tesim 😀 😀 😀

vcera mi mamca kupila v tescu vianocny oblek na mimino teda cerveny s cjapockou bude z neho taky maly mikulas je to zlate 🙂 🙂 🙂

viera6
10. mar 2010

Dobre rááánko...... 😉

bmbolcek.......no pekne farby ste to vybrali take mam aj ja rada 🙂 😉

denis........tak Karolinku cítiš viac a viac parada že? 😵

naša žabka-anjelik vystrájala už zas od 4hod rana až do teraz 😵

dnes som tu len tak na skok idem do tej sociálnej poisťovne.

denis19
10. mar 2010

tak už polehoučku nakupujete,co????? koukám už máš 12tt...to je rychlost co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre