Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
10. máj 2010

ved to, Aj moja mama štrikovala kedysi - my sme mali svetriky az do puberty ale boli vzdy velmi pekne a moderne, no tie male potom mama porozdavala a teraz uz nestrikuje, Bolia ju ruky a uz to nezvlada. Navyse ja by som si dokazala tiez ustrikovat - kedysi ako dieta som popri mame strikovala na babiky ale neviem ci na to budem mat niekedy chut a cas

viera6
10. máj 2010

joj romy ...to aj ja, ale len take hladko obratko a nejake pufinky,osmičky.. 😀 Ale švagriná ta vie aj rôzne obrázky.No čo už musím sa uspokojiť s tím čo je.. 😔
romy...lúčim sa idem ešte do mesta.Prajem pekny den

romy01
10. máj 2010

papa, dobre si nakup

cukotka
10. máj 2010

Ahojte dievčatá 🙂 ako tak čítam tak sa Vám celkom darí 🙂 mňa skolila nejaká hnusná chrípka alebo niečo také. Musela som odísť z roboty a teraz čakám u lekárky, že čo sa z toho vykľuje :(

zuzanabb
10. máj 2010

dakujem romy a vierka, skusim teda obmedzit pohyb a nebudem pouzivat sprchac tam dolu - pouzivala som ten na intimne partie. Vierka tebe tiez kazali lezat pri tom krvacani na zaciatku tehu? Skoda, ze uz tam nevypisuju PN, budem musiet zbehnut za mojou doktorkou.

cukotka
11. máj 2010

dobré ráno dievčatá, prosím poradte čo si môžem dať na herpes, čo sa mi spravil na pere?

romy01
11. máj 2010

ahoj cukotka - najbezpecnejsi je med alebo zubna pasta. V lekarni mi doporucili aj zovirax ale za ten ma Gatova zdzubala ze v ziadnom pripade nesmiem mat antivirotika a ze sa mam drzat " babskych receptov" Pritom som mala herpes uz tri krat

romy01
11. máj 2010

zuzana bb - a ty ked spinis chodis este aj do prace? Si robis srandu ? Ale uz aj utekaj domov do postele minimalne kym ti to nprejde

zuzanabb
11. máj 2010

romy, ja som si zobrala dovolenku od ET a len vcera som isla na 4 hodiny daco porobit a hned som isla domov 🙂 zajtra idem na kontrolu do heliosu a ked mi poobede zavolaju, ze je to tam 😉 tak vo stvrtok hned zbehnem k mojej zenskej, nech ma vypise na PN. Dufam, ze nebude robit drahoty.

takze ani nieco proti plesni na nechtoch nemozme asi uzivat ze? lebo sa mi asi daco vytvorilo na nechtoch a mam bloby pocit, ze je to plesen aj ked som to nikdy nemala.

brmbolcek
11. máj 2010

ahojte idem si vas precitat co je tu noveho 🙂 🙂 🙂

krivka5
11. máj 2010

brmbolcek...ahoooj 🙂

romy01
11. máj 2010

zuzka tak to neviem, v kazdom pripade citaj pribalovy letak, ak tam vyslovene nie je napisane ze je to dovolene v tehotenstve tak to mozes. Napr v tom zoviraxe bolo ze to nebolo na tehotnych testovane. A myslim ze nie je dovod aby ti robila doktorka drahoty ked spinis a budes mat potvrdene tehu, ak by robila, nech ti vypise PNku tvoja obvodna. Ale to by bolo ozaj divne keby ti PNku nedala. Mna sa ani nepytala, okamzite ma poslala domov lezat a zakazala mi vsetko okrem vychadzok na wc a ak by sa to nezastavilo tak ma strasila nemocnicou.

krivka5
11. máj 2010

ahoj romy 🙂

krivka5
11. máj 2010

a my uz vieme co mame v brusku 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
11. máj 2010

Krivka- tak ty sa drtis skuskami 😉 😉 😉 , mne by to uz nepalilo vobec , 😀 😀 😀 ako si sa rozhodla na sono ?
Ja idem zajtra tu v Za chodi lekar z Martina vola sa Visnovsky, tak poobede ideme s mm 🙂 🙂 🙂 tak vam zajtra poviem co a ako 🙂

Figurka- tak teba teda prekvapili s pohlavim, 😉 😉 😉 s dievcatka je to chlapcek, a mas dilemu na meno ? no neviem ti poradit ake sa ti pacia, ale je tu tema chlapcenske mena , tak skus nakuknut 😉 😉 😉 a daj nam vediet 😉 😉 😉

Romy- tak ako si prezila cestu do Targu ? ja by som mala stale cik cik pauzu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀, super si nakupila uz len porod a k tomu slniecko a mozes kocikovat , vidim, ze uz mas viac nez dost pripravene 😉 😉 😉, si jednicka ! 🙂 Dufam, ze ti je uz lepsie Romy, prievan je velmi zla vec viem ako to priserne boli, vyhybaj sa ak sa ti da byt v prievane a radsej sa vyhrej na slniecku ak sa da 😀 😀 😀, Uz viete ake date meno malickemu ?

Sanris- tak ty a toxo....? 😲 😲 😲 😲 vau dufam, ze to daju doporiadku, ale ti inak letia tttttttttttttttt 🙂 🙂 🙂 drzkaj sa , a daj nam vediet co a ako ..... 🙂 🙂 🙂

Vierocka- tak u teba nastali menzesove bolesti? nema to suvis s porodom? myslim ze Sarinka sa chce pripomenut ze co chvilka je tu medzi nami a uz sa nevie dockat svetlo nasho sveta 😉 😉 😉 Tak ty ides uz na matersku ale sa vam to inak blizi Romy, Denis, .... 🙂 🙂 🙂 super idete do ciela . A co sa tyka tych kufrikov i ja som dostala s praskom a avivazou.....a casopisy na citanie, ale ak by som to mala drzat do porodu tak myslim ze mi aj zaruka skonci, tak sa chystam kupit normalne na prve pranie detsky prasok Ariel Kids...... a vsetko v to preperiem..... Aj ja chcem vidiet koliskuuuuuuuuuuuu 😢 😢 😢

Zuzka- vyzera to dosti nadejne super spravicky, oddychuj a relaxuj , pomaha to ver mi , Romy mala prvdu co pisala .... 😉 😉 😉

Cukotka- tak dufam, ze chripka ta obide cim skor 😉 😉 😉

... no a ja trosku a pomaly behame kupovat zachodiky, do kupelne , kontrolujeme obklady ako ich robia a riesime interier, normalne ani neviem ze som tehotna pri tom vsetkom 😉 😉 😉

denis... myslime na teba 🙂 🙂 🙂

viera6
11. máj 2010

Ahojte 😵

zuzanabb........ kludový režim som mala dodržať 😉

krivka..........tak čo mate v brušku?

krivka5
11. máj 2010

brmbolcek...my sme boli dnes u babjaka, ale ho odvolali na porod a namiesto neho prisla taka mlada dokina. tak nas poriadne prekvapila 🙂 budeme mat chlapceka 🙂

krivka5
11. máj 2010

vierka...chlapcek to isti 🙂 manzel skoro vyskocil z koze od radosti 🙂

viera6
11. máj 2010

brmbolcek........jaj ako ti v dobrom závidím riešenie interiéru a ostatok 😉
krivka...............gratulujem 🙂
ved my sme ti to s deniskou písali,že to bude chlapček 😵 nech je len zdravučky

krivka5
11. máj 2010

vierka...vy ste riadne vestice 🙂 ja som uz obzerala satocky a babiky, teraz sa musim preorientovat na auticka. dokina povedala ze je malicky v poriadku, ale tu nemaju 3D sono tak nebolo vsetko az tak dobre vidno. za dva tyzdne ideme este na srdiecko 🙂 som stastna a uz len meno pre bubacika vybrat 🙂

viera6
11. máj 2010

krivka.....to je šťastne preorientovanie 😅 😅 a nechceš ist aj ku Grochalovi?

viera6
11. máj 2010

romy......ako sa dnes cítiš?dnes máš aj anglinu tak sa asi ešte učíš 😵

minka051
11. máj 2010

Ahojte
Tak ja zas čakám na mrchu a ked ju potrebujem tak zas nikde. Dnes je už útorok a mala prísť v nedelu. Tak zas už nejde nič ako má.

krivka5
11. máj 2010

minka...ahoj 🙂 neboj mrcha pride 🙂 a mas aspon pocit ze ma prist?

krivka5
11. máj 2010

vierka...vo stvrtok idem na skusku z angliny a to je uz posledna 🙂 potom sa uz budem len vytesovat z nasho chlapceka 🙂

viera6
11. máj 2010

ahoj minka........to by bol v tom čert aby mrška neprišla 🙂 pride

viera6
11. máj 2010

krivka.....tak myslím na teba.... len sa pekne priprav aby sa aj bubačik niečo naučil 😵

viera6
11. máj 2010

inak poslala som vam link.....brmbolcek,krivka,cukotka 🙂

brmbolcek
11. máj 2010

vau, K R I V K A- velka gratulacia 🙂 🙂 🙂 ku chlapcekovi, superrrrrrr, tatino ma velku radost 😉 😉 😉 z vas , ja idem zajtra na sono tak uvidim co a ako 😉 😉 😉

Vierocka -a co si kupila v meste ?

Minka- coskoro uz je tu mrska, a ides na to 😉 😉 😉

zuzanabb
11. máj 2010

romy vsade pisu, ze tehotne to nesmu alebo ze to nebolo testovane, takze pockam 😉

vierka, snazim sa dodrziavat ten kludovy rezim, chodim len na wc a do chladnicky ale za chvilu vybehnem na postu, lebo musim, ale pojdem slimacim tempom 😅

brmbolcek dakujem, dnes mi vysla este silnejsia ciarka ako v nedelu, tak hadam sa moje male kuriatko drzi zubami nechtami 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre