Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

adrika610
31. aug 2010

@kuspitka ja mam poistovnu dovera a potom ten mesiac si cakala alebo medzi tym nieco stebou robili

brmbolcek
31. aug 2010

@kuspitka- ziadnu mineralku ani lucku ani nic, doteraz som bola na dzusoch atd... a ked budem kojit tak take vody budem musiet vylucit ......

@adrika610- cca 1mesiac 🙂 🙂 🙂

@viera6- ahoj moja ako sa ma Sarinka ? ako ste spali ? mas IP 🙂

kuspitka
31. aug 2010

@adrika610 nie to budes len cakat na poistovnu.
@brmbolcek tak to ti nezavidim....

denis19
31. aug 2010

@adrika610 tak to máš z PE porádný kus cesty! ale neboj to zvládnete, i z PE tu byla jedna kočka, jezdila tuším též do MT a je už tehuhu 🙂 tak neboj a po OPU nemužeš jet autobusem v žádném prípade a musíš mít doprovod!!

adrika610
31. aug 2010

@kuspitka ta ze mesiac budem len cakat a nepojdem tam a oni mi daju ako vediet alebo mi to pride postou

adrika610
31. aug 2010

@denis19 ano ale ked som sa uz na to dala tak dobojujem do konca este ze ma priatel takeho dobreho stryka ochotneho....

kuspitka
31. aug 2010

@adrika610 niektore poistovne posielaju domov papier ,ale s centra ti zavolaju,ze ti to schvalili,alebo si ty zavolas po mesiaci.

adrika610
31. aug 2010

@kuspitka a potom ma obiednaju na tie inekcie

denis19
31. aug 2010

@viera6 ahoj jaká byla noc a co sárinka? a nelíbí se ti ta deka crocodile? tam ti dám ten slevový kupon na 11€,ale nevím stejne co stojí.....

kuspitka
31. aug 2010

@denis19 to je aka deka?
@adrika610 potom budes mat pohovor povedia ti ,ako si budes pichat injekcie a budes cakat na prvu mms a potom zacnes az pichat....

denis19
31. aug 2010

no ta interaktivní s hrazdičkou, mám ji asi o dve stránky dál odfocenou i s malou 🙂

kuspitka
31. aug 2010

a ty si co dala zanu?

viera6
31. aug 2010

@brmbolcek ja už len tak na rychlo neskor sa ozvem mame poradnu , Sarinka spala od pol desiatej večera do pol siedmej rana ,potom si popapala z jedneho prsnika a znovu zaspala do teraz pol deviatej 😵
@denis19 ta sa mi pači ,ale ta cena je tiež pekna za nu 🙂

kuspitka
31. aug 2010

@denis19 to je riadna cena

denis19
31. aug 2010

@kuspitka jo je,ale je to dlouho sloužící vec a tak je to v pohode, podle mne, je tam na ní od narození a myslým, že na ní ješte pár let bude, ikdyž bez hrazdiček,ale na hraní super!

kuspitka
31. aug 2010

@denis19 to hej.len my uz take nieco nepotrebujeme.......nasa uz sa stvia na nohy tak by ju to nezaujimalo...

denis19
31. aug 2010

no ted už asi ne,ale když to máš od začátku, tak si na to zvykne a potom si na tom hraje i jako tríletá si myslím a co jsem odkoukala u sestrenici malé.....no my vyrážíme vstríc dobrodružstvím , ozvu se odpoledne.

kuspitka
31. aug 2010

@denis19 idete von?

brmbolcek
31. aug 2010

... u nas leje a leje ......

romy01
31. aug 2010

ahojte dievcence

kuspitka to aj moj Timo dnes asi vstal hore zadkom, je nejaky divy a nedari sa mu zaspinkat. Furt k nemu skacem.
Inak na mna nieco lezie, nejaka chripka alebo co. Takze som od rana na cajiku s citronom, som zvedava ci sa maly z toho nevyhadze.

adrika, vitaj medzi nami a kludne sa popytaj aj viackrat ak ti nieco nebude jasne. Tych skratiek pri umelom je habadej ale neboj pomaly si vytvoris obraz o celom tom procese. Inak aj moj mm mal zly spg. My sme vyskusali kadeco a co sa tyka mnozstva a pohyblivosti tak sa mu to 100% ne zlepsilo ked bral vitamin E. Na kvalitu bohuzial nic nezaberie a nekupuj drahe reklamovane preparaty ako je profertil a pod, lebo po tom sa u vacsiny muzov vysledky zhorsili co som citala a tak to bolo aj u nas.

denis19
31. aug 2010

ahoj @romy01 , tak to se hezky léč a pozor na Timka,aby to nechytl a Ty se dopuj vitamínkama 🙂 U nás dnes leje jako blázen,ale i tak jsem šla s karolínkou ven, aby byla na vzduchu, ted máme prebalovací a papací rituál pred sebou 🙂

brmbolcek
31. aug 2010

@romy01- A co u vas na bytoch este asi nekuria ... prikurujes malemu ? je take pocasie na prechladnutie .... a mzes citron ked kojis ?

@denis19- boli ste sa vazit ? kolko vazite ?

... aj u nas leje ako z krhly........ nie a nie prestat ....

denis19
31. aug 2010

@brmbolcek nebyla jsem ji dát vážit, rekla jsem si , že b udu hrdinská matka a nebudu stresovat a vydržím do pondelí, což je dva týdny od vážení a potom pujde, neboť ve čtvrtém mesíci se má vážit jednou za dva týdny, neboť váhový prírustek není tak veliký a matky to potom špatne snáší a švagrová také ríkala, že toto je normální, že i její malá to v tomto období mela a v daleko horší míre, tak sjem zatím jako OK.

brmbolcek
31. aug 2010

@denis19- sepr mama s teba ! 🙂 🙂 🙂 do pondelka coby-dub. pokym jej chuti papat nei co riesit 🙂 🙂 🙂

denis19
31. aug 2010

no a nejak jsem ji prevážila se mnou a potom samu sebe na osobní váze a vychází mi , že pribrala, ikdyž to není super presné, tak co budu šílet, no ne?

jejo
1. sep 2010

Ahojte dievcata, bola som si pre svoj dlhy protokol, od 24.dna pichame do bruska Diphereline a od 4. dna dalsieho cyklu Fostiman (neviem ci som to spravne napisala) a potom uz len Pregnyl pred OPU, vsetky pisete o 3 injekciach, tak sa chcem spytat ci mal niekto takuto prespisanu proceduru ako ja a ci sme na nieco nezabudli. (Augmentin a Utrogestan som nepisala to sa dava uz po OPU, resp. antibiotikum den pred) . Dakujem a pekny den vsetkym, aj ked vonku to zdaleka tak nevyzera.

alexa27
1. sep 2010

Ahojte dievcata, ked mozem, tak sa vam tu pridam 🙂 . tiez ma caka IVF v septembri, od soboty si budem pichat Diphereline ako ty jejo a potom ked dostanem mrchu tak mam ist na krv a povedia mi kedy si mam zacat pichat Fostimon a potom pregnyl, presne ako pises. IVF vychadza priblizne okolo 20.9., tebe na kedy? a kam chodis? do akeho centra?

jejo
1. sep 2010

alexa27 ahoj, tak vidim ze mas ten isty protokol ako ja, ja chodim do GF v BA ku dr.Stenovej. Ale my zacneme az buduci mesiac, lebo este budem cestovat a to sa neodporuca pocas stimul. Tak ti budem drzat palceky. 🙂

alexa27
1. sep 2010

jej, tak to chodime rovnako, ja som tiez v GF ale Behunovej 🙂 .
tak, to hej, ked este idete cestovat tak je lepsie pockat. ja tiez nie som este uplne rozhodnuta, lebo po troch neuspesnych iui nie som v najlepsom psychickom stave a ked som si bola teraz pre protokol tk som sa tam normalne rozrevala v ordinacii ☹ . cele to na mna nejak dolahlo a niekedy mam pocit, ze to dalej nezvladnem. potom zase ale pridu dni kedy sa hrozne tesim a nechcem cakat uz ani o den dlhsie...no hroza, to asi tie hormony, ale niekedy si uz fakt pripadam, ze mi sibe. Takze ked ma doktorka videla v tomto rozpolozeni, tak povedala, ze ak sa na to nebudem citit, tak to mozme kludne o mesiac odlozit, tak neviem, ale ako sa uz blizi sobota, tak som si cim dalej tym istejsia, ze ideme do toho uz tento mesiac. no som zvedava ako sa na koniec rozhodnem, sama sa v sebe nevyznam 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre