Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
4. sep 2009

inak sasko ja som tiež taký mmalý gašparko. a trošku aj ako 1aprílový blázon 😀

sasko25579
autor
4. sep 2009

KAJTICKO
novidis tak sa k nam hodis.

denis19
4. sep 2009

Kajticko i v okrese Pezinok mám kamarádku, teda vo Sv.Jure, je to okres Pezino, že????
Wodanka, nemyslím konkrétne na kontrolinku,ale jako že i sasko, je z oblasti kontroly,ale daní 🙂

kajticko
4. sep 2009

dohodnite sa a ja sa prispôsobim. šaško čo si odbehneme do BB??

sasko25579
autor
4. sep 2009

DEDNIS
ten šaško ma napadol preto ,lebo tak volam mojho havika.Inak sa vola Wendy je to také moje zlato co lubim najviac na svete, 😀

sasko25579
autor
4. sep 2009

WODANKA

denis19
4. sep 2009

kajticko je kreativní, babí léto v Bystrici je moooc hezké: 🙂

sasko25579
autor
4. sep 2009

WODANKA
ty si odkial?spominala si martin?kvoli tomu stretko somm myslela.nieco vymyslime neboj

wodanka
4. sep 2009

aha denis... pekná súvislosť 😀

sasko25579
autor
4. sep 2009

mne sa tiez v BB lubilo.ja som tam bola vo februari.

denis19
4. sep 2009

Z pozice nejstarší se postavím do opozice a ráda se prizpusobím jakémukoliv nápadu, nemám problém ani s BA a už vubec ne s BB či MT 🙂

cukotka
4. sep 2009

no takže evidentne tu budem za zasrana najmladšieho 🙂 ja som sa dnes túlala v robote som sa zadrela, a potom ma manžel ukecal na kávu. ale leteli sme domov a hneď som sa prihlasovala, iba som si vyzula tenisky. Inak robím v banke a som priamo z Pezinka.

kajticko
4. sep 2009

pekne teraz sa ešte bavíme o blbostiach a za chvílu budeme riešiť ktorá na kolkých vajíčkach sedí? 😀

bubulka722
4. sep 2009

Čafte bambulky!
My riešime neplodnosť už 3,5 roka. Skončili sme bo Ferticente vBA. Je to tam úplne supééér a lepšie som si vybrať nemohla. Nás čaká o pár dní genetika, potom nekonečné čakanie na výsledky a nejako v novembri šups do toho. Dúfam, že nám to všetkým vyjde. Všetky baby tehotné, takto by v tom bol čert, aby sme onedlho neboli aj my! Verím, že to vyjde, len možno nie na 1.IVF. Máme to trochu ťažšie ako iné, ale naštastie je to reálne. Neviem si predstaviť, že by som sa trápila s týmito problémami pred 30 rokmi, kedy by to nemalo žiadne riešenie. Musíme sa vzájomne podporovať a veriť v krásny výsledok.

kajticko
4. sep 2009

cukotka ja z Limbachu 🙂 tak to sa určite stretneme

denis19
4. sep 2009

Kajticko, pobavila jsi mne 😀 😀 😀 sedet na vajíčkách, jak výstižné!!!!!!

sasko25579
autor
4. sep 2009

BABY
mam napad.pozerala som že Wodanka je z ilavy. co tak kompromis a stretnut sa u nas na chate?Pri novom meste nad vahom,Je to taky stred pre vsetky,
Cakam od vas odpoved........WODANKA........DENIS.....KAJTICKO

kajticko
4. sep 2009

bubulka vitaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!

denis19
4. sep 2009

Ahoj bubulka, číslo vynechávám, vítej v klubu.Chápu dobre , že jsi po tricítce?

kajticko
4. sep 2009

jasan povedz kedy 🙂

wodanka
4. sep 2009

šaško trafila si to skoro presne, som z okresu Ilava, konkretne som z DCA... ja som za 😎

denis19
4. sep 2009

Sasko kašpárku bezva nápad! Kde konkrétne je ta chalupa, na lazoch?

sasko25579
autor
4. sep 2009

cukotka
AJ NA TV OJ NAZOR CAKAM.kafe U NAS NA chate?

denis19
4. sep 2009

Cukotka nás napína jako gumu v gaťách 😀

sasko25579
autor
4. sep 2009

cukotka
cakam.................................

cukotka
4. sep 2009

u nas na chate je kde? v tom novom meste? ja akože nemám problém so spoločonosťou, som vysoko prispôsobivý jedinec 🙂

denis19
4. sep 2009

Wodanka, jsem sice kartograf,ale co je to DCA???

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS
je to Horka nad vahom .8 km od noveho mesta nad vahom.dobre vymslime termin a mozme ist.veelmi sa tesim

denis19
4. sep 2009

Cukotka, znamená to teda ano???? Dobre to chápu 😀 😀

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS
DCA JE dubnica na vahom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre