Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sasko25579
autor
15. sep 2009

CUKOTKA
nemyslim , že tahaju z nas peniaze, ale ako keby na mna kaslali, to co tu pocuvam, co vsetci chodia na testy a td tak neviem.

sasko25579
autor
15. sep 2009

DENIS
neboj aj to bude.plienky, veci na to sa najviac tesim, take male vecicky............ 😉

zdeja
15. sep 2009

denis19- vo stvrtok dem na usg a odber krv....buduci tyzden odber vajicok pokial nepovie lekar uz hned v piatok.....uvidime
aaa som z kosic

cukotka
15. sep 2009

no ja som sa včera naštvala, zavolala do CARu a na zajtra sa objednala ešte raz k lekárke nech si to všetko celé prejdeme

sasko25579
autor
15. sep 2009

DENIS
ako ste sa dohodli na tu sobotu?myslim PK?

denis19
15. sep 2009

ŠAŠKO zatím jsme se nijak nedohodli, já mámv sobotu doktora, tak ješte nevím,ale odpoledne bych tam klidne mohla být. Na kolikátou to plánujete?

sasko25579
autor
15. sep 2009

okolo 15h by to malo byt ale ked sa tu nikto nedohaduje, neviem co z toho bude,asi nic 😢

denis19
15. sep 2009

Zdeja,
tak se Ti to už končí, ty nervičky, kolik si dáš vložit mimč????

denis19
15. sep 2009

Ale dohaduje.Kajticko ríkala také kolem tretí a mne by to tak také vyhovovalo, tak jo. Romy se večer určite ozve a rekne co a jak , cukotka se dohodne s kajticko a wodanka nevím kde je.

zdeja
15. sep 2009

no konci .... vies ze nervicky ani nemam ja neviem mam DOBRY pocit 🙂 mozno preto lebo nelenime a riesime .....
ja chcem vlozit 2-3 skor 3 😅 nebojime sa 😀 aspon zatial

sasko25579
autor
15. sep 2009

a ty tam dojdes rovno zBB?

sasko25579
autor
15. sep 2009

DENIS
ja si potom musim kuknut bus z BA do PK.

denis19
15. sep 2009

ZDEJA
3?????? C ona to doktori?

denis19
15. sep 2009

ŠAŠKo
ano zBB, jen reším dylemu, jestli jedu autem nebo busem, pokud busem, tak dofrčím prímo do PK, pokud neco pojede,jinak do BA a potom do PK, okud autem tak dojedu do BA k sestrenici, a vezmu i ji sjejím autem a cesta zpet je vyrešena, jako PK a BA,ale zatím nevím

sasko25579
autor
15. sep 2009

DENIS
daj vediet.ja som sa na teba spoliehala, ze pojdeme autom, alenasla som aj bud o 14.35 z ba, takze sa na mna neviaz.urob ako ti bude najlepsie,hlavne sa nestresuj............ 😉

zdeja
15. sep 2009

no viem a co ak sa 1 alebo 2 neujmu????co potom ???? ty si akoo rozhodnuta?? 😒

denis19
15. sep 2009

A čo keda ujmu všetky???? A ješte se i neco rozdelí????
Já max, dve,ale pokud bude jedno stoprocentní tak jen jedno asi.

denis19
15. sep 2009

ŠAŠKO
dohodnu si to zítra s manželem a sestrenicí a dám vedet včas.

sasko25579
autor
15. sep 2009

DENIS
ok, hovorim zariad si to ako je to tebe najlepsie.uz sa na vas velmi tesim...................musim off, mozno tiu dnes este budem ak nie zelam krasnu dobru noc a zajtra sme tu.Robim sice do 17h ale to nevadi.caute....... 😀 😀 😀

zdeja
15. sep 2009

denis19- tiez pravda ze sa mozu ujat vsetky a aj rozdelit....uvidime a este budeme mat sedenie s lekarom ze co on na to.mne osobne by nevadili aj tri mimca 😅

denis19
15. sep 2009

Tak to jsi hrdinka, mám kamarádku s dvojčaty a je mi jasné že to je to maximumc o se dá bez ujmy na zdraví zvládnout 😀 pro mne alespoň

denis19
15. sep 2009

Kolik ti je?

zdeja
15. sep 2009

denis19.....o par dni budem mat 31.....mozno az tak velmi chcem ze si trufam nacokolvek 😎

zdeja
15. sep 2009

denis19-kolko rokov mas ty?

cukotka
15. sep 2009

no rozmýšľam, že ako by som sa k Vám pripojila 😉 keď vy dve ste už taaaaaaaaaak strašne ďaleko 😉

denis19
15. sep 2009

CUKOTKA neboj i ty budeš!!!! Co cheš zítra probrat v CARu?

ZDEJA
mne je 37 pryč.......

zdeja
15. sep 2009

cukotka......podla teba daleko, ale podla mna to nie je este naozaj zaciatok 😕 cakam co dalej a kolko vajicok mi dozrie

zdeja
15. sep 2009

denis19......no trosku viac ako ja
neviem ...ja mam teraz obdobie a pocit ze dokazem vsetko .... neviem to asi hormonmy 😀

cukotka
15. sep 2009

dozrú všetky viem to 🙂 ty budeš mať trojčatá a denis dvojčatá, napíšte mi aké mená máte vybraté?

DENIS manžel ide k urologovi, a ja sa idem ešte raz na všetko poinformovať. a hlavne na tie rôzne vitamínové doplnky na zlepšenie spg

denis19
15. sep 2009

CUKOTKA,
tak stále chceš zlepšovat, to je fajn, dej mu éčko a znova éčko 🙂 jo a dík za dvojčata 🙂 🙂 🙂

Hormony jsou sranda, to ano, já je mám dnes nejak splašené,ale ne natolik, že bych souhlasila s trema.....,ale úprimne v dobrém ti to rozhodnutí závidím a obdivuji ZDEJA

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre