Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
18. jún 2010

mata - hlavne si sprijemni vikend a v pondelok uvidis. Drzim palce 🙂

cukotka
18. jún 2010

ahojte 🙂

majaja75
18. jún 2010

@cukotka ahoj, ako sa máš?

cukotka
18. jún 2010

jeee, ahoj majaja 🙂 mám sa fajn, a ty?

diva1902
19. jún 2010

Dobré ránko 🙂

Romy, ty si ideš dať aj epidurálku?

krivka5
19. jún 2010

ahojte 🙂
@annamary27 , matakrok...vidim ze aj ked to s testom moc ruzovo nevyzeralo, zda sa ze predsa len slniecko zasvieti 🙂 to je super a moooc vam prajem pozitivne tehu spravy 🙂

@denis19 ...ako sa ma Karolinka? urcite vyborne ked ma taku starostlivu maminku 🙂 🙂 🙂
@romy01 ...tak buduci tyzden uz bude drobcek urcite pri tebe 🙂 vam dvom s vierkou vyjde porod krasne v termine. ja by som brala ,keby sa drobcek narodil este v septembri, aby oslavoval narodky s ocinom 🙂
@brmbolcek uz sme sa prestahovali do vacsieho bytu 🙂 a konecne sa nam podarilo nakopnut PC. teeda stahovat sa uz v najblizsej dobe nemienim. trosku som nastvana, lebo my sme mali krasny novy cisty bytik a vsetko tam fungovalo a tento je len o dva roky starsi, ale vacsi bordel a spinu som este nevidela. a kopec veci(baterie vodovod.,zasuvky,svetla) tu nefunguje. no co,esteze mam sikovneho muza a vie vsetko opravit. ved je ing. 🙂 🙂 🙂
a ty mas co nove? bombrlcek kopka? nas sebastianko tak poslabsie, ale sem tam sa prehodi z boka na bok 😀

a zdravim nove dievcatka a cakatelky na ivf 🙂

krivka5
19. jún 2010

@diva1902 ahojky 🙂 co ani ty nemozes spat? 🙂

annamary27
19. jún 2010

@krivka5 dakujem a už sa slniečka neviem dočkať 😵

annamary27
19. jún 2010

Dobré ránko,brrrr,práve ma napadlo prečo sa mi nedá spať.Ved ja som mala nočnú moru,vo sne ma vyšetroval náš obchodný riaditel a toho ja moc nemusím,to bola trauma,ja ked len vymyslená. 😀

romy01
19. jún 2010

ahojte

tak sa hlasim ze som stale pokope 😀
diva - to neviem povedat ze ci ano alebo nie. Normalne som odhodlana ze si ju nedam, ale ak by som mala dlhy komplikovany porod tak si ju dam.

ahojte cukotka, krivka ako sa citite ?

matakrok
19. jún 2010

@romy01 . dakujem .snazim sa.je to fajn 🙂

matakrok
19. jún 2010

@krivka5 dakujem, dufam 🙂 a preco ste sa rozhodli k takemu raznemu kroku - menit bytik a za starsi?

matakrok
19. jún 2010

@annamary27 - no proste, uz sa ti cnie za pracou 😀

annamary27
19. jún 2010

@matakrok bože chráň,nestraš ma.dúfam,že po utorkovej kontrole si pojdem šťastná predlžiť PNku. 😉 😉 😉

krivka5
20. jún 2010

@matakrok ...my sme mali dvojizbovy a teraz mame trojizbovy 🙂 on je len o dva roky starsi a vsetky nedostatky chvalabohu moj muz uz skoro zvladol tak je to v pohodicke 🙂
@annamary27 to si pis ,ze si predlzis pn 🙂 ja som pn od 12 tyzdna tehu 🙂
@romy01 dakujem za opytanie 🙂 stale pekne priberam, aj ked som sa uz vzdala sladkosti. nechapem preco ta vaha tak stupa 😠 ved sa uz do koze nezmestim ☹ mam uz 86kg a pred tehu som mala 63kg 😒

annamary27
20. jún 2010

@krivka5 dnes je 18den po ET a test negatívny,ale natrafila som na tému NEGATíVNY TEST A PŘESTO TEHU?,ktorá ma upokojila.
je tam strašne vela žien,ktoré boli až do 5tt,jedna aj do 3mesiacov podla domácich tehu testov negatívna a predsa boli v tom.

krivka5
20. jún 2010

@annamary27 ...presne tak, treba mysliet pozitivne, ved hcg ti stupa a to je hlavne 🙂 velmi ti prajem aby ti to vyslo 😉

annamary27
20. jún 2010

@krivka5 dakujem,dakujem,som rada,že som na Vás kočky z koníka natrafila,že sa vieme takto na dialku podporovať. 😵 😵 😵

zdenka.valkova
20. jún 2010

ahojte,prvy raz pišem do blogu ale nemam sa s kym moc porozpravať tak pisem, tak už som začala aj ja, dnes začinam s proverou, dufam že všetko dobre dopadne drzkajte palčeky babuľky, ja vám tiež držkam

annamary27
20. jún 2010

@zdenka.valkova vitaj v tejto témičke,jasné ,že ti budeme držať palce,je dobré s niekým sa tu porozprávať a podeliť sa o to dobré aj zlé,lebo my vieme čo ktorá prežívame,pretože sme viac-menej na jednej lodi. 😎

diva1902
21. jún 2010

@romy01 Ahojte 🙂
Tak budem držať palce, aby nebol komplikovaný a nebolo ju treba, inak ja zmýšľam rovnako, že si ju tiež pre istotu zajednám, ak by som tam mala robiť cirkus Humberto 😀 no ja mám ešte čas 😉

brmbolcek
21. jún 2010

pekne ranecko,

ja kukam ci je este romy s vierkou pokope 🙂 🙂 🙂 2v1 ?????? ako sa citite ? co mate noveho ?

a co nasa kaolinka s denis ?

@krivka5- teda vy ste to zvzali inym hupem wauuuu, uz prestahovany , teraz uz len poscovavat a poupratovat co kde patri.... a dte stale v ZA ?

ostatne zdravim

cukotka
21. jún 2010

dobrééé ránko 🙂

jejo
21. jún 2010

@zdenka.valkova ahoj, vitaj, ja som tu tiez viacmenej nova, na stimul idem az v septembri, drzim ti palceky 🙂

brmbolcek
21. jún 2010

servus Cuki.... tak ako sa bude po novom volat NEMO ?

jejo zdravim ta 🙂 🙂 🙂

cukotka
21. jún 2010

brmbolcek, takže vraj to bude baba, aspoň tak ukázal morfologický ultrazvuk. Takže Nemo sa zmení na Nelu 🙂 Fajn, že mám všetky veci chlapčenské 🙂

cukotka
21. jún 2010

brmbolcek, a vy vlastne čo budete mať? už sa Ti to kráti. Inak ako si na tom s váhou, už si niečo pribrala?

jejo
21. jún 2010

@brmbolcek ahoj, pekne rano aj tebe,
jajjj ale vam zavidim toto vyberanie, ake oblecko a tak, su to take mile starosti 🙂 🙂

cukotka
21. jún 2010

jejo, no milé starosti ako sa to vezme 🙂 to od prvej návštevy v centre sa človek stresuje až kým to neporodí 🙂 resp. u mňa to tak je, najprv či sa to podarí, potom či začne biť srdiečko, potom či všetky skríningy dopadnú dobre, či sa bábo hýbe a furt niečo

brmbolcek
21. jún 2010

@cukotka- mas IP 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre