Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
22. mar 2010

denis...asi ta veronika je taka najidealnejsia, este budeme premyslat. nakoniec to bude chlapcek a sme nahraty bo pre chlapceka meno nemame 😒

romy01
22. mar 2010

tak ti nejake virusiky posielam tuzimpobabatku

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

inak aj ja chcem aby si mm vybral meno pre drobcekas, ale sa zatial nema k cinu

krivka5
22. mar 2010

tuzim...to si pis ze chytis 😉 ale nas tu nemozes zanedbavat 🙂 prijemne stimulkovanie 🙂

krivka5
22. mar 2010

romy...tvoj sa nema k cinu a moj vybera take mena co su neni moc in, ale ved sa aspon ozivia 😀

denis19
22. mar 2010

tuzim...tak to je dobré pokračování, ani se nenadeješ a jsi v tom 🙂

Romy...tak ať už vybírá, ješte potom bude diskuze a čas letí 🙂 🙂

krivka..neboj i pro kličinu neco najdete 🙂

tuzimpobabatku
22. mar 2010

krivka: dobre, už nebudem 😀 😀
romy: cmukk, si zlatunká 🙂 🙂

romy01
22. mar 2010

vies denis, ono to musi prist samo. Musi sa mu vnuknut nejake meno co sa mu bude pacit, Ja by som najradsej chcela Jakubka no mm vravel ze ak nieco ine nevymysli, tak sa mu zda ten Timotej - takze ja sa prisposobim. No chcela by som aby si vybral on sam.

Inak som si overovala ako je to v MT s predporodnou pripravou - kurz tu trva 6 tyzdnov - jeden krat tyzdenne po 2 hodiny a je to za 10 eur na lekciu = spolu 60 eur. Je v tom teoreticka priprava ale aj cvicenia na lopte. Tak neviem ci mam ist lebo moja doktorka mi vyslovene povedala aby som na lopte v ziadnom pripade necvicila, vraj je to moda ale ze su castejsie deti zamotane pupocnou snurou a komlikuje to porod

tuzimpobabatku
22. mar 2010

romy: čo tak Thobias? 🙂

denis19
22. mar 2010

Romy...ale to je predporodní príprava na fit lopte, to není nijaké hopsání a skákání na ní....to si nemyslím, že by to zapríčinilo zamotání pupeční šňúrou, jako skákání na trampolíne bud již,ale pohupování na fit lopte???? To nevím.
To ale máte celkem drahé, já platila 37€ za jedenást lekcí po dvou hodinách......jedna hodinka cvičení a druhá hodinka preporodní a poporodní príprava. Minule jsem kojili, to byla zábava!!!! 🙂

brmbolcek
22. mar 2010

..tak a uz som tu zas a opat..... 😀 😀 😀

Krivka aj ty ides na sono v stredu ? tak to je fajn, mozno sa tam aj stretneme 😉 😉 😉 ja v stredu budem mat strankovy den , budem vybavovat co sa bude dat 😀 😀 😀 a manzela taktiez beriem so sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Denis- moj albumik je plny novych foteciek 😉 😉 😉 len som ho tu nedala zverejnit ""pre nezelane navstevy "", vam ostatnym ho veeeelmi rada ukazem cez mail.. adresu 😉 😉 😉 pre vas ostatne ho mam vzdy k nahliadnutiu 😵 😵 😵 , staci iba povedat 🙂 🙂 🙂 .... ja som velmi rada privitala tento novy krok ze sa daju zverejnovat a nezverejnovat fotoalbumy 🙂 🙂 🙂

Romy-... nehovoriti noeco meno dr. Vysnovsky? je z Martinskej fakultnej nemocnice.... gynekolog , porodnik a chodi k nam do Za robit sona a to v stredu a stvrtok , nepoznas ???

Denis- daj foto noveho bruska teda uz Karolinky, 🙂 🙂 🙂 a mne neprisiel od teba ziaden mail IP zoznam do nemocky ☹ ☹ ☹ Romy- tesim sa s tebou na kocik 😎 😎 😎

Cukotka- blahozelam 😉 😉 😉 krasny pocit ze si aj fotecku zabudla pytat to sa stava 🙂 🙂 🙂 coskoro dostanes dalsiu 😵 😵 😵

Tuzim... i ja sa pripajam a posielam TTTTTTTTTTTTTTTTT----ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt--TTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵

.... denis si viem predstavit tu zabavu pri vasom kojeni 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

brmbolcek
22. mar 2010

Denis- hlasim ze uz mi prisla IP od teba moc moc dakujem a odpisala som ti 😉 😉 😉 co precitas az doma 😉 😉 😵

kefalinek
22. mar 2010

babenky chcem sa spytat platili ste za predoperacne vysetrenie pred ivf,lebo odo mna pytali 20 eur.

majaja75
22. mar 2010

kefalinek...ja som neplatila za predoperačné

krivka5
23. mar 2010

dobre ranko 🙂
no dievcata ja uz od tretej buntosim, radsej som sla na net nech sa muzo vyspinka 🙂
brmbolcek...uz sa na to sono tesim.tak strankovy den v stredu 😀 😀 😀 ja mam dnes ,idem do prace spravit vyplaty...
kefalinek...tak to je fakt sila ze si platila predoperacne. ja som tiez nic neplatila...

denis19
23. mar 2010

dobré ránko!!!!

krivka...ahoj, tak to spaní znám,ale co nadeláme, hkavne ,že máme bambulky v bríšku 🙂 tak jdeš do práce, jen opatrne a dávej na vás dva pozor!!!!

brmbolcek
23. mar 2010

pekne ranecko hviezdicky, 🙂 🙂 🙂

Krivka - tak vidim ze si na tom ako ja s tym spankom 😉 😉 😉 dnes si davaj pozor na drobca este sme v prvom trimestri.... Tak zajtra ideme na sono , len aby to dobre dopadlo ....

Denis - ahoj ako si sa vyspala ? Karolinka ta v noci nebuntosila ? ako v praci ? da sa ? u nas krasne svieti slniecko , 😎 😎 😎

Kefalinek- ani ja som nic neplatila ...... kde si si dala robit vysetrenia v care ci u internistu.....

ostatne spiace krasavice zelam dobre ranko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denis19
23. mar 2010

ahoj brmbolcek.......u nás sluníčko nesvítí,ale je príjemne...Karolínka se hmírí v domečku a už ji je asi nejak tesnejší, neboť ji cítím víc a víc a vlní se mi u toho bricho 🙂 je to sranda!
tak zítra máte sono devčata, jsem zvedavá na nové fotečky a jak rostete, brmbi tak pošli nejaké foto mne, nevím jak to teda funguje, když je nemáš prístupné,ale neco s tím udelej, plíííís 😉 🙂 🙂

brmbolcek
23. mar 2010

Denis.... a nie je nahodou Karolinka hladna ked vcera bola na ryzi a bielom jogurte ?
spolahni sa mam na ten moj fotoblog mail, ktory ti poslem a ty budes kukat akoby bol pristupny..... neboj hned som na teba myslela ked som ho dala ako nezverejneny.... pockas este do zajtra koli fotke, dufam ze mi daju foto... potom by som ti to vsetko v jednom poslala 😉 😉 😉

denis19
23. mar 2010

No super,jako s tím fotoblokem a to teda znemená, že ho jako uvidím normoš prístupný ano???? Tyto vedecko technické vymoženosti, to je neco, ješte,že mám vystudovanou techniku,ale nekdy mám pocit, že už tomu nestíhám 😀 😀

denis19
23. mar 2010

No super,jako s tím fotoblokem a to teda znemená, že ho jako uvidím normoš prístupný ano???? Tyto vedecko technické vymoženosti, to je neco, ješte,že mám vystudovanou techniku,ale nekdy mám pocit, že už tomu nestíhám 😀 😀
Neboj já včera Karolínce dala i testoviny....stejne jsem oteklá jo po nájezdu včel 🙂 🙂

brmbolcek
23. mar 2010

no ked ja dam povolenie na moj fotoblog , mam tam heslo a to ked tebe poslem tak mas moznost si kuknut moj fotoblog.... ale moznost maju len ten kto on poziada, tak som to citala v tych novinkach na tejto modrej kobyle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , zatial sa s nou iba zoznamujem ...... 😉 😉 😉 😉 😉 ani ja nie som technicky typ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denis19
23. mar 2010

ahááá, tak to zní celkem dobre, to je pravda...možná to není špatná volba, jen já rádá chodím i po albech jiných, tak aby to neudelali všichni 🙂 🙂

brmbolcek
23. mar 2010

... neboj ja som asi iba taka mensia vynimka 😀 😀 😀 ale pristup svojim kukucom tam budes mat 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 Dnes ste nemali vojensky nastup ? 😉 😉 😉

denis19
23. mar 2010

ne ne....nemeli....dnes tu máme nejakou vojenskou sešlost, tak je klid!!!! 🙂

brmbolcek
23. mar 2010

...fiha, vojenska seslost tak aspon ze je klud 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a co ako nohy uz su odpuchnute ? a to trpnutie neustupuje ?

denis19
23. mar 2010

nic zatím nepo máhá, prsty si už necítím, dost mne to znerovznuje a nohy jsou méne oteklé,ale jsou, to je tím jak je mám celý den po dpsacím stolem. ale já to napravím, jak už zustanu doma!
a co ty a tehuhu???

romy01
23. mar 2010

ahojte

kefalinek za tieto predoperacne sa neplati, hradi to poistovna ale niektorí lekari su vycuraní a robia si akoze objednavkovy kalendar, cize ak sa neponahlas objednaju ta o mesiac a ak to chces hned tak si zapytaju. Pritom si vzdy kazdy den nechavaju cele doobedie na prave tie akutne pripady, pritom kazdy ide tesne pred operaciou.

brmbolcek - nepoznam toho lekara - tu v MT v nemocnici je tych lekarov hadam 10 alebo aj biac na gyn oddeleni.

inak kocik uz mame doma ked sa naranajkujem tak odfotim a pokusim sa ho supnut do albumu

denis19
23. mar 2010

jé romy tak to se teším na foto, tak šup šup ranajkovať...... 🙂 🙂 🙂

romy01
23. mar 2010

tak uz mozete urobit kuk na album. Pridala som kocik 😀

denis19
23. mar 2010

Romy, vypadá skutečne moc hezky!!!! A i ta sportovní část je asi dosti prostorná,co????? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre