Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
4. sep 2009

Kajticko, tak strelec, zajímavé, má nejlepší kamarádka je také strelec a celkem si rozumíme, už 23 let!!!!A to že jsi nejmladší je fajn, máš nejvetší šanci a prinášíš novátorské myšlení 🙂 🙂 tak nejak by to rekli politici, ne?????

denis19
4. sep 2009

Wodanka, a kam se chystáte do CARu? Na mne si dej pozor,jsem strašne zvedavá 😀 😀

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS
AZ TERAZ SOM SI PRECITALA ZE SI SA PYTALA CI CHODIM DO bb NA SKOLENIA.BOLA SOM 2X A ESTE VRAZ BY SOM MALA IST ALE NEVIEM KEDY.My sme boli v ubytovni na Hlavnej ulici,tam ma dan.riaditelstvo skoliace centrum........

wodanka
4. sep 2009

ďakujem za milé privítanie.. my ideme myslím, že tak ako Ty denis, do Heliosu do Martina..
Kajticko, neboj nie si najmladsia, ja som 82

denis19
4. sep 2009

Ty jo, presne jsem si myslela, že jsi byla v danové škole....pracuješ na daňovém úrade?jako co?? zase ta moje zvedavost,ale svalím to na ty hormony co beru 🙂

denis19
4. sep 2009

Tak Kajticko a muzes být v klídku, Wodanka je mladší 🙂
Ano, my chodíme do Heliosu do MT. A to jdete poprvé na konzultaci, už máte vyšpecifikovaný problém?

sasko25579
autor
4. sep 2009

Nehovorte o veku pripadam si stara 😀
WODANKA
neboj v centre je to fajn.myslim , žev kazdom takomto centre su chapaví lekari a to urobi vela.ja chodim do Ferticentu v BA aje tam velmi milý pán doktor,,,,,,,,,,,,,,,

denis19
4. sep 2009

Zde se hlásí babička, když Saska se cítí stará 🙂 🙂 já se cítím na čerstvou tricítku a hotovo!!! co po veku,hlavne abychom za chvilku mely pekne kulatá bríška 🙂 🙂
Wodanka a Saska má pravdu jsou velice milí a fundovaní.....

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS
V POHODE SOM ,,SPRáVCA DANI,, ZNIE TO MOC DôLEžITO ALE V PODSTATE STALE NIEKOHO NAHANAM NECH PLATI DANE A davam pokuty ked neplatia a stale to iste,
Aco robiss ty?

wodanka
4. sep 2009

ano denis mame vyšpecifikovaný problém.. mm má oligoasthenoteratozoospermiu..už som sa to konečne aj naučila ako celé 😀 a do Heliosu ideme budúci týždeň prvý krát ..

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS
ja som SASKO ako šašo kašpárek.........nevolam sa Saška ako si si asi myslela.ale inac to nevadi,

kajticko
4. sep 2009

tak myslím ,že momentálne sme na rovnakej úrovni a s rovnakým problémom 😉 sasko viem ,že strelec a blíženec si rozumeju 🙂 🙂 muža mám pannu a to nejde do kopi ☹ ☹ ale neako to zvládame 🙂 a deni musíš byť zvedavá ved ked nám chceš na všetko odpovedať musíš a nás aj niečo vedieť. a dúfam,že dáme niekedy stretko všetky 🙂 🙂

denis19
4. sep 2009

Tak to si na Tebe musíme dát pozor 😀 😀 Já jsem GISák, delám digitálná modely terénu, situací, vytvárím nové mapy a ruzné mapové analýzy,3D modely,prostorové analýzy a vytvárím k tomu databáze , také to zní duležite,ale je to spracovávání všech dostupných informací do zajímavých forem výstupu, srozumitelných pro koncového uživatele.

denis19
4. sep 2009

Jééé, stretko, ano, jsem společenský typ,ale to asi už ani nemusím ríkat a muj milovaný manžel je také panna a je to náročné!!!!!Tak to si užijeme obe!!!!

sasko25579
autor
4. sep 2009

KAJTICKO
no vravi sa ze muzi panny su zložity,poznam dvoch a myslim ý´že su,ale my to zvladneme.Ja mam Leva a tiez to niekedy nie je s nim ružové.On je odomna este aj dost starsi11r.

A ten napad s kafe je supef,

denis19
4. sep 2009

A co delá kajticka a Wodanka?????

denis19
4. sep 2009

Jé,Sasko, LEV???? to si radeji nechám svou pannu, lva bych už asi nezvládla, lva má kámoška odtud z BB a je to síla!!!! každá máme co jsem si vybrala a ted už jen žít vklidu a míru.
Tak dávejte návrhy na to kafe????? Saska je z BA??? A Kajticka???

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS
no priznam sa ti z toho tvojho opisu prace som nic nepochopila, bolo to ako keby na mna hovorili mimozemstania 🙂 .Ale nieco chapem z toho.
Ak mozem tak Kajticko robi v centrálnom sklade. A Wodanka neviem.

kajticko
4. sep 2009

Deni ja som to už písala bebe 😝 robim asistentku expedície v centrálnom sklade bIlla v Senci. robotu som teraz zmenila ,aby som mohla chodiť po lekároch ,lebo pracujem na zmeny. do teraz som robila v Rači asistentku riaditeľke rakušanke 4 rooky. Nedalo sa chodiť stále po lekároch v prac dobe.

wodanka
4. sep 2009

ja pracujem na oddelení controllingu... po slovensky som teda kontrolór 🙂

denis19
4. sep 2009

Aháááá, tak široké spektrum páce se nám tu sešlo 🙂

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS
Ja som SASKO ako Kašpar. 😠 😠 😠 😠 😠

cukotka
4. sep 2009

Ahojte dievčatá 😉 , pekne ste sa v debatke rozšupli. SASKO ja idem až budúci štvrtok na konzultáciu. Inak asi sme tu dve najmladšie, tiež som 82 ročník, a ako bonus prvý apríl 🙂

sasko25579
autor
4. sep 2009

BABY to stretko by bolo fajn v BA.co vy na to???????????????????????????????

denis19
4. sep 2009

Tak tu máme dve vážené kontrolórky, jednu sofistikovanou asistentku a mne, celkem dobrá parta! jen Cukotka se dnes nekde potuluj 🙂
Tak kašpárek ríkáš, jsi jako tak zábavná, či je to z necoho jiného odvozené?????

kajticko
4. sep 2009

Saskooooooooooooooooooo ved ja trafím le do Rači 🙂 🙂 ale jasne dohodnime nioečo. Denis ja som z okresu pezinok.cukotka vitaj opäť je tu veselo

sasko25579
autor
4. sep 2009

CUKOTKA
jej ty si 1aprilový blázon?potom musis byt velmi veselá 😀

wodanka
4. sep 2009

kto ešte pracuje na cotrollingu?
inak ja som za stretko.. ale ta Blava mi moc nesedi...
cukotka tak si este mladsia odo mna, ja som marcova rybka

denis19
4. sep 2009

Á Cukotka se nám vrátila, parádička, tak celá parta.
BA na kafe je fajn nápad, mám to sice od ruky,ale jezdím tam často, mám tam sestrenici. To je sranda, muj svokor je prvního apríla, je zajímavé jak se podobné karmy pritahují, nic není náhoda!!!!

sasko25579
autor
4. sep 2009

KAJTICKOneboj nieco vymyslime.ale pre DENIS je to asi urcite daleko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre