Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
30. aug 2010

ahoj brmbolček, tak je je nastávající maminko?

brmbolcek
30. aug 2010

dakujeme za opytanie mame sa fajn, a uz aj so strachom lebo sa to uz blizi... tak nech to dobre dopadne,.... no chodim kazdu chvilku cik-cik- uzivam magnezko na tvrdnutie bruska a bez slip.vlozky ani na krok 😉 😉 😉

9.9- ideme na poradnu pasy-atd... inak vysledky s krvi ok. len to zelezo ..... je ho malo ale to kazda tehuhu zena ma

vam to inaac slusiiiiii s malicko krasavickou 😉 😉 😉

denis19
30. aug 2010

brmbolcek...dekuji za pochvaly...snažím se,aby byla jako krasavička...to víš, úzkoprsá matka, ješte jsem nestihla ti propočítat jméno,ale slibuji, že vykonám 🙂

viera6
30. aug 2010

@krivka5 gencialka je vlastne odborne Solutio Methyl Rosanilini Chlorati čiže fialova vodička už som to pochopila.No len dufam,že nam pomože skor vraj pomahaju nejake ine kvapky na predpis.

@denis19 Sára ma na jazyčku taký biely povlak a okolo take ako my mavame afty,to jej potieram tou vodičkou.
@brmbolcek ahoj ako si nakúpila v polsku?

denis19
30. aug 2010

@viera6 ahá tak to asi naše nemá,ale nemení to nic na situaci, že opet místo jídla radeji usnula, nevím jestli fakt nemá neco s bríškem

viera6
30. aug 2010

@denis19 možno ma teda niečo s bruškom ale bo ma len take svoje dni ako aj Sára aj ta tak niekedy štrajkuje.
prave terz kukam na joj masaker ktorý bol v Blave no strašne 😠

denis19
30. aug 2010

@viera6 no ta blava to je desné, to ti povím!!!já jen poslouchám rádio a stačí mi to!

viera6
30. aug 2010

@denis19 vy mate tu hrazdičku malej na hranie?

viera6
30. aug 2010

ja ju prave pozeram na internete.Ked ju dam do autosedačky tak tam dlho nevydrží to je vlastne ako kresielko tak pozeram po hrazdičke.

denis19
30. aug 2010

@viera6 lehátko ani nekupuj, naše ho nesnáší a i dnes mi paní dr na neurologii zakázala ji tam dávat, že detičkám to ničí zádička , hlavne pokud jsou tam hodne!!! lepší je ta interaktivní deka s hrazdičkou 🙂

brmbolcek
30. aug 2010

... akosi som si schrupla, ved sa niet co cudovat 🙂 🙂 🙂

@denis19- to je v poho , poslem ti IP 🙂 🙂 🙂 krasavicka je velmi sikovna a veruze vam to velmi slusi 😎 😎 😎

@viera6- ta fijalova vodicka by mala pomoct , len to treba natierat a byt trpezlivy, skus jej k tomu obliect nejaku filajovu mikinku a bude zlatucka Sarinka nasa 😎 😎 😎 😎 😎

aku hrazdicku mate na mysli ? taku tu prenosnu postielku ci aku , skuste ma dat do obrazu 🙂 🙂 🙂

viera6
30. aug 2010

@denis19 no prestane taku nejakú pozerám ako si poslala 🙂
@brmbolcek ahoj ,natieram to tak po troškach a častejšie tak neni až taka fialova 🙂 🙂
hrazdičku myslime prestne taku ako poslala deniska na fotke 😉

denis19
30. aug 2010

@viera tak dej potom vedet od jaké firmy si vybereš, pokud by ro byl canpol, tak tam ti mohu vybavit slevu cca 15%

denis19
30. aug 2010

@viera6 a pokud by jsi chtela tuto http://www.madeinmama.eu/product/rozvojova-podl... tak tam mám z DM drogery slevový kupon ve výšce 11€ tak ho ráda poskytnu

viera6
30. aug 2010

@denis19 idem kuknut 😉

viera6
30. aug 2010

našla som aj tu http://www.babytrend.sk/rozvojove-podlozky-a-hr...
len ceny su teda poriadne

denis19
30. aug 2010

ale dá se vybrat co????

viera6
30. aug 2010

@denis19 to ano da sa vybrat normalne neviem ktoru 🙂 pisala si mi IP?lebo sa neda pozret tak nemožem odpisat.

brmbolcek
30. aug 2010

no konecne sa mi podarilo napojit, ani IP mi nesla odoslat a ani pisat sem na for....

ale su inak pekne te hracie podlozky .... v com je dobre mat taku podlozku ?

denis19
30. aug 2010

@viera6 nepsala jsem Ti , úplne mi odešel net...dnes je neco divného ve vzduchu!

romy01
30. aug 2010

ahojte dievcence

krivka uz musis vydrzat, neboj teraz ti bude brusko pomaly klesat tak sa ti aj dychat zacne lahsie.

vierka a malej ta zaba nejak vadi ? Lebo moj drobec ma na jazycku akoby z mlieka povlak a furt na mna jazyk vyplazuje ale je uplne v pohode, nebyva nervozny ani mi neplace. A co to ma mat a kde ? co su to tie afty? Ako to rozoznam ?
denis a kolko vazi Karolinka ? Moj drobec vazil min tyzden v utorok 5690 g. Uz nepribera tak rychlo ako na zaciatku

viera6
30. aug 2010

ahoj romy,malej nejak extrémne nevadí žabka trošku bola akurat nervozna pri papani z prsníka.je to taky bieli povlak na jazyčku a afty to su take biele ako pupiačiky dole pod perou vo vnutri pusinky .A tie skor tak bolia alebo su im neprijemne.
ako sa inač mate?

viera6
30. aug 2010

@denis19 no mne až teraz sa da pisat.

kuspitka
31. aug 2010

ahojte dievcata.
tak dalsi den ,ked prsi.
moja mala stala asi hore zadkom....
@viera6 tak mas co robit.to som mala aj ja,ale bolelo ma to velmi....

denis19
31. aug 2010

Dobré ránko!
@kuspitka tak vy nemužete spát? 🙂 Karolínka zabrala manželskou postel a sladce hají, manž v práci a já tu s kefírem v ruce!!!! Odpoledne máme dr tak jsem zvedavá a chci jít dát Karolínku prevážit,abych byla v pohode, že ikdyž méne papá, že nehubne a poptám se i na to obvodačky.
@romy01 karolínka mela minulé pondelí 5120gr.....a netuším kolik má ted,ale je mi jasné,že ted nebude už tak rychle nabírat, když v zásade dobehla rovesníky gestační, jako treba Timka a Sárinku.....tak uvidíme 🙂 Jak se jinak Timkovi vede?jo a Karolínka také stále na mne vyplazuje jazyk, jakokdyby neustále neco honila v puse, to je devčata normální????

@viera6 ahoj...jak pokračuje léčba a výber deky? 🙂
zdravím čekatelky na porod a prejí pevného zdraví a nervu 🙂 🙂 🙂

adrika610
31. aug 2010

caute baby som tu nova som rada ze som nasla takuto stranku prosim vas chcela by som sa vas opytat liecim sa na neplosnost v martine bola som na inseminacii zial neuspesna priatel ma zly spermiogram doktor mi povedal aby som nespekulovala uz s dalsou inseminaciou ale mam ist na umele oplodnenie obiednal ma na pohovor 14.9. prosim vas ako to bude prebiehat a ako dlho to bude trvat kym sa to uskutocni a kolko krat budem musiet ist na kontroly ja viem je to vela otazok prosim vas ale odpovedz te mi dakujem moc

kuspitka
31. aug 2010

@denis my uz hore od piatej.v noci to bola hroza...
mala ma diatu.aj ja chcem ,aby moje dieta spalo.a este dnes mam autoskolu nic neviem....
inak som dala jednu novu fotku.

denis19
31. aug 2010

@kuspitka malá má dietu? či , a proč? kvuli tem hnačkám a težko to snáší? hm to není nic moc,ale neboj i to prejde 🙂 jé a autoškola, tak to Ti v tomto počasí také nezávidím, jdu mrknout foto 🙂

@adrika610 je to dlouhý proces a jen schválení žádosti trvá mesíc,ale mne od prvního rozhodnutí jít na IVF, teda od podání žádosti na pojištovnu, neboť vy jste už asi hozhodnutí, že ano, po ET to trvalo od 15.06.2009 po 01.10.2009..to byl transfer. A tech návštev je hodne, s tím počítej, minimálne je jich 5 pri stimulaci, potom OPU, ET, kontrola a pred stimulací aspoň tri co si pamatuji , takže suma sumárum 11x návšteva Martina! Je to náročné,ale asi to stojí za to,ne?Jinak kdyby se Ti chtelo na začátku této temý, jsem to s romy podrobne opisovala, tak zkus počíst,ale klidne se i ptej 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre