Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
8. apr 2010

ok denis ja idem do sprchy 😉

mirka7582
8. apr 2010

ahojte trosku som kukala foto 😀 tak som za zapozerala chodim do splnu do Ke 😀 Vierka vysledky ????

denis19
8. apr 2010

mirka.....a co jsi vykukala na foto???? 🙂 🙂 🙂

mirka7582
8. apr 2010

kadeco🙂)))juj

denis19
8. apr 2010

ale nehovor 🙂 🙂

mirka7582
8. apr 2010

no hlavne male anieliky uz som sa prectavovala aka budem velikanska ked budem tehu 😀

viera6
8. apr 2010

mirka.........dnes som bola na sone brucha,obličiek a pečene a tieto výsledky boli v poriadku.Neviem, či si na toto myslela?

denis.....som rada,že teda nakoniec idem Grochalovi,keď ten moj doktor je taký neochotný a popritom Grochal povedal,že kľudne môžeme robiť ultrazvuk v tomto 29tt a ten moj zase,že len v 31-32.

mirka7582
8. apr 2010

vierka nie ale nevadi ???? 😀 dobre vediet

viera6
8. apr 2010

mirka.......... čo si potom myslela?

mirka7582
8. apr 2010

vierka kasli nato bolo to nedorozumenie 😀

denis19
9. apr 2010

Dobré ránko tulačky!
To si ale užíváte sluníčka co???? 🙂 tak hurá do toho 😀

viera6
9. apr 2010

Dobre ranko 😎
Ahoj deniska!

denis19
9. apr 2010

nazdárek. aspoň nekdo je už vzhuru, neboť já tu tak sam na koníkovi 🙂 co deláte a co plánujete, mimo teda pana dr grochála???

viera6
9. apr 2010

No to koukam,že tu nikoho okrem nas 😒
Dnes mam za sebou nakup a varim šošovicu a chlebovu babu,perem teda pračka 😵 a treba nam vyčistiť vonku jazierko no a okolo 14by sme vyrazili do Martina.Tak skôr taký pracovný den 🙂
A ty a Karolinka čo planujete a ako ste sa vyspali?

minka051
9. apr 2010

Ahojte
ja som tu tiež ale bez nálady, test mi nevišiel je tam len jedna /, ☹ mrcha stále nikde mešká už 5 dní. Ešte o 10 hod volám doktorke za výsledky z krvi , ale asi ma nepoteší. ☹ ked už nie som tehotná tak kde sa s...re tá mrcha a prečo matak strašne bolia prsia že idem vybuchnúť.

viera6
9. apr 2010

ahoj minka....................ešte nemaj zlu náladu koli testu,možná je po exp.,hore hlavu.Ešte treba počkať na výsledky krvi.

mirm
9. apr 2010

ahoj minka, no ja som mala neg. a aj krv bola neg. Tiez som nedostala ms, ale to mi doktor povedal ze kvoli liekom co som brala. ale nadej umiera posledna 🙂

minka051
9. apr 2010

viera nie bol včera kúpený a dobrý. Ale ešte čakám na tú krv čo mi o chvílku povedia. A to bude už konečné.

minka051
9. apr 2010

Ahojte tak krv je negatívna už nenarobím nič. tak som skončila, lebo už viac sa nedá. Tak sa tu ostatné držte a všetkým prajem len // čiaročky.

mirm
9. apr 2010

to mi je luto :( viem co prezivas, ja som to prezivala vcera :( a ked si na to spomeniem, tak mi idu slzy do oci.
minka a uz sa viacej krat skusit neda?
mozno to pride samo....mozno...

denis19
9. apr 2010

Minka...neveš hlavu, ten test nic neznamená, neboť ted jedna kočka zjiného fora i na UTZ nic nemela, byla zničená,ale na testíku mela ducha, tak šla na krev a ta ji potvrdila HCG,tak ty mužeš být také zamozaný prípadek.

Vierka...co je to chlebová baba???

apple7
9. apr 2010

Ahojte
Minka to je mi luto, ze to nevyslo...ale nevzdavaj sa, oddychni si a potom sa dotoho znova pust...
Ja som bola dnes na kontrole, mam ich dost vela aj na pravej aj na lavej strane 7 az 10 ale malych...
o 14 si mam volat ako budem dalej pichat....okrem toho som zacala spinit, dufam ze to nie je nic vazne...

Denis, ako sa mas?

denis19
9. apr 2010

apple7
dikas za optání, je to super, jen opet se postežuji na ruce a nohy, otýkají jako bláznivé,ale jinak pohodička 🙂
a neboj oni dorostou...mne zvyšovali potom dávku, neboť jsem mela také relativne hodne,ale malých a vidíš kde jsem, u stežování si na otoky 🙂

minka051
9. apr 2010

denis mne aj krv vyšla negatívna včera som bola na odbere. ☹

mirm samo to u mňa nieje vôbec možné, lebo ja mám sterilizáciu a už sa mi vajíčka netvoria. A na dalšie darované 5 000 € teda nemám.

apple no nieje to možné. Musím sa zmieriť iné mi nezostáva. Máj jdeno šťastie že už detičky mám a budem si musieť počkať len na vnúčatá. Ale tie ešte tak rýchlo byť nemusia.

apple7
9. apr 2010

Jeeej , ty mas deti? to je super, a kolko? a kolko maju rokov? ja nemam ani jedno a uz cakam 7 rokov, ze budem tehotna a stale nic...

denis19
9. apr 2010

Minka...to mi nejak ušlo, že jsi psala, že i krev je negativní, k sakru...tak už jen se s tím fakt smírit!!!!!!Co partner??? Jak to nese?

apple7
9. apr 2010

Denis, co porabas? dnes je krasne, pojdes na prechadzku?

denis19
9. apr 2010

apple7
já čekala 10let!!!!! a neboj už to dobojuješ!!!!!

denis19
9. apr 2010

apple7
jasan, dnes je i u nás skutečne super, ikdyž obloha se snaží mračit,ale mne to neodradí 🙂 chci s kámoškou do mesta, ješte si potrebuji neco dokoupiporodky a uvidí se, co ješte, manža je v práci a nevím do kdy...tak co se budu zavírat doma a Ty?

apple7
9. apr 2010

teda, to je naozaj vytuzene babatko, pojdes aj do druheho kola? aby mala Karolinka surodenca?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre