Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
17. okt 2010

@figurka.m ahoj a gratulujem ku krasnemu chlapcekovi ak som este negratulovala 🙂 je krasnucky chrobacik 🙂

majaja75
17. okt 2010

@figurka.m super fotečky, malinký je zlatučky..

adrika610
18. okt 2010

baby prosim vas naco su inekcie decapeptyl

denis19
18. okt 2010

@adrika610 na stimulaci vaječníku......

adrika610
18. okt 2010

@denis19 na stimulaciu a pregnyl je naco

adrika610
18. okt 2010

lebo doktor mi hovoril len o pregnyle ze ten je na vytvorenie vajicok a koordinatorka mi dala aj decapeptyl co doktor ho ani len nespomenul a potom mi dala ist na kontrolu a potom pichat zas puregon preto som ztoho trosku mimo

denis19
18. okt 2010

@adrika610 pregnyl je na uvolnení vajíček po stimulaci a dává se pred OPU,pokud si to celé ješte odbre pamatuji 🙂

romy01
18. okt 2010

ahojte kocky

cukotka, figurka, krivka - moooc gratulujem k babatkam. 😀

romy01
18. okt 2010

ahoj vierka. Ved aj ja stale kojim, len mliecko uz nestaci aj ked ho je dost, ale uz si zacal pytat kazdu hodinku a bol nepokojny. TAk mi doktorka kazala zacat s prikrmami ale pokracovat v kojeni. Malemu kasicky naramne chutia, dnes skoro zjedol ajcumel. Keby mal zuby tak si ho fakt odhryzne 😀
Co sa tyka toho tbc - zajtra mame asi poslednu kontrolu. Neviem ci som spominala, ale malemu sa to zapalilo aj riadne zahnisalo, tak chodim s nim raz za tyzden na plucne na kontroly. Ale uz to ma ok. Horsie je ze sa nedokazal poriadne vyliecit, co min mesiac prechladol a nakoniec min piatok dokina zistila ze zapal presiel az do usik a davali mu knotiky. Nastastie sme na to prisli skoro a ani ho to nebolelo. Celu tu " operaciu´" prespal. Dnes sme boli na kontrole a je to ok ale este musime doliecit nostek.

adrika610
19. okt 2010

@denis19 aha uz tomu rozumiem a dakujem za odpoved si zlata a prosim ta ako si sa citila pri tych inekciach lebo sa toho trosku bojim aj toho uspatia

denis19
19. okt 2010

@adrika610 no uspatia sa neboj, když rekneš pravdu o své váze, dají presne tkaovou narkozu na kolikmunit to potrebuji a vzbudíš se úplne bez problému za panáct minut,aspoň tak to bylo v Martine 🙂 a co se týče injekcí, nebudu ti lhát,pro mne bylo náročné první píchání,ale potom to už šlo a jsou to preci jen hormony, takže počítej se vším, vetšinou jsme každá co to pribrala na váze a u men to nekdy vyvolalo pocit tesku, jako smutku jen tak,al je to indivindi, jako kdo...ale v zásade to je pohoda, pro mne bylo nejhorší čekání po ET na výsledek. 🙂

minka051
19. okt 2010

@romy01 ahoj bože teba som tu už dlho nevidela 🙂 A malinkému prajem skoré uzdravenie 🙂 Neboj deti sa yo všetkého vylížu 🙂

krivka5
19. okt 2010

@romy01 ahoj 🙂 dakujem za gratulaciu a malemu Timkovi prajem skore uzdravenie 🙂

adrika610
20. okt 2010

@denis19 takze mam ratat stim ze priberiem teraz mam 80 kg preboha ako budem vizerat potom ale to mi az tak nevadi potom to snad schudnem len aby sa to podarilo a aj ja chodim do martina a to uspatie prosim ta bola si aj trosku pri vedomi alebo vobec a to si bola uspata len 15 minut mne povedal doktor ze mi daju inekciu do zili a budem po nej omamena tak som to pochopila tak ze budem trochu pri vedomi....

minka051
20. okt 2010

Ahojte 🙂 🙂
@denis19 ahojček tak ja mám dnes krvičku úspešne za sebou a zajtra je deň "D" kedy mi povedia výsledok.

denis19
20. okt 2010

@minka051 to nemyslíš vážne, až zítra!!!! No to ješte bude teda čekání! Ale držím i to co nemám 😀

denis19
20. okt 2010

@minka051 to nemyslíš vážne, až zítra!!!! No to ješte bude teda čekání! Ale držím i to co nemám 😀

denis19
20. okt 2010

@adrika610 nebudeš pri vedomí, je to klasická narkoza, jen s tím, že jen na pár minutek...neboj po porudu to pujde dolu....budou jiné honky 😀

minka051
20. okt 2010

@denis19 no musia ma trochu potrápiť s nervami 🙂 Ale inak som v pohode. Čo má byť to bude. Zajtra asi okolo 11:00 dám vedieť vysledok 🙂 keby som bola v centre tak viem dnes. ale do centra kde som chodila je to 360km tak som bola u svojej doktorky. Ale to je jedno. Zatial držím pokope čo je dobré.

romy01
20. okt 2010

ahojte,

minka cafko, vidim, ze zajtra sa chystas oznamit //- Tak feeeeest drzim palceky. 😀 tfuj tfuj tfuj
ahoj denis, co mate noveho? nas drobec chce stale skakat na nohy, aj teraz mi visi na ruke a taha sa prec

minka051
20. okt 2010

@romy01 tak som kuk tvoje fotečky malý je úžasný 🙂 🙂 🙂 Také zlatíčko. Dik moc za podporu zajtra dám vedieť a dúfam že dobrú správu. A čože bol choručký? Už je hádam dobre.

denis19
20. okt 2010

@romy01 ahooj , no to víš, máš doma akčního klučinu i naše jak je v sede,hned se staví na nohy,ale dr mi ríkala, že ješte ne , že to není dobré na kostičky, ikdyž svaly má super!
@minka051 tak zítra čekám to samé co romy!!!!!!!preji klidnou noc!!!!!

minka051
21. okt 2010

Dobré ránko 🙂
@denis19 no spala som dobre aj sa dobre cítim a o dve hodinky už budem vedieť 🙂

romy01
21. okt 2010

minka uz mozme gratulovat ? 🙂

viera6
21. okt 2010

Ahojte dievčata....

@romy01chudatko Timko 😔 ale už to mate za sebou 🙂 a čo noštek už je doliečeny?Sára tiež bola chora a veru mi nebolo všetko jedno ☹ bala som sa aby jej to tiež neudrelo do ušiek .

@denis19 kde sa túlate ste na prazdninach?
@minka051 tfuj,tfuj....a v 11hod čakáme výsledok 😉

minka051
21. okt 2010

@romy01 idem volať tak o 15 min dúfam že už bude mať setrička výsledky 🙂

minka051
21. okt 2010

@denis19
@romy01
@viera6 tak vyšlo to výsledok je pozitívny 🙂 🙂 🙂

viera6
21. okt 2010

@minka051 jaj....táka som štastna 🙂 normálne by som ta vyobjímala 🙂 ale aj tak ta objímam aj so Sárou 😉 a moc gratulujem!!!!!! 🙂 🙂

minka051
21. okt 2010

@viera6 ďakujem a Sárinke posielam božtek 🙂 🙂

majaja75
21. okt 2010

ahojte..my sme stále 2 v1.

@minka051 super.GRATULUJEM......to je vynikajúca správa....teraz sa len šetri

cukotka
21. okt 2010

@minka051 gratulujem 🙂 super správa, a teším sa, že to konečne vyšlo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre