Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

bibi24
22. sep 2009

Ja tam este nepatrim 😉

denis19
22. sep 2009

Kajka, tak jsme si to myslela dobre , jsi ve čtyrech statečných Ty, Romy, Vierka a já 😀

kajka39
22. sep 2009

denis-snazime sa o prve mimi, zatial som tehotna nebola ani neriesila ziadny problem, tak dufam ze sa postasti. Snazime sa 1 1/2roka. 🙂 Aky mas protokol, podla toho co pises sudim ze dlhy??

kajka39
22. sep 2009

a este ktory den stimulujes, vedeli ti dens povedat kolko mas folikov? a akych velkych?

denis19
22. sep 2009

Kajka,
myslím si že mám dlouhý protokol, začala jsem proverou(tabletky), potom do bríška dacapepthyl a následne též do bríška menopur, dnes stimuluji presne týden, takže to byla ráno osmá injekce. Folikulky mám v rozmezí od 7 do 10mm a dva tuším 12mm a je jich dle men hodne, kolem deseti , nestihla jsem počítat a já se moc neptám, odevzdala jsem se krajkovi a plne mu verím a pokud rekl,že je spokojený, tak já také!!!! 😀
Mužu jednu impertinentní otázku? Proč tak pozde ????

kajka39
22. sep 2009

denis- no vies ako sa hovori : ked mas kde, nemas s kym, kde mas s kym nemas kde.. a teraz ked som stretla toho praveho tak mam s kym aj kde, aj vsetko len vek je vysoky.. takze tak! 😀 😀 😀

denis19
22. sep 2009

No jo klasika. Hlavne, že máš s kým a kde a víte , že chcete!!!!! A oba najednou 😀 Ty si v jakém tom stádiu???? A jaký to mám teda protokol? 😀

kajka39
22. sep 2009

denis-ty mas dlhy protokol, ja naopak kratky. Moja stimulka bude tervat max. tak 14dni a potom odber vajicok-kultivacia-transfer. Optimalne je mat tak 10-12vajicok to je nie,ani vela ani malo.Aspon tak mi bolo povedane. Zalezi aj na ich kvalite, ta sa zisti az ich odberom.... 🙂

denis19
22. sep 2009

Kajka, takže Ty jdi jen stimulovala, bez jakékoliv prípravy,ano?

zdeja
22. sep 2009

ahojte

cukotka 🙂 mame odobratych 6 vajicok.......

denis19
22. sep 2009

Zdeja
blahopreji, ikdyž nejsem cukotka,ale snad to nevadí, čekám tu na nejakou pozitivošku a ejhle, už je tu!!!
Jak se cítíš a jaké to bylo??????

zdeja
22. sep 2009

ahoj denis....bolo to kratke a rychle
uspali ma, dokiho som uz len veeelmi matne registrovala a zobudila som sa na izbe s mojim milacikom 😅 potom sme sli na picu s parom ktory tam boli s nami . bolelo ma dost podbrusko ale dala som si neaku tabletocku a sla spinkat s manzelom....teraz uz je vsetko super a cakame na dalsi level 😵
v piatok ideme pre babulky o 11 uz budeme tehotnyyy 🙂 dufam ze do konca

denis19
22. sep 2009

Zdeja, je to úplne úžasné, až se chveji!!!!!! Jé, já na tom bud takhle o týden!!!!!!!!!

zdeja
22. sep 2009

prajem vela stasticka.....ja som taka nedockava
odber som vobec nepostrehla len ten hlaaad......dufam ze manzela beries?moj bol cely cas pri mne 😅

denis19
22. sep 2009

Jasan, že ho beru,neumím si to dstavit! Mohl být i u zákroku?

zdeja
22. sep 2009

nie...aspon pri mne nie,,, cakal na izbe a potom ho sestricka volala na odber sperm....kym som sa prebrala tak bol uz pri mne

denis19
22. sep 2009

Tak nejak mi to vysvetlili i vHeliose, tak to je ta lepší možnost, že už bude na pokoji, když se budu budit. 🙂
kolik chcete vložit blankocytu????

zdeja
22. sep 2009

no ja by som chcela 3 , ale podla nasho lekara je to vela a on dava 2 tak uvidime
este nevieme kolko sperm a vajicok sa do seba zalubilo 😀 takze podla toho

denis19
22. sep 2009

No zamilovali se všichni navzájem ,tak pohoda 🙂 Máte klasiku či ICSI? A už si vzpomínám, to Ty jsi hrdinka s trojčatama 😀 😀

zdeja
22. sep 2009

presneeee hrdinka 😀 ale noooo
doki nam nepovedal ze ako ale skor icsi ....oni vedia najlepsie co robia

romy01
22. sep 2009

Ahojte kočky
zzdeja to je super že si sa ozvala, Aj som na teba myslela, A neboli ta teraz brusko? Kolko si mala folikulov, ked ti vzali 6 vajícok?
Caute baby anglina bola OK - este som toho nestihla vela zabudnut 😀

cukotka
22. sep 2009

zdeja blahoželám, a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi sa s Tebou teším, budem na Teba myslieť a držať palce, a samozrejme priebežne nás informuj.

Denis uz sa Ti to kráti 😉

romy01
22. sep 2009

denis takza ú teba to bypada na utorok? ja zajtra idem na kontrolu a inak som si uz aj zvykla pit , dnes padli 4 litre 😀

cukotka
22. sep 2009

dievcatá tak ja sa lúčim, zajtra ideme do centra, tak sa idem skompletizovať 😉

minka051
22. sep 2009

Ahojte alebo už asi dobrú noc 😉
Pridám sa ku vám trošku ja idem o chvílku do toho tiež znovu. Len musím počkať na mršku a dúfam že príde na čas.

romy01
22. sep 2009

baby dobru noc, rano sa ozvem, papa

zdeja
22. sep 2009

romy01, cukotka....dakujem vam
v piatok dam vediet vseeeetko co mi moj doktor povie... od stvrtka berieme aj tabletocky

romy01
22. sep 2009

zdeja tak si pekne do piatku odpocit a priprav pre mimiska domcek 😀

zdeja
22. sep 2009

ahoj romy....snazim sa odpocivat , len neviem sediet stale
tesim sa na piatok aaaa mam mrle v zadku 😀

romy01
23. sep 2009

ahojte, dobré ránko 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre