Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

adrika610
3. sep 2010

@denis19 dakujem ti za odpoved si zlata uz aby bolo 14.9. a mala tu ziadost a mohla som ju poslat

adrika610
3. sep 2010

@celiakia dakujem ti za odpoved

adrika610
3. sep 2010

baby ja si myslim ze to je tak ze mi odoberu vajicka pri com ma uspia a potom spoja jeho spermie s mojimi vajickami a potom to daju do volakej skumavky a nechaju to tam tri dni a potom to domna vlozia...a co je to to zmrazovanie

adrika610
3. sep 2010

halooooo je tu niekto alebo este spite

denis19
3. sep 2010

dobré ránko, no já bych i spla,ale má dcera né 🙂

brmbolcek
3. sep 2010

pekne ranko 🙂 🙂 🙂

tak co je tu nove ???

adrika610
3. sep 2010

@denis19 takdobre ranko ako si sa vyspala 🙂

adrika610
3. sep 2010

@brmbolcek asi nic nove len to ze vyhanam baby s postele.... 😀

brmbolcek
3. sep 2010

vidim, ze tu mame nove snazilky tak vela uspechu na // tfuj tfuj tfuj 🙂 🙂 🙂

@denis- tak jak se ma Karolinka ? uz nema obdobicko skaredeho pocasicka ??? 🙂 🙂 🙂

denis19
3. sep 2010

@brmbolcek karolínka je super! jen se ji nechce ,teda chce, spát na zádech jedine s dudlíkem a to je potom boj, neboť,když vypadne tak je pruser a na bríšku se ji to už asi zunovalo 🙂 tak bojujeme se spánkem v noci,ale jen mi rodiče,ona si vegetne hají dál, když má prísun dudlíčku 🙂
tak co už pobalená a stepující pred porodnicí?????
ahoj adrika, vyspaná to ano,ale mohlo to být lepší 🙂 a ty? v práci či doma?

brmbolcek
3. sep 2010

@denis19
Karolinka si nechava zichra a to takeho, ze ked jej cuumel spadne tak si overuje ze ci ma niekoho pri sebe 😀 😀 😀
tak ja uz zbalena, nie este vsetko, pomalicky dokupujem ale uz toho vela nechyba, zaklad mam....uz len te nervy do porodu 😀 😀 😀 , buduci tyzden budem vediet viac, potom dam vediet..... vcera som bola na pasoch , - bolo to ok 😉

annamary27
3. sep 2010

@adrika610 ahoj , mne robili transfer 2embryí 3.6.,ale neujali sa a na tretiu kontrolu krvičky som bola negatívna.a kedže mi neostali mrazáčikovia,musím absolvovať všetko znova,vyšetrenia asi nie,lebo na injekcie som reagovala dobre,tak mi dajú tie isté.Kým máš mrazáčikov,nepodávaš novú žiadosť,lebo sa to berie ako jedno ivf,až kým sa ti mrazáčikovia minú. 😀

adrika610
3. sep 2010

@annamary27 tak to mi je luto ze sa to nepodarilo naozaj uprimne ale uvidis ze tento raz sa to podari a budes najstastnejsia mamina na svete len treba tomu verit nechces ist to vyskusat do volakeho ineho centra ked sa to tam nepodarilo

adrika610
3. sep 2010

ahoj denis chcela by som sa ta este opytat ty si bola na umelom v heliose a chodila si doktorovi krajkovicovy on ti vsetko podrobne vy svetlil alebo si sa musela vsetko pytat

adrika610
3. sep 2010

@denis19 ja nerobim ale s priatelom mame novinovy stanok a striedama sa ja chodim na 9 rano do 14 poobede ..... 😝

denis19
3. sep 2010

@adrika10 Dr. Krajkovič je super chlap a na vše má reálný pohled na vec a je takový profík,že Ti sám vše vysvetlí a zustane TI minimální prostor na otázky, neboť on Ti to pri tom vysvetlování vše poví,takže pokud i tak budeš mít na nej otázky ,klidne se ptej, rád Ti je určite zodpoví!!!

annamary27
3. sep 2010

@adrika610 nie nechcem ísť do iného centra,lebo tu som bola s ich prístupom spokojná a viem,že na prvýkrát to moc nevychádza a v inom centre sa mi nechce zasa všetko absolvovať,tam by ma asi zas vyšetrovali aj s manželom a tu už vieme kde je pes zakopaný a robíme všetko pre to,aby sa to zlepšilo,možno sa prekvapíme a vyjde to aj prirodzenou cestou.Manžel bol už 2krát u liečitela a berie od neho všelijaké homeopatiká a ja som teraz absolvovala tú očistu duše,tak uvidíme. 😀 😀 😀 Ale chcalabohu som nad vecou a dlho som sa netrápila a začala som riešiť a tešiť sa na druhý pokus,po tom neúspechu sme si spravili aj peknú svadobnú cestu v Turecku,tak sme tam parádne vypli mozgy.

celiakia
3. sep 2010

Ahoj annamary Mozem sa opytat kam chodis do centra?

annamary27
3. sep 2010

@celiakia ahoj,ja chodím do Gyn-Fiv Bratislava.

celiakia
3. sep 2010

@annamary27 ja chodim do gyncare v KE. A zatial som tiez spokojna. Ale co clovek to iny nazor a ina skusenost. Prajem ti aby ti to druhe vyslo 😵 😵 , a cim skor aby si bola tehulka, to cakanie je velmi tazke.

natia
4. sep 2010

Prosím vás viete mi povedať, čo tak máte info medzi sebou, že aká je úspešnosť IVF? Vidím, že viaceré tu máte maličké dieťatko alebo čakáte bábo (mimochodom veľmi gratulujem), tak či nemáte nejaký taký kvázi štatistický prehľad? 😉

denis19
4. sep 2010

@natia no já si to už moc nepamatuji,ale na stránce heliosu jsou uverejnené statistické tabulky úspešnosti,ale myslím, že je to neco kolem 30%,ale nejsem si tím už vubec jistá.ALe nás je tu hodne co to vyšlo na poprvé!!!! 🙂

annamary27
4. sep 2010

@natia myslím,že pri prvom IVF je písaná úspešnosť 25-30%.

jejo
4. sep 2010

@annamary27 Mne povedala Stenova ze uspesnost 1.IVF v GF je 40-47%, ale neznamena to donosenie a porod.

holly74
4. sep 2010

čaute, kočky, pokiaľ je viem, úspešnosť každého IVF je 35%......nič moc, že?...

annamary27
4. sep 2010

Kočky,myslím,že aj normálne otehotnieť má v dnešnej dobe malé percento úspešnosti,čoho sme my jasným príkladom,,ale neva ,my sme veľké bojovnice a ideme si po miminká. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krivka5
5. sep 2010

dobre ranko 🙂

brmbolcek
5. sep 2010

🙂 pekne ranko 🙂

majaja75
5. sep 2010

ahojte a dobré ránko....
@krivka5
@brmbolcek vidím, že ste ešte 2 v 1 . Ako sa cítite? Taška už pobalená?

krivka5
5. sep 2010

@majaja75 ahojky 🙂 no ja uz mam aj termin nastupu do nemocky 23.9.. ale pobalena este nie som. mam planovanu SC. a co mas nove ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre