Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
29. apr 2010

Ahoj holky....jsem ráda, že se ukážete, trochen se doma nudím.
kajtičko tak ako??? Dáš nám nejakou fotečku pro radost do albíčka???

Vierka...moc se nekruť,ať je Sárinka v pohode.

kajticko
29. apr 2010

ahoj vierka mám sa konečne dobre 🙂

nie foto nemám žiadńe a ani sem asi dávať nebudem,.

ty už to máš za chvíločku 😉 inak všetko ok??

kajticko
29. apr 2010

ked urobím neaku s bruškom,ale ešte sme žiadné nerobili 😉 mne až teraz vyskočilo bruško 😉 ved som do teraz na štastie len chudla. 😝

denis19
29. apr 2010

tak mi se dožadujeme foteček a ona nás tatko odbije 🙂 tak si dej neverejné album???? také se to chystám udelat.
vierka to tak má!

denis19
29. apr 2010

jéminkote a kolik jsi zhubla????

viera6
29. apr 2010

Deniska to sa ti povie,ale Sarinka už teraz až tak často nekopká skor ako by sa vystierala a potom to tlači až do chrbtice a ked aj kopne tak je to hrčka taka tvrdšia a presunie sa do druhého boku 😀 😀 No zaujmave je to aj vtedy ked sa jej čká 😀 😀 to mi otrasie celým bruškom 😅

dnes si nešla na prechádzku mestom?maš vychádzky 😉

kajticko
29. apr 2010

nie vela 3 kg a teraz ich dávam pomali späť. momentálne važim tolko ako pred oplodnením. ked som čítala ako tu niektorá pribrala a je tak tehotna ako ja tak ma teší asi ,že mi bývalo zle.

teraz to ,ale len začne bruško podskočilo a bude už len rásť 😀

viera6
29. apr 2010

kajticko......celkom to ide.....no ano da sa neverejný album 🙂tak nam tam niečo daj nech mame radosť...
Tak to neni až take strašne, to fakt pôjde teraz hore ja som tiež tak schudla a od 20tt som začala priberať 😵

denis19
29. apr 2010

vierka, mám vycházky,ale byla jsem jen na tlak a lístek na sociálku a jinak ležím, ať zbytečne neotýkám a nevyskakuje ten tlak!!!! nám se ješte asi neštikalo...čikalo 🙂

kajticko...no já ted také nejak nabírámrapidne, chlácholím se zavodnovaním,ale nevím nevím, mám už + 13kg!!!

viera6
29. apr 2010

deniska.....nudíš sa? a kde je foto??????

denis19
29. apr 2010

chci si udelat foto venku,tak snad dnes, manžel má prijít dríve z práce!

viera6
29. apr 2010

no link mam a foto nikde 😀 😀

kajticko
29. apr 2010

neže by som to tam nechcela dávať ,ale lenivá som sa z tým hrať 😉 ale určite sa polepším 😉 lenivá som aj pc zapnúť.

denis to neni vela aj tak je to skoro všetko voda 😉

vierka denis vy ste už oficialne na materskej?,

denis19
29. apr 2010

kajtikco...já ne, budu od 14.05..2010 do té doby PN......a i zra mi dnes volali z práce a mají jakési problémy, tak se tam asi zítra ustavím a konečne poberu zbytek vecí!

viera6
29. apr 2010

deniska.....jasne netreba to zas prehanat,ked su nôžky take odtekle a aj ten tlak je dosť vysoký.
ja som dala dnes foto do albumu kuk.maš moj link?

denis19
29. apr 2010

jdu na to ,mám link, uložila jsem si ho 🙂 já si práve domerila obvod bríška, tak je to 104cm 😀 😀

viera6
29. apr 2010

kajticko....ja take až od 14.05.2010 a inak som stale PN

denis19
29. apr 2010

Jé Vierka...to je super macko.......to bude paráda nad postýlkou 🙂 🙂 🙂

viera6
29. apr 2010

ja hlasim 102cm asi sa musíme najesť 😀 😀 to bol ten pondelňajší a utorkový stres 😝

denis19
29. apr 2010

tak šup do komory....a papat 🙂

kajticko
29. apr 2010

no ja som pn od decembra,ale do práce sa mi už nechce.užívam si to doma sadím muškáty atd a vychutnávam si to. ja osm na rizikovom kvoli dvojičkám

denis19
29. apr 2010

kajticko......tak rizikovka...to budeš mít super, to jsou i neomezené vycházky tuším, že????

viera6
29. apr 2010

no jedného dam nad postieľku do spálne a druhého do detskej 🙂 akurát dnes mi to prišlo a aj som to už skúšala no nemala som moc kde, lebo som dnes tepovala koberce to vieš bolo mi trochu lepšie 😝

denis19
29. apr 2010

Vierka!!!!!!!!!!!!!!!!Tepovala koberce, tuší ztepuju já Tebe!!!!! Deláš samé vylomeniny!!!!!!

viera6
29. apr 2010

Deniska....ale to takým vysávačom,čo aj tepuje 😔 😅
no ja som v podstate tiež na rizikovom,ale vychádzky mi behal ešte z heliku 😠

viera6
29. apr 2010

myslela som nehal 🙂

denis19
29. apr 2010

Vysavač nevysavač, dávej na sebe pozor! Také si deláš co chceš 😀 😀 V mkolik myslíš, že v sobotu dorazíte?

viera6
29. apr 2010

no neviem ako vam to bude lepšie pred obedom alebo po?

kajticko
29. apr 2010

denis neviem ja osm si preniesla pnku od mojho obvodáka a mám tam od 10.-12 a od 14 -17.30 a to sme už nemenili tak neviem či mi tam aj tieto neostali . nikto mi nič nehovoril to počujem prvý krát

denis19
29. apr 2010

úplne jedno nám to je..jak chcete!

denis19
29. apr 2010

no to máš kajti stejne fajn vycházky, já slyšela, že dyž je nekdo oficiálne na rozikovém tehuhu, tak tam nejsou vycházky určeny, je to proste jedno,ale logiku mi to nedává, zkus se na to poptat dr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre