Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
22. mar 2010

no nejak mi to tu vypadlo a neslo nabehnut 😒
bombrlcek...tak ty uz mas nejake vecicky nakupene, to je super.my sme zatial len pozerali postielku a tiez komodu na vecicky.asi pojdeme tu komodu kuknut do merkuru. a to ides na to specialne sono v stredu? aj ja idem v stredu na to sono. mali by tam robit ten prenatalny skrining, dufam ze bude vsetko o.k. ides na zeleznicnu?ja idem tam o nejakej 17:00hod.
denis...ja mam tie nevolnosti stale rovnako,hlavne vecer mi je ee. uz som si myslela ze to prejde a stale mi je hlavne na vecer zle.a este sa aj bolest hlavy pridruzila,este ze som na pn.

denis19
22. mar 2010

krivka...tak to rekni dr a možná Ti predepíše ty čípky co má i kajticko....jí zabraly 🙂
tak ve stredu máte sono den, už se teším, že byste mohly hodit nejaké fotečky do alba.
brmbi a kam se ztratily tvé fotky????

krivka5
22. mar 2010

ahoj kajticko,romy 🙂 vas som nepozdravila.
romy...no ta zaha v tehu ju ma asi kazda druha mamina. ja som to pri prvom nemala,ale teraz mi byva tak zle ze ked sa aj palenie zahy k tomu pridruzi nebudem sa cudovat 😒 skus chrumat ten polystyrenovy chlebik,vraj to pomaha...

romy01
22. mar 2010

mam sa fajn, aj ja uz mam vsetko oprate a ozehlene a chystam sa este pred velkou nocou poriadne vyupratovat, nech potom pred porodom len tak zbehnem po byte.. Jedine co mi chyba pre mimco je kozmetikakefka na vlasy a odsavacka na nostek - teda si myslim ze len toto. No a vobec neviem co si mam chystat do nemocky, no myslim ze je este cas. Dnes ideme po ten kocik. V aprili este chceme ist do polska dokupit nejake drobnosti ako je baldachyn a set do postielky a podobne a v maji tu kozmetiku. A co ty ?

krivka5
22. mar 2010

denis...dufam ze mi dokino urobi fotocku,uz sa na to velmi tesim 🙂

romy01
22. mar 2010

ahoj krivka 🙂 🙂 🙂

denis ja mam 14.4 sono a potom 21.4 poradnu a tiez sa mi to zda ako cela vecnost

krivka5
22. mar 2010

romy...dnes som zrovna na jednej stranke citala ze co si treba zobrat do porodnice.myslim ze to bolo na stranke tehotenstvo.academy.sk.

romy01
22. mar 2010

Inak mi z albumu zmizli tie kalkulacky tehotenstva - to ma stve lebo tam bolo aj ake je miminko velke a tak

romy01
22. mar 2010

no ved ja myslim ze mi povedia priamo v nemocnici ked tam pojdem pred porodom - chodi sa tam na kontrolu a tak. A na nete je toho dost popisane, no ja sa este nechcem tymto zaoberat - az o mesiac az dva - to staci

denis19
22. mar 2010

Romy...tak já mám už si fakt vše,když chceš pošlu Ti seznam co do nemocky na IP, práve jsem ho posílala i brmbolčekovi. Je to takový základ asi pro všechny porodnice, jen nekteré si vyžaduji neco více neco méne.
Já ten úklid asi udelal včera,ale už nemám nejak moc energie, neumím si predstavit, nechat si to praní a žehlení na 8 mesíc tehuhu 🙂 Jinak mi fest narostlo zaposlední týden bríško a trochu jsem se rozbehlas váho,ale co nadeláme! Tak už budete mít kočárek, jupí, tka si ho doma prehod bílou plachtou.......povera 🙂

Krivka...určo že udelá a ikdyž si ji vyptej 🙂

denis19
22. mar 2010

TY KALKULAčKY SI TAM U žASI ANI MUžEME DáVAT, JAK JSEM TO POCHOPILA.
Je tam to odpočívatlo,ale to není ono,co??
jo na webu je toho kopec, co brát do nemocky....a ono se to vždy nejak vyvrbí 🙂

tak 14/04 bude opet plodný den🙂)🙂🙂:

denis19
22. mar 2010

Romy a máte už to jméno pro malého????? 🙂

Krivka a vy máte nejaké jména?

cukotka
22. mar 2010

ahojte 🙂 tak dnes Nemovi potvrdili srdiečko

denis19
22. mar 2010

no hurááááááá, je to chlap jako buk, nebo holka jako maminka 🙂 🙂 🙂 a máme foto????

krivka5
22. mar 2010

denis...ved to meno 😠 cez vikend sme boli u mojej maminy a mala s mojim muzom uplne rozdielne napady na meno,tak to skoncilo takmer hadkou.zatial vymyslame meno len pre dievcatko,lebo si myslime ze to bude baba.uz sme mali mena ako veronika,lydia,beata,renata, to su tipy mojho muza,ale mne sa beatka a renatka moc nepacia. lydia bola muzova mamina a veronika je z jednej rumunskej rozpravky.(veroniko moje dite ,muj ranecek potesi te...) pamätas si ju? 🙂

krivka5
22. mar 2010

cukotka...tak parada,gratulujeeem 😉 to by bola fakt sranda keby ti neskor potvrdili chlapceka 🙂 to by bol uz uplny nemo 🙂

cukotka
22. mar 2010

denis, tak práveže všetky možné foto mám, ale to dnešné nie, ostávalo v centre, a ja som bola z toho všetkého taká nejaká mimo 🙂 , že som ani nepoprosila doktorku o foto ☹

denis19
22. mar 2010

😀 😀 na tu pohádku si pamatuji......teda si mi ji ted pripomela 🙂 🙂 to by mohli nekdy pustit i v TV. veronika je hezké jméno a renatu bych nedala také 🙂 a beata a lýdie..trochu zapomenuté jména,ale proč ne! nevím ted jak je na tom lýdie,ale beata je pozitivní vibrace!

romy01
22. mar 2010

cukotka super pocit ze ?

denis este sme to stale s mm nerozoberali takze stale platia ti moji traja favoriti - Matej, Jakub alebo Timotej.no mozno to bude nakoniec nieco uplne ine. Mna tak hrozne pali zaha ze mi to lezie na nervy. idem si dat acidko, mozno to trosku pomoze

denis19
22. mar 2010

cukotka to chápu 🙂 mne se to jednou také stalo 🙂 🙂 neboj, ješte budou i jiné fotos 🙂 🙂
tak nám šupni nejaké Nemo fotečky jestli máš?

cukotka
22. mar 2010

romy, je to fantastický pocit 🙂

denis19
22. mar 2010

Romy, vidíš...acidko je dobrá volba...a také pivko by Ti pomohlo a neboj malému neublíží, dve deci desítky 🙂

krivka5
22. mar 2010

cukotka...nam dali foto len s transferu a potom este jedno asi zo srdiecka. no a v stredu budeme mat mozno tretie do zbierky a potom ich aj sem pridam 🙂

tuzimpobabatku
22. mar 2010

ahojte 🙂

krivka5
22. mar 2010

denis...ved aj moja mama vravela ze take mena sa uz nedavaju,ale ja nechavam vyber na muzovy,je to jeho prvy potomok a asi aj posledny ,lebo ja uz viac deti mat nemozem.len keby si nasiel nejaku mladsiu 😀

krivka5
22. mar 2010

tuzim...ahojky!

denis19
22. mar 2010

ahoj tuzimpobabatku...ako máme????

krivka...tak myslíš, že po takové práci by šel do mladší, neverím!!!!!! ale veronika...no podumejte nad tím, ikdyž mne toto jméno manžel také zavrhl a nevím proč, jsem nejak intuitivne nechala výber na nem a celkem se mu to podarilo 🙂

krivka5
22. mar 2010

no baby ja som este stale v pyzame a ani utros som si este nedala.inac dokina vravela ze este tento tyzden a uz s utrosom koncim.chvalabohu!!!tak uz asi idem do vane a potom nieco varit, bo mi muzicek pride na obed...

tuzimpobabatku
22. mar 2010

baby, dúfam, že od Vás chytím "vírus" zvaný tehotenstvo 😀 😀 😀

tuzimpobabatku
22. mar 2010

denis: dobre sa mám, pomali stimulkujem, zajtra idem na prvú kontrolu a potom si budem pichať po dve 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre