Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

minka051
21. apr 2010

denis ahoj
no rozhodli sme sa že ideme ešte dalej ,ale už iba máme možnosť na darované embryjká ale teším sa. Ešte si po ne nejdem idem len na prvú konzultáciu, lebo som tam písala aj volala a povedali že embr. majú tak uvidím ako to všetko pôjde. Len znovu asi musím na všetky vyšetrenia a hlavne už cytologiu mi treba urobiť lebo rok ubehol tak kým si pre ne pôjdem ešte trochu potrvá. Ale nevadí aj to bude 🙂

denis19
21. apr 2010

minka......super ..jsi hotová dračice a dobre chápu, že je to v ČR, že?????

romy01
21. apr 2010

minka tak neviem ci je to dobra cena ale asi ano, lebo predtym ta to vyslo ovela viac, nie ?

minka051
21. apr 2010

denis ano v Jihlave. jedna baba mi napísla IP a tak som sa dozvedela že tam je to rýchlo a nestjí to vela. Tak som hned začala zisťovať.

denis19
21. apr 2010

tak to je úplne super......a cytologie preci netrvá dlouho..tak to je pohoda, ne??? a ta cena je teda fakt super podle mne.

minka051
21. apr 2010

No len na cytologiu idem až po mrche tá by mala prísť 9.4. ak nebude štrajkovať potom ešte týždeň počkať a do 2 týždňou sú výsledky. No ale kedže idem do centra skôr budem vedieť čo všetko si mám dať urobiť a nech mi to urobia naraz. To už nejako počkám.

minka051
21. apr 2010

roma vtedy som mala darované vajíčka a teraz sú to už hotové zamrazené spermie od takých čo sa idh rozhodli darovať. Takže ani spermie nie sú naše.

minka051
21. apr 2010

bože píšem ako talian sú to hotové embrya nie spermie 😀 😀

denis19
21. apr 2010

minka...a prítel v pohode, že jsou to embrijka?

minka051
21. apr 2010

denis ano on sám mi to navrhol až som sa teda čudovala, lebo predtým nechcel. Povedal ved to bude naše a strašne chce. Tak čo by som pre to neurobila 🙂 🙂 Už len aby sa to podarilo. 🙂

denis19
21. apr 2010

jé..minka to by bylo super.......obdivuji tvé nervy

viera6
21. apr 2010

A kde ste všetky?????

denis19
21. apr 2010

Vierka, tak to by i mne zajímalo,asi sluníčko je tahá ven........
jak se T vede a Sárince?

viera6
21. apr 2010

Ahoj Deniska ďakujem za opytanie mame sa dobre... veselo kopkáme 🙂 🙂
Dnes som prišla od kaderníčky nejak unavená tak som si musela zdriemnuť.Včera som mala poradnu a behala som po lekároch s rodičmi otec nemohol jazdiť autom mal zakázané.A v pondelok ma zubárka nevzala prišla neskoro bola niekde odcestovaná a prišla až okolo 17hod.Takže som bola v Martine nadarmo a to od 13do 16hod.no bola som poriadne uťahane,ked som prišla domov.Tak znovu idem v piatok dúfam,že ma vezme.
A ty a Karolinka?ako je doma?

denis19
21. apr 2010

Vierka, doma je super, Karolínka je asi také malý fotbalista a nejvíc po tech injekcích co si píchám do bríška, to je ajko t divých vajec.
Dnes jsem si dala premerit tlak a je v té horní hranici, tak ať se tam i drží a nejde výš. Jinak asi fakt pohoda. Mám i nejaké vycházky ,dopoledne i odpoledne, tak super. Dnes jsem byla ve meste i se švagrovou a malou neterinkou, tak byla zábavička, šly jsem všechny tri do cukrošky a malá tamdelala divadélko...no máme se holka do roka nač tešit 🙂 🙂 🙂

lucifuk321
21. apr 2010

viera 6:
ahoj, otehotnela si pomocou IVF? Necitala som historiu, podarilo sa Vam to na prvy pokus? Ake lieky si brala na stimulaciu?

viera6
21. apr 2010

Deniska.....no nečuduj sa určite sa Karolinke nepáči to divne pichanie a to budeš pichať už do pôrodu?a trpnutie sa uvoľnilo?
To ti teda poviem,že sa mame na čo tešiť ja sem tam idem k sesterke a mala bude mat 20maja rôčik a to je tiež poriadne žihadielko 😅 😅 😅

cukotka
21. apr 2010

Pekný večer ;)

viera6
21. apr 2010

ahoj lucifuk321........ano otehotnela som IVF na prvý krát,ale predtým som absolvovala 4krat IUI.Na stimulku som brala proveru a inekcie decapeptyl + gonal

viera6
21. apr 2010

Ahoj cukotka 😵 ako sa mate s Nemom?

viera6
21. apr 2010

nikde nikto, tak..... prajem pekný večer

viera6
22. apr 2010

Prajem dobré ráno!!!

no a kde ste zas všetky????? nejak nám to tu viazne!!!

denis19
22. apr 2010

Hezké ráno ...ano i já se divím kde jsou všechny!

viera6
22. apr 2010

Ahoj Deniska,no to tu už není snat ani pravda 😕
Ako sa mate s Karolinkou? 🙂 ja som sa ti dnes nejak nevyspala,keď som sa otočila na pravý bok tak pod prstnikom ma to fest tlačil až do bolesti a keď som si chcela lahnut na chrbát tak to nebolo o nič lepšie.

denis19
22. apr 2010

Vierka, no málá tuto noc hrála fotbal, takmne ve tri také super probrala,ale já když lehnu na záda,tak je to dobrý...aspoň, že tak.
Co dnes plánujete??

viera6
22. apr 2010

Chcem trošku poupratovať zajtra toho vela nestihnem.Akurát tak niečo navariť idem k tej zubárke okolo obeda tak tam budem zas dlhšie a určite prídem z jazdy a šoférovania unavená.A ty čo dnes planuješ?Deniska a čo fotečka Karolinky kde je?

denis19
22. apr 2010

Karolín dodáme odpoledne..ok?
A také plánuji lehké pouklízení bytečku, potom cukrárnička s kámoškou a lehká procházka semrem k manželové práci...celkem pohoda...dnes nevarím až zítra....tak vegetíček......a kde je Romy???? a ostatní?

viera6
22. apr 2010

Tak u teba je to pestrejšie 🙂 Zabudla som sa ta opýtat ,či ti vraveli niečo ohľadom pôrodu budeš mat iný termín,alebo koli tlaku to bude o niečo skôr?a maš už aj doktora ktorého chceš pri pôrode a pýtala si sa na cisar...

denis19
22. apr 2010

Takže, bude to cca 1-2 týdny drív kvuli tlak,na 85% císarský rez a v pátek si zazmluvním i doktora, bude to nejlepší pro všechny, takže karolínka k nám príjde o neco dríve,ale v zásade v termíne, bude to cca 37-38tt

brmbolcek
22. apr 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee dievcatkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre