Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sanris
12. apr 2010

romy tú energiu ti v dobrom závidím 🙂 dúfam,že aj ja budem taká akčná 😀 zajtra si dám aj ja ryžu ale cviklu nemám tak to nahradím šalátom, môžeš písat každý den jedalny lístok 😀 aspon nejaká inšpirácia

sanris
12. apr 2010

tuzim ...ešte vydrž aspon 5-6dní je to dost ale to sklamanie nestojí za to, pekne vydrž a budú tam // držím ti palce

denis19
12. apr 2010

Romy...Sanris má pravdu s tím jídelníčkem a když ho nedodržíme aspoň máme motivaci tolik nežrát, teda aspoň já 😀 😀 😀

tužim...ted to nedelej nic tam nebude!!!!!!! zbytečný stres, vydrž aspoň do pátku!!!

romy01
12. apr 2010

cukotka - mrkva ale hlavne pecienka sa nedoporucuje v prvom trimestri. Ide o vit A ktorym by si sa mohla predavkovat a to by uskodilo plodu. Ale druhy a treti trimester je uz OK - Taka mrkva alebo dve nikomu neublizia.

A co sa tyka aerobiku - mam taky pre tehotne - ziadne naskakovanie ani natriasanie - len sa trosku rozhybem - nech sa trosku rozprudi krv aj v rukach a nohach a potom je tam trosku posilnovanie ruk, chrbta a noh - to je super vec. SU tam aj cviky na dno panvove. Cviky na brucho nerobim, aj ked su take co by sa mohli, ale mne ide brusko do spica a v takom pripade sa take cviky rozhodne nedoporucuju.

tuzimpobabatku - je len mozno 5 % zien co maju poz testy skor ako na 10ty den, takze ja by som sklamanie neriskovala. Je mala sanca ze by ti to uz ukazalo poz vysledok a zbytocne si pokazis par nablizsich dni. Radsej pockaj. a tes sa na babatko, nech citi od teba pozitivnu energiu

sanris
12. apr 2010

denis ...že dobrý nápad, ešte škoda že býva tak daleko 😀 chodili by sme sa aj stravovat k romy teda v prípade keby nám otvorí dvere 😀 😀

denis19
12. apr 2010

sanris...to je myšlenka...Romy si ted vydechla, že bydlí tak daleko 😀 😀 😀 😀 😀

romy01
12. apr 2010

denis- kupodivu vobec nemam hlad- aj ked som neuspokojila chutove bunky, nemam hlad a vsetko co bolo treba dodat telu som dodala, takze je to ok. teraz i uzivam salatik so syrom a to je ta lepsia cast dnesneho jedalneho listka. Zajtra pridam nejaku fajnu polievky a namiesto ryze si urobim zemiacky s kuracinkou - tiez dietne a chutne.

romy01
12. apr 2010

baby ko psychycka podpora ste u mna vitané 😀 😀 😀

denis19
12. apr 2010

Romy...chci Tvoji vuli........já se sice dnes na základe tvého dietování také trochu omezuji, ale odpoledneela hladía jako blázen, dala jsem si teda pár mandlí a prešlo to! 🙂

sanris
12. apr 2010

romy ...s tou mrkvou ja som v prvom mesiaci jedla aj dve tri za den ale nie každý den tak tri razy do týždna ale potom mi už prestala chutit, to jedine som 😝 dúfam že som nič nepokazila 😒

denis19
12. apr 2010

tak jen jako psych. podpora jo?????ale jako strávníci to by bylo horší co???? 😀 😀

sanris
12. apr 2010

😀 😀 mnam mandle

denis...s tým vydýchnutím to bolo dobré 😀

sanris
12. apr 2010

to tých stravníkov radšej prehliadla 😀

tuzimpobabatku
12. apr 2010

no baby....ja som tvdohlavá, tak som si ho spravila....a....iba 1 čiarka..

denis19
12. apr 2010

vypadá to tak 😀 😀 😀

denis19
12. apr 2010

tužim...ty jsi exot...to je jasné,že tam bude jen jedna,ty ťunťo!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

sanris
12. apr 2010

tuzim...nečudujem sa ti 🙂 neboj testneš aj neskôr

tuzimpobabatku
12. apr 2010

🙂 🙂 ...ale dobre, chcela som si to vystúšať 😅 ....

denis19
12. apr 2010

🙂 jasan......dyť očúrat test je zážitek 🙂 🙂 🙂

romy01
12. apr 2010

denis, kludne aj ako stravnicky, ale nemajte velke oci - ono tie dietnejsie veci su obvykle chutovo malo uspokojive - 😀
vcera som mala vecer tiez hlad a to az okolo deviatej, tak som to tiez zahnala par mandalmi - ono to ucinkuje a netreba sa na noc prejest.

sanris, to sa neboj- v knihe pre tehotne a buduce mamicky upozornovali na pecienku - ta je sice asi najbohatsia na tusim zelezo ci co ale aj na vit A a preto ho tam vyslovene zakazuju. O mrkve pisali len to ze sa to nema prehanat, nie uplne vylucit. Ja som ju mavala len v polievkach . Ale aj tak si myslim ze aby doslo k nejakemu predavkovaniu s ucinkom na plod, musela by si toho zjest denne kila. Takze klud,

sanris
12. apr 2010

denis...čo zajtra varíš? čo si dáme na ranajky?

denis19
12. apr 2010

Sanris...já si na ty raňajky počkám co napíše Romy.....pokud to opet nebudou pomeranče...... 🙂 🙂 🙂 ale já vetšinou končím u poháru acidka a cereálního pečivka...to mi vydrží tak na 3hodinky a potomnastupuje jablko a activia 😀 😀 tak se necháme zítrkem prekvapit a nevarím nic. mne to v poslední dobe moc nebaví a varí amnžel, dnes dostal vydatné párky 😀 😀

tuzimpobabatku
12. apr 2010

baby, idem off....pekný večer prajem......teraz som aspoň kludnejšia. Tak testnem najbližšie v nedeľu 🙂 . Papušky

romy01
12. apr 2010

denis zajtra cvicit nebudem, takze ranajky mozu byt aj vydatnejsie - takze zmenim postup
ranajky - acidko s pecivkom
desiata - ovocie
obed - varene zemiacky, kuracinka, kompot
olovrant - nic - mam anglinu
vecera- uhorka redkocka, platok sunky a mozno varene vajicko- ak budem vladat pockat kym sa uvari 😀

romy01
12. apr 2010

na veceru redkovka nie redkocka

denis19
12. apr 2010

Romy.....tak na nečem podobném pofrčím zítra i já až na ten olovrat..to si nedám anglinu,ale asi zmrzku v EUROPE 😀

romy01
12. apr 2010

denis zmrzku v tejto kose ? Si nejaka otuzila ale inak super

denis19
12. apr 2010

No když mne ted stále behá chuť po zmrzline......tak co nadelám, včera mi ji manžel nedovolil, prý byla zima 🙂 🙂 a ted mi to tu pres rameno čte 😀 😀

sanris
12. apr 2010

no super zajtra idem na cereálne pečivo , maso som už vybrala z mrazáku, a ja večeru dám asi jogurt uvidím ako mi bude

denis aj mne príde chut na zmrzlinu no ked si ju dám je mi blbo

romy01
12. apr 2010

aj ja mavam chute na zmrzku ale poctivo odolavam - nie kvoli sladkosti ale fakt je este zima a na mna sa pri takychto veciach okamzite nalepi zapal hrdla.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre