Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

jejo
25. jún 2010

@annamary27 fihaaa, super, tak drzim palceky, som zvedavaaaaa

kajticko
25. jún 2010

romy gratulujem 🙂 už sa pomaličky rozpádavame 😀 vierka si na rade 😝

brmbolcek
25. jún 2010

pekne zdravim 🙂 🙂 🙂

@krivka5- tak uz mate prvu zmenu mena , a ake je ? prezradis ? Ved ohladom vysledkov ti vie povedat aj sestricka ako dopadli ked jej telef. zavolas ? ci ? Mi mame tiez meno napisem ti do IP 😉 😉 😉ale este to neni 100 percentne . Dnes som bola na poradni , dopadla dobre, moc je dobry trosku su tam bielkovinove stopy ale to som asi moc solila, predpisala mi zelezo a magnezium lebo mavam strasne krce v litkach v noci,... a 14.7 dalsia poradna 😉 😉 😉

@annamary27- gratulujem k 5 mesiacom , a dobry vyber ku dovolenke... 😉 😉 😉

@viera6- a coze Sarinke sa este nechce ? Vierocka ako sa citis , nejake priznaky ?

ostatne zdravim 🙂 🙂 🙂 🙂

kajticko
25. jún 2010

denis ako sa máte?? už som tam dala konečne fotku s bruškom 🙂

brmbolček držím palce za chvílu to už aj nás čaká 😉

brmbolcek
25. jún 2010

@kajticko- servus moja, ako sa mate ???
veru veru , uz sme mi na rade 🙂 🙂 🙂 ako sa maju malicke v brusku ??? uz viete co to bude ???

kajticko
25. jún 2010

brmbolček nevieme ešte viem,že jedno je určite chlapec a to druhé sa stále skováva 🙂ževraj baby sa zvyknu takto skovávať 😉 a vy už viete čo to bude?? cítim sa zatial v pohode a ty ako??

brmbolcek
25. jún 2010

..... tak super, ze jeden je chlapcek 🙂 🙂 🙂 a uz viete meno ???? A druhe bude prekvapko 😀 😀 😀

brmbolcek
25. jún 2010

lucim sa a zelam pekny vikendik 🙂 🙂 🙂

krivka5
26. jún 2010

@brmbolcek ...stale nemame ine meno pre drobca, tak ho volame sebastian 🙂 tie tvoje bielkoviny ,to neni moc dobre. len si davaj pozor a naozaj obmedz solenie. ja uz skoro vobec nesolim. tie krce v lytkach mavam aj ja. aj pol dna mam po nich svalovicu, ale odkedy beriem magnezko je to lepsie. jeden den mi magnezko vypadlo a krce boli naspät. 😒
no tie vysledky na cukor musim uz len pockat, bo v telefone pocut len ze mame dovolenku. je to moja chyba ,dokina mi kazala do druhej volat, ze sa pokusia tie vysledky popohnat. ja si myslim ze keby ich mali a boli by zle tak by mi sestricka urco volala.

krivka5
26. jún 2010

@viera6 ...no tak sa mi zda ze Sarinka chce byt julova 🙂
kajticko...gratulujem k chlapcekovi, idem kuknut tvoje dvojbrusko 😉

annamary27
26. jún 2010

@jejo ahoj,tak liečiky ešte neviem aké bude užívať drahý,asi až v utorok sa to dozviem,lebo ten liečitel to objednáva,ale asi objednám aj tú Eregmu.Manželovi ten liečitel zakázal piť kávu,že miesto toho má piť zelený čaj a má piť len čistú neperlivú vodu.

annamary27
26. jún 2010

@jejo a vraj by chcel vidieť aj mna ten liečitel či nemám slabú výstielku maternice,ked sa mi tí krpci tam neudržali.

teleranka
26. jún 2010

@annamary27
ahojky,
mohlas by si pls napisat trochu viac o tom liecitelovi? kludne aj do IP.....co odporucil manzelovi? dsl mu aj nejake tabletky? su volno predajne?

annamary27
26. jún 2010

@teleranka ahoj,no dal mu nejaké tabletky,ale až v utorok sa k nám dostanú,lebo ich objednával.Mohla by som ti zistiť na neho kontakt ak chceš,bude to vedieť manželova šéfka,lebo tá mu ho vlastne doporučila.Vyšetroval ho nejakými kyvadielkami a tie tabletky budú asi také homeopatické,lebo vraj vyzerali ako malé guličky.Rozprával mu tam príbeh,kedy sa ho jdeden chlap pýtal,že a to z tých malých guličiek sa mi podarí oplodniť ženu?A liečitel hovorí chlapíkovi,že nie z tých malých,ale z tých vašich guliek.hi hi 😀 😀 😀

teleranka
26. jún 2010

@annamary27
haha tak to som sa pobavila :D
a Vy máte tiež problém so spermiami? nečítala som celú históriu, tak nie som si istá....skúsite najprv takúto liečbu, až potom pôjdete na ivf, v prípade neúspechu?

annamary27
26. jún 2010

@teleranka mi máme problém zo spermijkami a už máme za sebou 1.vf neúspešne,teraz v utorok som mala negatívnu krvičku.Liečitel je taká bokovka,ešte som nám objednala Eregma max tabletky a ked sa nestane zázrak tak na jeseň sa chystáme na druhé ivf.Po gyn stránke som o.k. po tom ivf,už som bola u mojej lekárky,takže nevidím problém skúsiť šťastie znova. 😀

viera6
27. jún 2010

Ahojte,
prajem krásnu nedeľu 😎

Tak ja sa hlásim ešte stále 2v1 😵 našej malej sa nechce ist von,ale....... už by aj mohla lebo mam bujaré sny 😒

romy pozdravuje a zajtra by ich mali pustiť domov 😵

teleranka
27. jún 2010

@annamary27
to ma mrzi, ze to nevyslo.... kolko embryjok ste dali do bruska, povedal lekar pravdepodobnu pricinu, preco to nevyslo?
daj vediet, ked budete mat domka tie tabletky ...tie tabl, co si spominala, su naco dobre? peknu nedelu prajem, oddychnite si 🙂

@viera6
uuuuf babatku je asi u Teba dobre 🙂)) ako sa citis?

annamary27
27. jún 2010

@teleranka do bruška sme dali 2embryjká,príčinu nám nikto nepovedal prečo to nemohlo vyjsť.Posledná komunikácia s centrom bola,ked sestrička povedala,že hcg je negatívne a ked nemáme mrazáčikov,tak nech si oddýchnem pred druhým ivf. toť vsjo z ich strany. Tie Eregma tablety majú veľa účinkov a môže to brať žena/na dozrievanie vajíčok,zvýšenie plodnosti/ a aj muž/skvalitnenie spermií/,ale hovorím,je tam vela účinkov,skús si to vyhladať na nete.Myslím,že uškodiť nám to nemôže. 😎

jejo
27. jún 2010

Ajjoojjj, tak ja som dnes manzela odprevadila na sluzobku, buduci tyzden ideme k tej liecitelke na Oravu, som zvedava, ale pomohla uz nespocetne vela parom, tak sa snad zadari aj nam
Eregma by mi mala prist v utorok / stredu, stale cakame na vyjadrenie z GF o schvaleni ziadosti, hned potom volam a zaciatkom septembra si chceme dohodnut termin u Stenovej.

annamary27
27. jún 2010

@jejo ahooooj,držím palce u liečitelky,ja ak všetko dobre pojde budem budúci týžden už v Turecku na svadobnej ceste ,zajtra letím zaplatiť ráno zájazd,aby mi ho nikto nevzal,rezervovala som ho dnes cez net.Aj Eregmmu som dnes objednala,vraj v utorok ho bude mať pošta,tak snád do odletu mi ich dodajú.Aj ja plánujem termín na 2.ivf na september.Písala som im mail,aby mi odpovedali,že čo ma čaká pred druhým pokusom,aké vyšetrenia,a že či sa pred tým dá podať žiadosť už skôr.To by bolo fajn,keby sme sa tam zas stretli 😎 😎 😎

denis19
28. jún 2010

dobré ránko!
jsme doma z prázdnin ,kde bylo super..dnes máme za sebou poradnu s karolínkou, tak je zdravá, 3330gr/50cm...tak i roste a jinak je nejak nervní, stále by se jen nosila v náručí, jinak snad už ani neusne a jak ji dám do postýlky tak protestuje, tak má prevýchovu 🙂 noc byla tím pádem krušná, neboť jen na mne a jak jsem ji dala bokem tak se pučila, stonala a vrtela, začíná být dosti hladová, tak jsem se s dr dohodla na zvýšení dávek jídla a uvidíme a pokud by to nestačilo, tak zmeníme mléko na už klasické kojenecké a ne pro predčasné deti 😨
ROMY...myslím na vás!!!!!!!!!!!!!!!! už aby ste byli doma
VIERKA-----------ako dnes u vás a co sárinka????
a co nové u vás?

brmbolcek
28. jún 2010

pekne ranko, dlho som tu nebola idem si precita co je noveho 😉 😉 😉

krivka5
28. jún 2010

@denis19 ahojky 🙂 jeej Karolinka ale krasne rastie. urcite jej chuti papkat 🙂 uvidis, teraz ked bude mat silnejsie mliecko nebude sa tolko mrvit. ved je to uz kocka a potrebuje sa poriadne napapkat 🙂
my sme sa uz prehupli do siedmeho mesiaca. uz iba preckat leto a budem mat aj ja drobceka v naruci 🙂
inac strasne mi puchnu nohy a tie krce v lytkach mavam. musim si davat pozor ked sa rano natahujem na postely 🙂

krivka5
28. jún 2010

@brmbolcek ahoj 🙂 ako sa mate? mne uz zacalo tiest kolostrum tak uz je na case kupit si teu podprdu 🙂

viera6
28. jún 2010

Ahojte slniečka 🙂

No tak ja stále doma cítim sa až nad mieru výborne 😕
Deniska......tak starký rozmaznali za týžden Karolinku ako nič 😵 a ako karasne narástla 😉
krivka...........no pomaličky nas dobiehate s brmbolcekom 😵 😵

jejo
28. jún 2010

@annamary27 tak tu svadobnu dovcu ti zavidim, my sme boli takto pred rokom na Sicilii s manzelom a my tento rok ideme az koncom augusta, zial dali sme sa do stavby garaze tak mame doma "slovensku maltu", ale ja sa nestazujem, mame doma bazen a tak ked mi je moc horuco supnem sa dnu a vegetim si. Po vikende dam vediet ako liecitelka, ja si od toho vela neslubujem, ale idem skusit. Ked ja som skôr taky pragmatik. Dala som sa teraz aj na cvicenie, aby som sa dostala do formy, vraj aj to dost pomaha, ak ma zena dobru kondicku. 😉

brmbolcek
28. jún 2010

@krivka5- inak to dobre vidim ten rozdiel ked som neuzivala magnezko na tie krce a teraz hm.. paradicka 😉 😉 😉 solit , solim menej vaha je ustalena a v 7 mesiaci ma caka posledne sono v 3 trimestri, tak sa aj do heliku objednam asi znova tak ako sme boli , pamatas ? 🙂 🙂 🙂 A ako dopadol cukor ? vysledocek uz vies ? mas IP 😉 😉 😉

@annamary27- tak zajtra uz je utorok uz sa tesikujes , ze ? daj nam potom vediet ake lieciky budete uzivat 😉 😉 😉

@viera6- to este 2v1 ? Vierocka uz ju nejako postekli ze aby sla na svet nasa Sarinka 😉 😉 😉

@romy01- akurat som na nu pocas vikendoku myslela ze v stredu porodila tak v pondelok uz by mala ist domkov s Timotejkom 🙂 🙂 🙂 urcite sa tesi a uzije si ho najviac ako vie 😵 😵 😵

@denis19- boze ako to leti, uz ma viac ako mesiac 🙂 🙂 🙂 , Karolinka, super vaha a tie mensie prieky ze sa nosi to sa strati , nebojkaj , daj ju do kolisky a zaspinka a ked nie tak znova na rucky 😀 😀 😀 uz je asi tak naucena ste sa nemohli na temn zazrak vinadivat tak teraz to pocitia rucky 😀 😀 😀 , a s tym mlieckom to bude pravda treba jej uz zmenit lebo uz viac spapa a ozaj jej je treba ine mliecko, asi to co ma teraz uz je pre nu slabe a Karolinka ked sa nenaje tak ako ona potrebuje tak je z nej take male zlate vrestadielko 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
28. jún 2010

@krivka5- tak ty si ma predbehla mne este nic netecie......

@viera6- a ty nam budes asi prenasat 🙂 🙂 🙂 kedy ides na kontrolu ci na pasy ?

viera6
28. jún 2010

@brmbolcek ..........na pasy idem zajtra a do poradne v piatok ak sa to nezmení 😵 😵
dnes idem trošku upratovať a dokončiť včerajšie veterníky v stredu mam sviatok ....tak ak by som bola ešte doma nech mam niečo pripravene.........chcela som tortičku,ale ta by mi trvala o niečo viac a ja som si na to spomenula len včera 😝 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre