Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
13. apr 2010

Je mi jasné, že by jsi ho neohrozila!!! Jen všude píšou jak jít s váhou dolu ve III. trimestru není dobré....to je vše.A já mám stejne i tak hlad jako blázen 🙂
Chtel mne poslat do nemocky už minule,ale to jsem rekla, že nehrozí,mám dosti vysoký tlak a ty ruce ho také nejak zneklidnili a to když ted uvidí nohy........no nevím co hošánek rekne,ale mám argument,že mám až do materské dovolenou a to mužu stejne ležet v necke ako doma,no ne???? 🙂 🙂 🙂 🙂

tužim...nemýliš sa, ležely jsem vedle sebe 😀

romy01
13. apr 2010

tuzim neboj, bude to // som o tom presvedcena 😀 😀 😀 Ja som bola na krvi az na 16ty den po ET takze sa nezlakni ak budes mat nizsiu hladinu HCG ale uz by to malo byt vidiet aj z krvi

tuzimpobabatku
13. apr 2010

tak to je super, že sa poznáte osobne. Ja som sa tam tiež spoznala s dvoma skvelými babami, s tou jednou som v denno dennom tel. kontakte, tak sa navzájom podporujeme. Je to dobré na psychiku 🙂

tuzimpobabatku
13. apr 2010

romy ďakujem, bude to aj tvoja zásluha. Veď si mi posielala tehu vírusíky, no nie?? 😀 😀 😀

denis19
13. apr 2010

Roym...také si myslím..ohledne té porodnice to samé, odrodilo to tam u vás i u nás toliko holek,že proč ne my. u nás je i prý možné mít porodní plán a dr se toho prý i drží, tak si to zkus u vás zjistit a uvidíš. tam si presne totiž napíšeš co mužou s tebou delat a co v žádném prípade ne!

romy01
13. apr 2010

no denis, hlavne aby si bola OK. Zajtra mas poradne ze?

denis19
13. apr 2010

Ano Romy, zítra odpoledne mám poradnu a i to UTZ v 30tt..tak jsem zvedavá, už jsem malou dlouho nevidela a nejakmi to i chybí 😕 😕 😕

romy01
13. apr 2010

O tom porodnom plane som pocula, vraj aj u nas sa to da ale nemaju to moc radi. Ide o to ze napr mozes si tam dat ze si nezelas nastrih, ale zas ak by hrozilo roztrhnutie tak lekarovi mozes dat suhlas priamo na sale. TAkze takto nejak si to predstavujem. Rada by som sa tym vyhla tym " zauivanym rutinnym proceduram " predsa je dokazane ze az 70% nastrihov sa robi zbytocne a len preto lebo to lekari navedia odhadnut kedy je to fakt nutne. No a to je asi to najmenej, Ja by som napr nechcela dat suklas na pouzitie vakua alebo kliati ale neviem co potom ked sa dieta zasekne - potom je ten plan aj tak asi zbytocny

denis19
13. apr 2010

Romy, bereš stále nejaké prenatální vitamíny?

romy01
13. apr 2010

aj ja mam sono a uz sa fest tesim, boze som bola naposledy v 20tt ako to leti, ze ?

romy01
13. apr 2010

nie posledne som dobrala na zaciatku 6teho mesiaca a odvtedy neberiem. Vraj sa deti po nich rodia vacsie a kedze moj drobec bol v 20tt vacsi az o 8 dni tak som ich prestala brat.

denis19
13. apr 2010

No jsem ráda,neboť ani já nejak extra, mám ješte pár tabletek prenatalu tak ho z času na čas dojídám,ale už si nekupuji,ale zasenaše malá nší...tak to je težko uvidí se jak narostla zítra 🙂 🙂 🙂 a letí to desne!!!!!

a co se nástrihu týče, nevím jestli je to až tak zbytečné, znám jen dve co ho nemely a obe jsou na cárach potrhané, tak Ti nevím......,ale fakt je jeden, že prý to není príjemné....uvidí se 😉

tuzimpobabatku
13. apr 2010

no kočky, vy tuším už aj rodíte 😀 😀 ...idem variť bryndz. halušky, tak sa lúčim. Pekný dník prajem, i keď upršaný.. papušky 😉

romy01
13. apr 2010

ja som citala statistiku - resp take porovnanie a vraj na zapade - Rakusko, Nemecko a pod sa robi až o 70% menej nastrihov ako u nas. TAkze z toho usudzujem ze nie vzdy je to potrebne a ze sa to robi skor rutinne. Samozrejme ze ed ten lekar vidi ze to bez toho nejde tak OK nech robi nastrih, len ja som taky neveriaci Tomas, nemam rada ked nemam nieco pod kontrolou a ked sa mam na niekoho spolahnut, takze je to u mna taky vnutorny boj. Dufam ze ked budem na sale, ze budem mat z lekara dobry pocit a budem mu doverovat lebo ak nie asi to nebude bohvieco

romy01
13. apr 2010

no ja musim skocit do samosky a potom idem varit a na anglinu . Tak sa tiez lucim. 🙂

viera6
13. apr 2010

Ahojte

tuším,že ste už všetky preč.....

denis19
13. apr 2010

já jsem opet tu!!!! ako sa máš?

viera6
13. apr 2010

Ahoj Deniska.......ďakujem za opýtanie dobre a aj vy až na tie napuchnute nohy však?Inak včera som aj ja našla tu temu o pôrodnici v Martine.U nas,ked chceš určitého lekára pri pôrode tak to stoji 165,97eur.A d.Gallo,čo o nom písali je fakt super, mala som ho pri laparke.
Panečku romy ty máš vydrž ,ja by som bola stále hladná.
tužim. .....držim moc palce!

krivka5
13. apr 2010

ahojte 🙂
no vidim tu sa rodi a dietkuje jedna radpst 🙂
romy...aj ja by som sa uz mala krotit s jedlom.ved z mojich povodnych 62kg je uz 76kg. no asi zacnem aj ja s dietkou a to radsej uz dnes.
denis...tie tvoje opuchy a vysoky tlak nie je ktovie co. davaj si pozor a hlavne nepi mineralne vody a malo sol.a tiez by ti nezaskodili magneziove tabletky ak ich uz neuzivas 😉
vierka...dobre foto 🙂

viera6
13. apr 2010

ahoj krivka......ako sa mate?ešte býva eee?

sanris
13. apr 2010

ahojte

je čas obedu?

vierka ...ahoj dobrá foto

neviete mi nahodou povedat koľko je poštovné do čiech 1triedou obálka o váhe do 500g ?

kuspitka
13. apr 2010

Ahojte dievcata.
ako sami mate moje.deniska je este cela.
kajticko ty si tehu.
davno som tu nebola tak neviem ani co je nove na nete.

tuzimpobabatku
13. apr 2010

vierka: ďakujem 🙂

viera6
13. apr 2010

halooooo je tu niekto?

sanris......1tried.obálka do 500g je výhodne ako list s podacím lístkom, toto však nemôžeš poistiť cena je približne 4,3eur.Ak by si to posielala ako balík s pod.listkom a poistením tak to vyjde 9,5eur.

ahoj kuspitka.......ako sa mate? ty si sa tu ozaj dlho neukázala !Kamilka je pekne babo 😉

denis19
13. apr 2010

Ahoj holky!

Vierka...co to deláš ?? Já se úplne lekla, v dobrém, co je to tu za novou tvár??? A to jsi Ty!!! Super foto!!!!!

Kuspitka....ahooooj ako sa máte??? Já jsem celá a ješte aspoň 8 týdnu bych tak chtela zustat!!!

Sanris...co bylo k obídku???

Krivka...tak ako, prešlo to blééé a už si v klídku a užíváš tehuhu?????

viera6
13. apr 2010

denis.......ďakujem a tak tiež aj krivke a sanris 😉
bola si v meste?a niečo si aj kupila?ja mam dnes nejaku depku,teda nie len dnes.To bude asi tými tyždnami,čo nas už len čakajú ani toffife čokoláda nejak nezaberá 😒 😀

denis19
13. apr 2010

Vierka...jak to myslíš, že "To bude asi tými tyždnami,čo nas už len čakajú" z čeho depka...ikdyž sepriznám také upadám do letargie a to ze všeho , z toho jak vypadám, co cítím...jako emoční chaos a tak nejak.....ale jinak šťastná jako blecha.....dnes mne nadchly jedny polobotky,ale nejak jsem si je nekoupila, v podstate je nepotrebuji...a to dokonce vypadaly super i na mých oteklých nohoch!!!
Ješteže mám zítra poradnu a uvidím malou!

tuzimpobabatku
13. apr 2010

ahojte kočky, čo porábate?

denis19
13. apr 2010

ahoj tužim...no já relaxuji u TV a dostávám se z letargie a Ty????? halušky se podarily?

viera6
13. apr 2010

denis.....je to take emočne,premýšľanie o pôrode a pod.No najskôr to bude aj týmto počasím 😠
Som zvedavá,čo budeš zajtra vravet.A ten tvoj doktor ti da aj fotku?Či budeš chciet is aj ku Grochalovi?
Mne akurát volala zubárka,že ma preobjednáva v pondelok na inú hodinu ako som mala ist.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre