Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
11. apr 2010

parádička, už je to hotový človek,co...je to síla jak to tak vidíš..... 🙂 🙂 a hlevne,že je vše v porádku a málá roste 😀
Rešíš už porod?

viera6
11. apr 2010

S tym zadychavanim som aj ja ako lokomotiva a musím kračat pomalí,lebo ma hned boli praví bok.Polovička mi minule povedala,že ma už nebude nikde bravat.Lebo sam by absolvoval aj tri návštevy,čo teraz som nou jednu 😀 😀 😀

viera6
11. apr 2010

No áno už je krásne gulatučká.......... 🙂
Ešte neriešim,no nebude to až take jednoduche ,ako som si predstavovala.

denis19
11. apr 2010

No chlapi, ten muj má naštestí na mne trpelivost, ví že za hodinku se mnou ujde jako sám za pul,ale tvárí se rád, že jsem venku 😀 😀 😀

denis19
11. apr 2010

Prečo to nebude také jednoduché??????? Když tak to dej do IP!

viera6
11. apr 2010

Tak klobúk dole, ten môj teda není taký trpezlivý,ale pomaly si zvyka teda bude musieť 😀 😀

Museli by byt nejake komplikácie inak nechajú trapit 😒

denis19
11. apr 2010

takže to znamená, že pujdeš normálne?

viera6
11. apr 2010

čo dnes mate na plane?

denis19
11. apr 2010

No jdeme varit a potom zmrzlinka a procházka, celkem se teším..... 🙂 A vy?? Co dnes plánujete?
Jinak je tu hezky mrtvo co??????

viera6
11. apr 2010

Takisto sme sa chytili varit a tiež sa pôjdeme prejsť, na kávu ku svokre 😵 Včera sme sa navštevovali jedna návšteva u nas a potom sme išli všetci na návštevu ku kamaratom a domov som prišla o 21ako mŕtvolka 😔 😵
No nejak nam to tu nenaberá na obrátkach práve naopak 😖
Ani romy nikde 😕

denis19
11. apr 2010

Ta asi s mnž relaxuje 🙂
tak zatím ahoj,

viera6
11. apr 2010

Tak ahoj,dobru chut a prijemnu prechádzku!

cukotka
11. apr 2010

ahojte 🙂 peknú nedeľu 🙂 zase mŕtvo? :(

denis19
11. apr 2010

ahoooj, no zase mrtvo, co Ti budu cukotka povídat....všichni nekde lehní 😀 😀 😀

cukotka
11. apr 2010

ahoj, aká bola nedeľa?

denis19
11. apr 2010

no celkem ušla.....jen dnešek nedelá dobre mému zavodňování tak jsem oteklá jako blázen,ale jinak pohoda. venku fouká, tak ani tam jsem dlouho nevydržela...tak co Ti budu povídat....a Ty?

cukotka
11. apr 2010

no ja dnes od rána periem 🙂 , ale prechvíľou nastal stres, lebo začalo pršať a ja mám balkón plný prádla. O chvíľu sa chystám k švagrinej na kávu, ale potom sa sem znovu pripojím.

denis19
11. apr 2010

cuki...káva...piješ normálne kafe????

cukotka
11. apr 2010

napísala som síce, že na kávu, ale kávu si už nedám. Doteraz som pila jednu denne, ale dnes som zistila, že mi po káve nie je dobre. Takže dnes to bola moja posledná, a to som zvedavá ako budem fungovať v práci. Ty nepiješ kávu?

denis19
11. apr 2010

Já práve jedno presso ráno piju, e to nejslabší co se dá udelat s nejvíce vodou,ale dám si. nejak si to bez nej neumím predstavit,ale mela jsem období kdy mi to nechutnalo,ale potom to prešlo,ale za poslední dny zjišťuji, že ho nikdy nedopiju,ale delám si ho 😀

cukotka
11. apr 2010

ja neviem či mi vadí káva samotná, alebo skôr to, že si dávam do nej mlieko 😒

ale keď si od nej odvyknem tak budem rada, nie je to dobré na tú našu celulitídu 🙂)))))))))))))))))))))

denis19
11. apr 2010

aháá, takže káva versus celulitide..nejsou kámoši jo??? To jsem ani nevedela.......já si zatím zustanu u své denní deávky kafíčka,ale po porodu asi ani to ☹ nechci podpochovat, kde je fotoalbum???? teda kde je to vím,ale kde jsou fotečky?? 😀

cukotka
11. apr 2010

už som sa posunula o krok ďalej, už som si pozerala, že ako si ho vytvorím. Ale ja by som ho chcela tak, aby nebol verejný pre všetkých, či to sa nedá?

denis19
11. apr 2010

Dá se to , dáš ho neverejný a tem co cheš aby ho videli pošleš povolení,ale to musíš poslat tuším po každém pridání fotečky, pri tvorbe alba se Te to optá,jestli má být prístupný pro všechny. 🙂
jsem ráda tomu posunu a už jen ty fotečky chybí 😀 😀

cukotka
11. apr 2010

tak to musím zajtra v robote obrázky z UTZ nascenovať, aby som ten album spáchala

denis19
11. apr 2010

Tak to teda ano a snad se pripojíš i k briškovým fotečkám 🙂

cukotka
11. apr 2010

myslíš, že je niekto zvedavý na slaninku? 🙂

denis19
11. apr 2010

Tak to si piš ,že ano!!!!!! trochu jsem se zasedela u TV, klasika...... jsi ješte tu či už tam??? 🙂

viera6
11. apr 2010

Ahojte
cukotka..... ako sa mate s Nemom?
denis.......tak aj my už doma, celkom by bolo fajn až na ten protivný vietor. Mala som aj kapucňu na hlave,no nejak to nepomohlo mojim ušiam.

denis19
11. apr 2010

Ahoj Vierka...už doma,neboť také u nás fouká jako blázen a kapuce lítala všude jen nesedela na hlava 😀 😀
Dnes mám nejak lážo plážo den a i malá je nejak v klídku,až mne to desí!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre