Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
3. sep 2009

Ale ne v horách, bydlím v Banské Bystrici a je to tu vše z kopce do kopce, bydlíme nedaleko lesa a sjezdovky, tak proto to prirovnání k horskému prostredí, jako ,ž e je tu náročný terén,ale vzduch tu díky Biotice nemáme moc good!!!!! Ale chteli bychom nekam na okraj mesta, nebo prímestkou část, já bych nebyla ani proti vesnici, nekde dál,ale manžel je stále pryč a sama bych se tam zcvokla strachem

denis19
3. sep 2009

No práve, založí si forum a potom je nekde se zvírátky,ale i my jsem tady 🙂 🙂 🙂

kajticko
3. sep 2009

že inak to je od nej dosť nezodpovedné 😠 😠 😠 naláka nas sem a potom sa fláka 😝

denis19
3. sep 2009

Holky,pro dnešek končím. Preji sladké sny a ahoj opet zítra. 😲

cukotka
3. sep 2009

Ak ešte môžem tak by ma celkom zaujimali nejaké info ohľadom tých injekcíí, niečo som tu o tom čítala.

denis19
3. sep 2009

Presne tak! Nevím jestli nezvrhneme vládu 😀 😀 😀

denis19
3. sep 2009

Co konkrétne????

kajticko
3. sep 2009

denis tak dobrúúúúúúúúúúúú 🙂 🙂 🙂

denis19
3. sep 2009

No a kde je ta otázka ohledne injekcí?????? Ješte si na nipočkám.

cukotka
3. sep 2009

denis to bolo pre mňa?

denis19
3. sep 2009

No jasan, že pro Tebe.... 🙂

cukotka
3. sep 2009

čítala som tu, že baby si pichali nejaké injekcie

kajticko
3. sep 2009

cukotka neboj ved denis by nezaspala,keby Ti nezodpovedala 😉

cukotka
3. sep 2009

tie injekcie sú vždy, alebo nie?

cukotka
3. sep 2009

kajticko tá denis ja fakt miláááá 🙂

denis19
3. sep 2009

Kajticko máš pravdu, ani bych to bez té otázky nevypla 🙂
Ano cukotka, po príprave organismu pred odberem vajíček a i potom pro stimulaci je treba si podkožne do bríška píchat injekce. Jedny, teda ty mé, jsou již nachystané ve strikačce s jehličkou a nemusíš si nic míchat, jen píchneš do bríška, v mém prípade do tuku a ty druhé jsou na míchání dle dohovoru s lékarem. A také do bríška.

denis19
3. sep 2009

osobne simyslím,že u IVF jsou injekce vždy a ješte jsem tu, tak nepomlouvejte holky 😅 😅

kajticko
3. sep 2009

nielen mila ,ale fakt dosť dobrá 🙂 🙂 🙂

cukotka
3. sep 2009

no tak to neviem ako zvládnem, a ani tie odbery krvy. Sorry za výraz, ale som posero.

cukotka
3. sep 2009

no a má to aj nejaké vedľajšie účinky? resp. príznaky? je nutná aj nejaká PN od lekára, alebo môžem chodiť v pohode do roboty?

denis19
3. sep 2009

Posero jsem i já a je to super výraz!!!!!
Zvládneš to, co by jsi neudelala pro mimčo po tolika útrapách,no ne?????? Mne manžel rekl, že mi to bude píchat, už je máme v lednici a určite se na to podujal jen kvuli tomu, že mi muže legálne jako kdyby ubližovat 🙄

cukotka
3. sep 2009

denis injekcie si dostala, po tých krvných testoch? alebo? berieš aj nejaké lieky?

denis19
3. sep 2009

Cukotka, v Martine doporučují už pri stimulaci vaječníku, to je po dvoutýdenní príprave PN a tak to udelám i já.ted beru léky, od soboty začnu injekce a od dalšího pondelí zustanu doma. Jestli t vedlejší účinky ani nezkoumej,protože má,ale četla jsem jednu holandskou studii, kde zjistili, že deti zIVF jsou do osmi let bystrejší a klidnejsší a kolme deíti let se to vyrovnáva. Já po techto lécích hodne kecám a chodím čúrat.

denis19
3. sep 2009

Beru i léky a hnedle jsem dostala i recept na injekce.Tak jak jsem již rekla, mám je doma v lednici, místo flašky vína 🙂
Ted už pujdu spát,ale pokud máš zájem zítra ráno rozepíšu celý protokol, jaký jsme fasovala já,ok?

cukotka
3. sep 2009

čiže malé zhrnutie, konzultácia, spermiogram, určenie postupu, potom lieky? injekcie? pn? a ide sa na to? samozrejme, ešta tá poisťovna, že?

kajticko
3. sep 2009

počuj denis tak ja tie lieky neberem a tiež moc kecám. 🙂 asi ich brala moja mama 😀

cukotka
3. sep 2009

okej budem sa tešiť, ja sa sem dostanem až podvečer, ale vydržím to, bvudem utekať z roboty

denis19
4. sep 2009

Dobré ráno všem!
Cukotka, shrnula jsi si to velice dobre, presne nejak tak to bude, teda je to tak u mne, to je postum v Heliose.
Mne zítra čeká první injekce , tak jsem zvedavá jak to manžel zvládne o sebe starost nemám , nastavím mu bricho, otočím hlavu a je to,ale co ON??? 🙂

denis19
4. sep 2009

Kajticko, jak bz to bzlo kdzbzchom jsem nebyly ukecané, jsme ženské!!!!! no ne 😀
A není nad být dobre informován.....

kajticko
4. sep 2009

Dobréé ránko všetkým 🙂 jasné Denis a najlepši pocit je ten, žee ked tam pôjdem už pomali viem aký bude postup. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre