Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
29. mar 2010

Vierka.....meríš si doma cukr klasicky jako diabetik, jo???? zkusím to teda u našim, mamka má cukrovku a také si to tak merí a uvidíme!!!!!

denis19
29. mar 2010

Brmbolcek...rozumím....jako té dobré náladičce...tehuhu je proste parádička 😀 😀 😀

romy01
29. mar 2010

no mne tiez nevolali o tom cukre ale som sa opytala ked som tam bola.
denis ja si myslim ze zalezi na tom na akeho lekara natrafis, niekto IVF povazuje aj za indikaciu na amnio, niekto nie a tak je to aj s cisarskym. Ja osobne si myslim ze je to hlupost. Metoda oplodnenia nemoze mat suvis s porodom ako takym. To ten vek by som povedala ze ano, a aj ine veci ako otocenie babatka, velkost babatka prip akutne problemy ako nedokrvovanie placentou a pod. Ale IVF ako take samotne pokial je vsetko ostatne v poriadku ? Niektori lekari su divni, vytvaraju si vlastne teorie .

viera6
29. mar 2010

Denis......ano meriam si klasicky ako pre diabetikou ,tiež ho ma mamina,tak mi to lekárka nakázala si preventívne odmerať.No,ale to si ma mala vydiet pre mna pichnutie do prsta bolo horšie ako pichanie do bruška pol hodinu som si pichala do jedného prsta,čo som nemala odvahy 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
29. mar 2010

romy...tak to ma pravdu niektorí lekári su fakt divní

denis19
29. mar 2010

Souhlasím, znáš Romy muj názor na sekce,ale IVF jak o indikace, je už asi silné kafe i pro mne......no ale vidíš, Kuspitka šla na sekci kvuli tomu, že dr to bral jako indikaci.....
no a s tím cukrem, jsem fakti zvedavá jak mi to dopadlo,myslím, si, že podobne jako Tobe,ale také nemají duvod mi nejak extra volat, oni to už berou vše jako rutinu a nás asi jako stresující ženské 😲 😲 😲
nekdy mám pocit, že chci nejaký nadstandart či co........aspoň tak se tvárí !!!

romy01
29. mar 2010

denis, myslim ze kuspitka nemala sekciu kvoli IVF ku. Nieco nebolo OK preto mala sekciu.

Kukni mam fotecku kufra co nosim

viera6
29. mar 2010

no dnes mi akurát prišli plienky a ostatne veci môžem konečne začat prat 😝 😅
čo idete dobrého piecť na Velku noc?

romy01
29. mar 2010

ina co som citala na nete tak vraj ak je zvyseny cukor, mala by lekarka poslat tehulku normalne k diabetolohovi - ide o to aby sa miminko nenarodilo 5 kilove a nemalo potom zdravotne problemy

denis19
29. mar 2010

Romy......hezký cestovní kufrík máš...je videt , že je to kluk......tak to verím, že máš problém se otočit,ale máš moc hezku tuniku a i kalhoty, to máš tehuhu kalhoty??????
Jinak se mi to takto nezdá na +13kg....popravde rečeno 🙂

Vierka....já peču vatikánský chlebík a toť vsjo,dáváme si preci pozor na cukr 😀 😀 😀 😀 Jo a asi zkusím mazanec,poslala mi recept jedna baba, tak uvidíme! 🙂

viera6
29. mar 2010

romy......ake maš pekne bruško 😉
neboj sa nebudeš mat až tak vysoký ten cukor inač by ta poslala dokt. k diabetolog.

denis19
29. mar 2010

Romy...to jsem četla i já,ale možná to Tvé zvýšení hladiny cukr je v rámci normy...nevíš kolik jsi mela hladinu cukru????
A já myslela, žeKuspitku brali na císare kvuli IVF, tak jsme to nejak pochopila...nevadí..hlavne, že je kamilkas nima 🙂

brmbolcek
29. mar 2010

romy- jeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjooooooooooo, ty mas krasne brusko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj zaluzie mate paradne a ta lopta hm... no proste uzas vidno ze sa staras o kvietka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Denis a tvoje som uz dlho nevidela ..... odfotis ????

Vierka - ide ti to ? 😉 😉 😉

romy01
29. mar 2010

vierka ja nebudem piect nic , svokra nam donesie.

denis neviem kolko som mala ten cukor ale sestricka povedala ze zvyseny ale tesne nad normu, tak o tom asi pokecam s doktorkou az na poradni. Inak k tej fotke - som sa trikrat prezliekla a mm musel chuda urobit asi 10 fotiek, lebo vsade vypadam ako tulen. Tato sa akosi najlepsie podarila aby som sa na seba mohla vobec pozriet. Boze ake mam hrozne napuchnute ruky aj nohy - no neviem neviem denis mne uz ani nevidno clenky taka som napuchnuta. Tie nohanice nie su tehulu - nemam ich zapnute. Ked pojdeme so polska chcem si take biele letnetegulu gate pozhanat a dufam ze tieto po porode obleciem .

mirka7582
29. mar 2010

ahojte babulku ako sa tu mate 😀

denis19
29. mar 2010

Romy, ted jsem se schutí zasmála,až jsem probrala Karolínku 😀
U nás je to s focením stejné a potom nakonec skončím s teplákama a bundou.....abych se na sebe mohla jakš takš kouknout 😀 😀 😀 tak klid.....a já myslela, že nohy bez členkou mám jen já...a na ruce už ani prsteny nenosím 😀 😀 😀 😀

ahoj mirka...ako máme? 🙂

cukotka
29. mar 2010

ahojte 🙂

denis19
29. mar 2010

ahooooj cukotka...ako máme????? 🙂

krivka5
29. mar 2010

dobry vecer!
ja som spravila skusku z chemie za 1 🙂
denis...dala som foto bruska bez pulovra.ani sa mi uz take velke nezda,ale do bokov som riadne pribrala. uz mam aj so stimulkou o 12kg viac. 😒

cukotka
29. mar 2010

denis ahoj, ide to celkom fajn 🙂 všetko podľa plánu 🙂

krivka gratulujem 🙂

krivka5
29. mar 2010

ahoj cuky,mirka,romy 🙂
mirka...ako pokracujes? uz si zacala so stimulkou?

brmbolcek
29. mar 2010

ahojte Minka, Cuki, Krivka, to sme sa tu ale sesli 😉 😉 😉

fiha- Krivka tak to gratulujeme na 1 no babeno ma byt po kom take mudre 😵 😵 😵

cukotka
29. mar 2010

no teda teda, po dlhom čase som tu zastihla slušnú zostavičku, normálne nechápem

viera6
29. mar 2010

ahoj cukotka... ako sa ma Nemo? 🙂
ahoj krivka...gratulujem

brmbolcek
29. mar 2010

Cuki- to ani mi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a ozaj som este zabudla doktorka mi povedala , ze maly ma dost plodovej vody, take spravy sa mi dobre pocuvaju a ja chuda sa neviem v noci docikat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 6krat za noc idem urcite , hotova cisterna je zo mna 😀 😀 😀

viera6
29. mar 2010

brbolcek ....máš krásne fotky 😉

cukotka
29. mar 2010

vieročka ahoj ahoj 🙂 nemo sa ma dúfam, fantasticky a dúfam, že pekne rastie 🙂 už máme prvú poradňu za sebou 🙂

a čo ty a drobec?

denis19
29. mar 2010

krivka...tak blahopreji, jsi hotová šprtka 😀 😀 a bríško je hezké......opet tipuji kluka 🙂 a vypadá dobre,jako bríško, zbytečne nestresuj 😀

cukotka a ty a škola ako?????? a hele nedlužím Ti ješte nejakou numerologii? či jsem si resty vybavila, když tak mi je to treba pripomenout 😀 😀

krivka5
29. mar 2010

brmbolcek...ved aj ty mas peknucke brusko 🙂 kukla som albumcek 🙂
preco mi zmizla fotocka z profilu?

cukotka
29. mar 2010

denis, no čo ti poviem, škola ma máta :( nejako som polavila, ale musím zabrať. Zajtra večer mám skúšku z politológie. Numerológia je fajn, s tým Paľkom je to velice dobré, ale ak by si mohla, tak by sa mi ešte hodila Nela, keďže Ninu si mi zatrhla 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre