Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
21. sep 2009

Ono je to težko, i u mužu se to vekem zhoršuje a mení, jen se o tom nemluví, znižuje se pohyblivost a životaschopnost spermoníku a také se zhoršuje životosúráva vekem a to jde vše ruka v ruce,dle mne

denis19
21. sep 2009

Je mi s vámi holky blaze, temer jako v Praze, ale končím, mám doma konečne manžela, tak s ním jdu pokecat a pripravit se na zítrejší návštevu CARu a tak, hezké sny všem !!!!

sasko25579
autor
21. sep 2009

Aj tebe DENIS

romy01
21. sep 2009

cukotka ja nevravim ze to treba odkladat, nie každému to pomôže, ak ma mm fakt pb treba ist. Len som chcela povedať, že ak napr nedrzí mm zivotosprávu, necvičí, nepapa zeleninu, bielkoviny a pod ( to vsetko nerobi napr moj mm ) tak je to mozné zmenou zlepsiť. Ale ak ma mm pb s hormonmi, tak to vitaminy nenapravia, to je jasné

sasko25579
autor
21. sep 2009

BABY idem kuk na tv a potom soinakt, majte sakrasne a dobru noc,,,,,,,,,,,

cukotka
21. sep 2009

presne ako hovoríš Romy, my uvidíme ako výjde hormonálny profil manžela, ale berie tú macu, a v stredu pôjdeme kúpiť ďalšie vitamíny, ak doktor povie, že hormonálny profil je ok

angie267
21. sep 2009

romy, vraj sa to neda uz ovplyvnit, ide aj k urologovi, ja tomu nechapem ako sa to mohlo stat......

denis, nie nemal ziaden uraz proste chlap ako hora a uplne zdravy

cukotka
21. sep 2009

angie, kiahne nemôžu byť dôsledkom? alebo kŕčová žila na semenníkoch?

romy01
21. sep 2009

angie mozno dalsi spg to nepotvrdí

angie267
21. sep 2009

cukotka, nie nebola to ziadna takato choroba, ja tomu nechapem a mame spolu krasnu dcerku no nastastie cela po nom.....

romy ano dalsi sperm. ho caka 12.10. aj geneticke vysetrenie, a IVF asi december-januar

cukotka
21. sep 2009

angie a kam chodíte do centra?

romy01
21. sep 2009

angie, spermijky sa v tele muža vavájajú cca 72 dní a každý spg je úplne iný, nedá sa podla jednúho vytvorit a hodnotit diagnozu. Mozno sa predsa nieco stalo, mozno bol tvoj len prechladnutý alebo mohol mat nejaku vnútornú teplotu alebo hocico, mozno ani neviete

zdeja
21. sep 2009

aaahojteeeee......joooj holky ste tu ci uz kazdy buuuva

angie267
21. sep 2009

romy- bol dost vystresovany z toho celeho tak dufam ze ten dalsi bude lepsi ale uz asi to tak bude ked sa nam ani za rok a pol nepodarilo pocat

cukotka chodime do Gin-fiv dr. Drabek inak je celkom fajn

cukotka
21. sep 2009

zdeja sme tu, debatíme 😉

zdeja
21. sep 2009

joooj stresujem zajtra ideme na odber vajicok tak musim keeecat a tukat 😖

cukotka
21. sep 2009

zdeja závidím 😉

zdeja
21. sep 2009

joooj ja viem niekto si pomysli ze sme na konci no ja mam pocit ze len zaciname 😒

angie267
21. sep 2009

zdeja- drzim ti palceky........

cukotka
21. sep 2009

no oproti nám niektorým už ideš do finále

zdeja
21. sep 2009

joooj holky od toho ako vam to schvali poistovna to ide ryyyyyyychlo
niekedy nestiham sledovat co sme vsetko uz presli 😅

cukotka
21. sep 2009

takže o nejaké dva týždne budeš tehu?

zdeja
21. sep 2009

no neviem kedy mi ich vlozia , ale do konca tyzdna asi ano ...neviem , zajtra budeme vediet 😅 tesim sa.....dufam ze budem o 2 tyzdne TEHUUUUUU

cukotka
21. sep 2009

držím palce, a hlavne nás priebežne nás informuj

zdeja
21. sep 2009

jasne ze budem ....par krat som tu bola ale neskoro ..nebolo s kym pokecat tak viem ake to je ked chces nieco vediet

cukotka
21. sep 2009

no ja tu bývam dosť dlho, keď som sama doma tak aj do pol noci, keď som manželom, tak mi nadáva, nesadla mu táto stránka

zdeja
21. sep 2009

no ale co uz my dievcata sa potrebujeme vykecat a moj zas uz ma z toho mojho rozoberania veeelku hlavuu 🙄

cukotka
21. sep 2009

no aj moj, som zvedavá kedy ma pošle do kelu ☹ má z toho všetkéhonervy, a celkovo sa na náš všetko nejako zosypáva

zdeja
21. sep 2009

no moj zas ide vsade kde treba a stale je so mnou len uz asi nevladze pocuvat 10x to iste
aj ho chapem ..... no zvlada to , velmi to chce tak musi 🙂

cukotka
21. sep 2009

ano aj ten moj ide, zje vitamíny, dá si na doma trenírky, ale leziem mu nervy, že stále sedím na internete, a zháňam informácie, pretože on si myslí, že ja sem chodím depkovať

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre