Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
23. mar 2010

a nevíme jak je na tom mInka????

brmbolcek
23. mar 2010

veru Minka, k nam pride uz z vysledkom a aj s foteckou tak to vyzera a nech to je pozitivne 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

romy01
23. mar 2010

minka naposledy bola na utz na sliznicu ale neviem ci ten ket neodlozila ak ju mala moc nizku alebo ci pokracovala. Ved ona sa nam urcite ozve a som teda zvedava na baby co im to nevyslo ze kedy skusia druhy raz a kedy sa nasa tabulka ukaze ako 100% na. Verim ze v lete to tym kockam vyjde

a pre istotu im este posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a inak ani vierka sa nam neukazala dlhsiu dobu, co sa jej nepaci nova verzia konika ?

denis19
23. mar 2010

😀 😀 😀 težko ríci kde je Vierka, také jsem včera nad ní dumala,ale asi má rodinné vyrizování a tak nejak , klaiska. Je jich plný dum a o každé je treba se nejak postarat 🙂 🙂 ale určo nám aspoň pošle foto malé 🙂 🙂 🙂 asi Sáry 🙂

brmbolcek
23. mar 2010

dievcatka ni sa nenazdate a vecer uz bude pisat , ze nestihala.... ved to pozname aj na nas ked mame co vybavovat , no ja zajtra zacinam mat strankovy den , ved je streda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vybavim co sa bude dat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
23. mar 2010

ohledne kolaudace?????? se máte, že máte už postaveno!!!!! 🙂

romy01
23. mar 2010

ako to myslis brmbolcek ? Akoze mas vela vybavovania ci v praci mas strankovy den ?

brmbolcek
23. mar 2010

jj. ohladom tej kolaudacie, uz aj manzela budem mat doma lebo v pondelok bol v Nitre a dnes je v Banskej B., Denis a tymto ti aj kyval dufam ze si zachytila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a zajtra ho uz mam konecne doma , teda je v praci ale pocas nej vybavime co sa bude dat , SPP atd.... a poobede ideme na to sono... inak vcera v telev. novinach hlasili, jedna sa to iba o rodinne domy kto si kupi kotol tak z kotla mu vratia max.400€..... schvalili to tak to spustili od platnosti od 22.3 a je mozne schvalit iba 1800 ziadosti.... a bude to trvat 5-6 tyzdn. tak uvidime ci sa zmestime do poradia

brmbolcek
23. mar 2010

Romy- a u vas v decodome sme v sobotu s mnzelom si kupili novu spalnu , v pondelok sme kupili v Ruzomberku bavlnene plienky .... a este musime dokupit matrace .... no na ne si potrpim lebo uz sa chcem poriadne vyhajat ....... 😀 😀 😀 😀 😀

tuzimpobabatku
23. mar 2010

ahojte ...tak dnes som bola na prvej kontrole, od dneska už okrem diphereline pichám aj fostimon 😉 ....a do svaluuu....júúúj ☹

romy01
23. mar 2010

no brmbolcek tak mas perno, len co je pravda, no ale co narobis, ked musis tak musis - vybavovat, tak vam zelam nech sa zmestite do tej skupiny.

tuzimpobabatku - do svalu ? AAAAuuuuuuu ja som pichala do bruska - do slaninky takze to nebolelo, drzim palceky ale zas ono to za to miminko stoji. 🙂

ja sa idem pomaly chystat - jednak do lekarne a do obchodu na pecivo a potom pojdem na anglinu tak sa mi tu pekne zatial mavajte. papa

denis19
23. mar 2010

🙂 do svalu????? a kdo ti to bude píchat?

brmbolcek...tak to je nakupovací horečka 🙂 🙂

brmbolcek
23. mar 2010

Romy- tak dufam, ze o rok alebo do roka i ty budes mat taketo sladke starosti a budete zariadovat dpmcek 🙂 🙂 🙂

Denis - ved i vy ste prerabali bytik a je to radost vyberat s tolkych moznosti co uz je teraz vo svete 🙂 🙂 🙂 🙂

Tuzim...- neboj chvilocku popichas a ani sa nenazdas a uz to budes mat za sebou 🙂 🙂 🙂

tuzimpobabatku
23. mar 2010

mám okolo seba samých zdravotníkov, takže sa pretekajú, kto mi to pichne 😀 ..ale bojkám sa veru...díky romy, len drž palčeky, budem to potrebovať 😵

tuzimpobabatku
23. mar 2010

áno brmbolček, ja viem, to pichanie za to stojí. Len sa trocha bojím mojej začínajúcej endometriozy, hnusoby!...

brmbolcek
23. mar 2010

tuzim- vd to prezijes neboj ani starch nei je az taky ako to vyzera, zober si to s tejto stranky su ludis ktory pichaju inzulin a pre nich je to uz rutina tak ty to tych par dni vydrzis, 😉 😉 😉 uz teraz drzim palceky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tuzimpobabatku
23. mar 2010

áno brmbolček....je to možno pre mňa aj taká skúška od života, keď som od malička mávala panický strach z ihly....teraz si tuším na to aj zvyknem 🙂

tuzimpobabatku
23. mar 2010

babulky, idem do obchodu, tak zatial sa majte, papa

denis19
23. mar 2010

Halooo, vstáváme, probudíme se y jarní letargie a ťukáme 😀 😀 😀 já letím na profylaktiku 😀

cukotka
23. mar 2010

ahojte 🙂 noo popísali ste, teraz čo skôr koník, upratovanie, varenie, škola, telenovela? 🙂

denis19
23. mar 2010

cukotka...no koník,ale vidím, že nikde nikdo!!!! 🙂

cukotka
23. mar 2010

ahoj, no ja sa tu motkám motkám, popri tom som čo to aj stihla, a tu stále nikto :( kam ste všetky ušli?? 🙂

cukotka
23. mar 2010

...tak nikto teda? 😒

zlatanka30
23. mar 2010

babule mala ste niektora kratky protokol??aky je rozdiel medzi dlhym a este nieco moze byt aj kratky protokol uspesny??

cukotka
23. mar 2010

zlatanka ja som mala krátky protokol, neviem aký je rozdiel medzi krátky a dlhým. Viem len to, že pri dlhom je to kombinácia liekov a injekcií a pri krátkom sú to len injekcie. A s krátkym sa začína na druhý deň ms, dlhý začína tuším dva týždne pred ms. A myslím, že krátky je úspešný 🙂 Teda u mňa bol 🙂 a myslím, že aj u viacerých dievčat

denis19
23. mar 2010

cukotka...opet tu, večerela jsem po profylaktice a hodila sprchu 🙂
ako sa má nemko???? 🙂

cukotka
23. mar 2010

denis ty si teda vymýšlaš činnosti 🙂

Nemko sa má dúfam, že fajn. V piatok už idem k svojmu gynekologovi. Už som opustila centrum.

denis19
23. mar 2010

to jsou super zprávičky, takže CAR te už pustil domu, to je paráda!!!!!!! tak asi i v pátek uvidíš Nema,co???? teda já to tak mela, jak si mne prebral muj gyndar, takmne hnedle i prohlédl a ujistil se o všem co si prečetl v papírech z CARu!!!!

cukotka
23. mar 2010

tak ja dúfam, že to tak bude. Hodila by sa mi ďalšia fotečka 🙂

Inak Denis a čo teda tie mena? S tou Ninou si ma tak dosť zaskočila 🙂

denis19
23. mar 2010

cukotka....priznám se bez mčení, na jména jsem seješte ani nepodívala...ale o víkendu to určo napravím, ok????? já ti nejak už nestíhám ,jak príjdu z práce domu a nekdy se mi i stane ,že v osm vytuhnu jako mimčo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre