Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
11. apr 2010

Romy....a co takhle se jmenovat po tatínkovi???? To by nechtel?

denis19
11. apr 2010

Cukotka...správne!!!!!!
Romy a Ty jsi si doted neco delala s vlasy??? Jako barva a tak a jak je máš dlouhé? Když ríkáš zkrátit????
Já jsem z jedné strany na ježka 😀 😀

viera6
11. apr 2010

baby dakujem tak o tyžden som objednaná tak pôjdem aj na melír už mam poriadne bielu hlavu 😀 😀
denis.......ked mne sa ti ešte pači aj Aneta 😝 😀

cukotka
11. apr 2010

vierka, a Stela sa Ti nepáči alebo Adela? mne strašne, ale mm ani počuť

denis19
11. apr 2010

Aneta je krásné jméno!!!!!!!!! Je to sice modifikace Anny,ale má výbornou vibraci!!!!! Vrele doporučuji!! A knihy také 😕

viera6
11. apr 2010

cukotka......Adelka sa mi pačilo no polovička zamietla.

viera6
11. apr 2010

deniska................to si mi dala poriadneho chrobáka do hlavy,uf............

denis19
11. apr 2010

Adéla je živočišná a také fajn jméno pro každé znamení, Stela když tak s dvema L jinak celý život obetuje druhým,mne toto jméno manžel zavrh také!

romy01
11. apr 2010

denis ja som bola u kadernicky naposledy vlani v auguste pred IVFkom a potom som si iba raz doma farbila vlasy v januari farbou bez amoniaku. Dost sa toho bojim, vsade sa okolo toho popisalo, ale teraz si myslim ze to uz bude OK a navyse po zime je treba vlasy ozivit.

meno po ockovi ? hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahah

sa picnem - moj fotrik sa vola Ferdinand - hahahahahaha- to je meno po jeho fotrovi ako za marie terezie - nepripada do uvahy. Vsetci ho volaju Ferino

denis19
11. apr 2010

Cuki...Stella by bylo pro vásvýborné jméno, v prípade, že je Nemo holka 😀

cukotka
11. apr 2010

denis to myslíš vážne? 🙂 že by som doma zatlačila na pílu ako sa hovorí? 🙂

denis19
11. apr 2010

Já myslela Romy po Tvém manželovi, ten má krásné jméno!!!!! 🙂 Tak to musíš mít parádne dlouhé vlasy!!!!

denis19
11. apr 2010

cuki...za pokus to stojí!!!! malá by mela vyhráno 🙂 ale nemá cenu to sílit pokud by semanželovi fakticky nelíbilo,ale možná by si zvykl 😲

viera6
11. apr 2010

romy....to je Jaroslav však ?to sa aj mne denis pači,ale polovička sa tak vola a to vraj v žiadnom prípade.Čo u nas už neplatí 😀

denis19
11. apr 2010

Chlapi jedni nezbední, si myslí že jsou stredem vesmíru či co????? 🙂
No nic devčata, je tu dnes príjemne veselo,ale končím, jdu ze sebe udelat človeka, pokud se mi to podarí, neboť zítra mám ourady na programu 🙂
Krásný večer!

viera6
11. apr 2010

denis......tak ti davam ulohu pozret ešte meno Aneta+ priezviskom.Pripadne Sára Aneta+priezvisko 😵

denis19
11. apr 2010

Ok vykonám, zítra ano? 🙂

viera6
11. apr 2010

denis.....dakujem,kedy budeš mat čas 😉

ja sa tiež lúčim prajem dobru noc!

romy01
11. apr 2010

denis mm s tym nesuhlasi, to som mu uz navrhovala, ale on chce aby mal meno vhodne aj ked sa napr zamestna v zahranicnom obchode. Stve ho ako mu francuzi vzdy dokomolia meno. Takze ziadne typycky slovanske meno nebude -

baby idem koncit tak zajtra ahoj

denis19
12. apr 2010

Dobré ránko!

Romy...máte to náročné 🙂 ale zvládnutelné, neboj.......hlásím, dnes prdím na vážení!!!!
Zdravím všechny!

romy01
12. apr 2010

dobre ranko

denis hlasim ze som sa vazila a od piatku som nepribrala, co ale neznamena ze by to bolo OK. TAkze uz som si na dnes a zajtra zostavila jedalnicek a skusim ho dodrzat. Snad to bude mat ucinok. Pojdem si nakupit zeleninku, lebo tej tam mam požehnane. 😀

denis19
12. apr 2010

Romy a jaký jsi si setavila jídelniček?????? A vidíš jak jsi dobrá ani deko za víkend!!!!

romy01
12. apr 2010

denis na dnes

ranajky- ovocie - jablka pomarance
desiata - acidko , maly grahamovy rozok
obed - cista ryza, cvikla
olovrant - paradajkovy salat s ovcim syrom
vecera - mrkva

denis19
12. apr 2010

Romy a to Ti bude stačit??? To se mi jeví jako dieta po porodu????? Ale jinak zní super, to jsi si vymyslela sama????

romy01
12. apr 2010

denis, ved uvidim, ci mi bude stacit. Normalne by malo stacit, je tam vsetko co babatko potrebuje a ked budem hladna, pokusim sa mozno len navysit mnozstvo, ale skusim sa drzat tej skladby na dneska. Zajtra budem pokracovat len na obed si vymyslim nieco viac narocne - nejake normalnejsie jedlo, len dnes by som nestihla nic uvarit, nemam ziadne masko rozmrazene.

denis19
12. apr 2010

Romy, držím palec, já bych asi mela hladíka, kolik je to kJ či kcal? nevíš?

romy01
12. apr 2010

to neviem, az do takych detailov nezachadzam. Idem si dat aerobic a potom sa ozvem

denis19
12. apr 2010

Ok....jsi teda dnes porádne akční!!!!! 🙂

sanris
12. apr 2010

ahojte zdravím Vás akurát som vás dočítala aj som sa pobavila 🙂

romy ...taký jedálniček by mne asi nestačil ale super nápad 🙂 a dylemu s menom mám aj ja mne sa páči Alexander, Marco, Fabián

denis ...tie otokle nohy ti nezávidím , je to asi tým vysokým tlakom vtedy sú opuchy ale ty to zvládneš!!!

cukotka... vidím že ti je už celkom dobre tak len dalej aj mne to prechádza

vierka....zdravím ta

sanris
12. apr 2010

hallooo kde je kdo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre