Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kukucka78
26. sep 2010

@gabinkaa no ved uvidim najracej by som si to zaplatila a mala pokoj ale nase uspory su momentalne biedne mame nieco cez 1000 e

gabinkaa
26. sep 2010

@kukucka78 to je asi málo, lebo všetko sa to blížilo k 2 000,- E, ale vyskúšaj všetky možnosti, inak vraj to schvaľovanie dlhšie trvá

gabinkaa
26. sep 2010

@tanicka09 ahojček, záleží aký máš protok, či krátky alebo predl´žený

annamary27
26. sep 2010

@kukucka78 mám všeobecnú zdravotnú. 😉

brmbolcek
27. sep 2010

brmbolcek pekne ranecko, slniecka moje 🙂 🙂 🙂

po dlhsom case vas zdravim, ospravedlnujem sa, ze pisem tak neskoro

v prvom rade moc moc dakujem, vsetkym za gratulacie , 😉 😉 😉

@krivka- dakujem ze napisala na MK ze sme na svete 🙂 🙂 🙂

Tak porod sme mali uzasny trval cca 1,5 h. a to aj z cestou do nemocnice , cesta trvala cca 40min.
V noci mi zacala pomalicky odtekat plodova voda, ale to fakt ze pomalicky tak som este zalahla a spala Rano sa to uz o cosi viac spustilo ale vsetko sa dalo zvladnut, este som sa osprchovala doma, manzel mi fenoval hlavu, a ja som si lakovala nechty . Po tom sme sadli do auta a sli sme po ceste mi uz odtekala voda ale ziadne silne bolesti som nemala , prisli sme do nemocky rano 8.20h, na sal ma bral 8.30h, tam zistili, ze sekciu nestihaju , vysetrili ma nahodili monitor a sup sme isli rodit , manzela som mala pri sebe , bolo to uzasne zatlacili sme na 3 krat a nasa cucoriedka bola na svete . Ani som nevedela ze rodim.
Cakala som od porodu horsie ale velmi hladko a rychlo to prebehlo..... som velmi rada, ze sme porodili normalne, ten pocit sa neda vyslovit ako dieta ide na svet, je to uzasny pocit

teraz sa ucime na system kedy papat , a vstavat.....atd.... inak sme zlatucke, tichucke a velmi dobrucke dufam, ze nam to vydrzi co najviac

manzelicek siel povybavovat vsetky urady co sa tyka nasej cucoriedky a ked pride hodime foto aky sme

tak to zatial vsjo o mne , uz sa tesim ked si vas vsetky precitam co je tu nove......

@denis19,@viera6,@romy01- vsetky vas zdravim a ked bude viac casu popisem viac 😵 😵 😵

neviem co sa tu udialo , vsetko prestudujem 😉 😉 😉

ale ja mam este jednu novinku asi uz ju viete ale aj tak napisem

@krivka 25.9. 2010 sekciou porodila synceka Andrejka vazi 2950ga meria 48cm, narodil sa o 9.30h.
zelame vsetko dobre a hlavne vela tepleho mliecka 🙂 🙂 🙂

viera6
27. sep 2010

Ahojte dievčatá prajem krásne ránko 😉
@brmbolcek ta tu vítam mamina medzi nami a želám všetko len to naj,naj 😵 😵a pôrod si mala teda ukážkový 😵
teším sa na foto 😵 😵 😵

@brmbolcek čakali sme kedy nam daš vediet o krivke nikto sme o nej nič nevedeli 😒 no a teraz super sprava 😵 😵

@krivka ..........srdečne gratulujem k Andrejovi a želám všetko dobre vela zdravíčka,štatistička a mamine vela mliečka 😉 🙂

brmbolcek
27. sep 2010

@vira6- vierocka, ahoj moja dakujem moc moc, malicku ckava, tak ju pokojim a prestane , len to ckanie chudatko moje ...... Ckavalo aj tvoju malicku ? Ako sa mi mate ?

som rada ze som vam mohla oznamit o Krivke ze ma Andrejka 😵 😵 😵

figurka.m
27. sep 2010

@brmbolcek no moja vitaj, tak ty si si to zariadila genialne, aj ja chcem taky porod 😀 inac nas maly ckaval velmi casto, nepomahalo nic, a k tomu este vzdy nieco vygrckol, ked sa napapal, perslo to az casom, ked podrastol 😀
tak prajem nech malickej chuti mliecko a pekne rastie dio krasy 🙂

Krivka velka gratulacia k Andrejkovi, hlavne nech ste zdravi a pekne papkate 😀

ja som stale kinderko, dnes mam poradnu tak som zvedava, ci sa nieco deje, ten moj maly obrik sa uz nezmesti do bruska, niekedy mi smatra nohou az kdesi na chrbte a brucho mi lieta na vsetky strany, no parada 😀 😀 😀

brmbolcek
27. sep 2010

@figurka- tak ty stale 2v1 , no moja uzivaj si posledne dni s bruskom ved drobceka mas co chvila na svete ......
a tie streli tom brusku poznam , xi xi inak moja cucoriedka mi ckavala v brusku a ma to aj ked je na svete .....
dufam, ze taska je uz zbalena do porodky..... 😉 😉 😉 drzkaj sa moja 😉 😉 😉
a brusko uz mas spadnute dole ? ci je este taak vyssie...... teraz asi este chodis aj na monitory-pasy , pravda

majaja75
27. sep 2010

@brmbolcek ešte raz gratulujem k malinkej.

som rada že si dala vedieť že čo je s krivkou, od piatka som chodila pozrieť či sa ozvala.
Krivka..gratulujem k malinkému a želám veľa zdravia a šťastia, nech malinký pekne rastie.

@figurka.m takže si teraz na rade ty. Držím ti palce, nech to rýchlo dopadne ako brmbolčeku. A potom daj o sebe a malinkom vedieť,

majaja75
27. sep 2010

ešte je predomnou cukotka a potom by som mala nasledovať ja...ako to rýchlo letí...

figurka.m
28. sep 2010

@brmbolcek nas maly tiez furt stikuta v brusku 😀
brusko mam dole, hlavicka uz nalieha na branku, otvorena som na dva prsty, stahy su niekedy pravidelne, niekedy nie, no neviem, vo stvrtok idem na pasy, ak sa do vtedy nic neprihodi....a to este ma maly v skole rodicko, tak dufam ,ze ma to nechyti tam 😀
@majaja75 diky, kiez by si mala pravdu a islo to tak v pohodke ako brmbolceku 😀
naozaj ten cas strasne leti...nech nam to vsetkym dobre dopadne 😉

brmbolcek
29. sep 2010

pekne zdravime, 🙂 🙂 🙂

ved krivka vam urcite napise co a ako ked uz bude domka a mat cas , verim ze uz je domka 😉 😉 😉

@majaja75- este ta moze aj cukotka predbehnut 😉 😉 😉 nikdy, nehovor nikdy......... len sa este setrite 😉 😉 😉 aby ste to zvladli do uspesneho konca a stastlivo porodite 😉 😉 😉

@figurka.m-ak vo stvrtok pojdes na pasy, poviem ti uz teraz ze tam budu vidiet kontrakcie,.... 😉 😉 😉 a ak mas hlavicku tak ako pises, tak uz to pojde veeeeeeeeeeeelmi rychlo 🙂 🙂 🙂 uzivaj si posledne dni tehuhu s brusenkom 😵 😵 😵

majaja75
29. sep 2010

@brmbolcek veď ja sa ani nepredbieham, po figurke ma ísť cukotka a potom ja. 😀

figurka.m
29. sep 2010

@brmbolcek no ja som mala pravidelne kontrakcie na pasoch uz pred dvoma tyzdnami, uz vtedy mi doki vravel , ze to moze prist hockedy a stale nic,no uvidime 😀
a co mala princeznicka, papa pekne? mas dost mliecka? a co stikutka, este vas trapi?

denis19
29. sep 2010

ahoj brmbolcek..tak ako? maminka 🙂

kajka39
30. sep 2010

Ahojte vsetky babulky pozdravujem ,,stare,, 😀 maminky ...denis,vierka,romy aj tie ktore nemenujem. . . . Uz som stratila prehlad.. 😉
A velka gratulacia patri cerstvym mamickam brmbolcek, ktivka a coskoro aj figurka, majaja.
Krasne sa to rozrasta a uz skoro vsetky ste v inom leveli. Vsetkym, ktore to mate este pred sebou drzim palceky nech to dobre dopadne.

@denis19 , Karolinka je uz asi velka slecna, ze? Dufam, ze robi len a len radost. Vidim, ze stihas aj konika popri svojich povinnostiach. Ja obcas nakuknem , ale velmi máálo. U mna vsetko po starom 🙂 🙂 🙂 🙂

Este raz vas vsetky pozdravujem a zelam vsetko dobreééééé 😉 😉 😉

brmbolcek
30. sep 2010

pene zdravime 🙂 🙂 🙂

@majaja75- ale sa vam to uz s figurkou blizi veru 😉 😉 😉

@figurka.m- tak tebe uz zaznamenali davnejsie na pasoch kontrakcie, hm.. ty brdo tak o moze byt veru hocikedy 😉 😉 😉 no som zvedava kedy to uz pride na teba 😉 😉 😉 urcite sa ti uz horsie spava a menej papas , uz by si to chcela mat aj za sebou , pravda 😉 😉 😉
mi papame statocne 😀 😀 😀 stikutka prejde 😉 😉 😉 inak sme velmi zlaty , s manzelom chodime ku postielke ci ten nas zazrak vobec dycha , taka je dobrucka a kojime s prsnicka, mliecko zatial mame a papame same zasmazene polievocky aby ho bolo dostatok 😉 😉 😉

@kajka39- zdravim ta a zelam vsetko dobre , som rada ze si sa ozvala 🙂 🙂 🙂

@denis19- dakujem za opytanie , 😉 😉 😉 mam sa ako novopecena mamina , je to uzasne nou byt 😵 😵 😵
Karolinke posielame velky boztek 🙂 🙂 🙂

zdravim vsetky ostatne maminy, tehulky ale aj snazilky a zelam pekny dnik 😉 😉 😉

krivka5
30. sep 2010

dobry den 🙂
tak od vcerajska sme s Andrejkom domka 🙂 asi uz viete ze sa narodil 24.9. sekciou a vazil 2950g a meral 48cm. je krasny a zdravy a mame s tatinkom z neho velku radost 🙂 vsetky maminy a snazilky Andrejko pozdravuje 🙂 pridavam nejake foto 🙂

denis19
30. sep 2010

@krivka mooooc blahopreji!!!!!! jste úžasná rodinka 🙂 Jak Ti je a co celá rodinka a nejste doma nejak brzo????

figurka.m
1. okt 2010

@brmbolcek tak to som rada, ze malej mliecko chuti a mas ho dost, som zvedava ako to bude s nami 😅
no veru uz ledva fucim, maly je tazky, niekedy mam pocit, ze ide uz vyskocit 😀

@krivka5 no vitaj, maly je chutnucky, ale naozaj sta domka akosi skoro po sekcii, ale asi je teda vsetko v poriadku, co je super 🙂

brmbolcek
2. okt 2010

pekne sobotnajsie ranecko 😵 😵 😵

... nam tu kosia kukuricu uz od rana 😀 😀 😀 ale nam to nevadi lebo mi sme ranostajovia 🙂 🙂 🙂

@figurka.m- zatial mam mliecka dost, pijem kojenecky cajik , papam polievky a veru ze si dam aj cierne pivo 😀 😀 😀
co ti povedali na poradni ? otvaras sa ci este nie ? citis nejake bolesti ?

ostatne zdravim a zelam peknu sobotienku 😉 😉 😉

majaja75
2. okt 2010

@krivka5 pekné fotky, malinký je zlatý. Držte sa,a,nech pekne papká a rastie.

majaja75
2. okt 2010

Inak zabudla som pekné sobotné ránko všetkým.....
inak aj u nas v GA pušťaju domov na 4 deň a je jedno či bola sekcia alebo prirodzený pôrod

kajticko
2. okt 2010

ahojte dievčatá 🙂 tak aj ja už to mám šťastné za sebou 🙂 máme krásne dvojičky dala som ich aj do albumu. nechce sa mi to do zadu všetko čítať 3tt som bola v nemocnici .všetkým novonarodeným gratulujem a prajem veľa veľa zdravíčka 🙂 všetkým snažilkám prajem veľa štastíčka 🙂

majaja75
2. okt 2010

@kajticko ešte raz gratulujem k malinkým. Pozerala som foto su veľmi zlatučký. To Ti nezávidím, že si bola tak dlho v nemocnici, ja som bola s staršou 2 týždne, kvôli žltačke a mala som dosť.

figurka.m
3. okt 2010

@kajticko gratulujem, tak mas predsa krasny parik, su uzasni, prajem vela zdravicka a vela mliecka 😀

ja stale kinderko, aj ked sa otvaram aj bolesti su a potom niesu, v utorok zase poradna ak sa nic nestane 🙄

rozsa
3. okt 2010

Ahojte.Je tu dakto kto by vedela my poradit idem na umele oplodnenie...

rozsa
3. okt 2010

Nie je tu nykto.... ☹

rozsa
3. okt 2010

☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre