Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
20. nov 2009

Mne zase vyhovuje Gáťová vo všetkých smeroch takže ja by som chcela ju mať pri sebe..ale veď uvidíme, možno keď uvidím dokoho tak zmením názor 😀 ho tu riasdne opisujete, no ja som zvedavá ako ten fešák vyzerá 😀 😀 😀

Afrika...veru, čo ty robíš? no neviem či je to až také super byť v práci.ja som tu lebo nechcem aby mi na niečo prišli a ešte aj kvúôli peniatzom..inak by som bola si doma..ale snažím sa byť v klude a nenechávam sa vytočiť 😉

Kati...ty máš na bud.týžde kontrolu?tak to sa drž aby si ich tam nezabila 😝

afrika
20. nov 2009

ja bohužiaľ klasická manuálna práca. tiež som vyštudovala ekonomickú, no nejako som odolala. moja svokra je tiež účtovníčka pre viaceré firmy a nahovára ma, ale ja si počkám do konca roka a ak neprídu príjemnejšie zmeny začnem so sebou niečo robiť. chodila som na výšku, potom som otehu, potratila-MA a po psychickej stránke som nezvládala samu seba, nieto školu.
vierka chytáááááááááááám rovno do bruška. dík. už nebudem obedovať

katti77
20. nov 2009

afrika tak to ti poviem, neváhaj a po materskej 😉 šup na účtovníctvo, no nie je to super práca ale sa vypláca, pokiaľ ťa neotravujú tie milé žienky s DU...ja robím aj v práci účto aj ešte mám aj doma 10 firiem, no finančne to dosť pomáha...

cisielko hej zase mám kontrolu a neviem čo ma chcú vypočúvať, si pripadám ako dáka podvodníčka, no poviem ti to správanie aké majú, je mi zle len keď si na ne spomeniem...ale ja sa nedám, ja som tiež huba, ja im poviem...

vieka dík, teraz to potrebujeme ako soľ

cisielko
20. nov 2009

Vierka ahoj...ďakujeme veríme, že sa na nás nalepia..ako sa máš, tehu, njeké zmeny, grckanie?

Afrika...budem ti držťa palce, ja si tiež mylsím, že to robiť sa finnančne vyplatí..no len ja som tiež nad tým rozmýšlala ale neviemči by som to zvládla 😝

Kati..kašli nane hlavne buď v klude a žiadny stres..nezabúdaj, že bojujeme a musíme byť tip top 😀

viera6
20. nov 2009

cisielko, negrckám aspoň zatol len mi nejak nebere jest alebo aj ked mam na niečo chut a dam si to tak zrazu mi to nechuti lebo to ma nejakú zvláštnu chut ako som čakala.Mavam nutkanie na vracanie, ale je to take chvilkove skor sa mi toči hlava a je mi na odpadnutie.
Tak aj ti už sama pichaš?
Počula som,že heliku sa vytvorila v Martine kokurencia novy Iscare v nemocnicii.

dana10
20. nov 2009

Ahojte tehulky a aj pichandy.
Vierka sa som to tiež počula, ale neviem kde to tam je?
To je tiež nápad dve centrá v jednom meste užitočnejšie by to bolo tam kde to ešte nie je.
Cisielko, ja tam budem asi až na 7.30 lebo mám potom ešte pohovor o 9,30 mne sa tam neoplatí ísť na 7hod

viera6
20. nov 2009

ahoj danka
je mi luto,že IUI nevišlo viem to pochopiť tak tiež som to prežila tri krat a najhoršie som to preživala v robote.Ked som si mala tam vola a nič stoho a pred stovkami žien sa pretvarovat hrozna situácia.Ale ti to ešte nemš na sto percent potvrdene nerobila si si ešte jeden test,či si už dostala ms?
Je to vo fakultnej nemocnici na šestke.Ale helik by som nevimenila.
Idete s cisielkom do heliku v pondelok?,ja idem v utorok na kontrolne sono dufam,že ten hematom sa aspon trochu vstrebal.

viera6
20. nov 2009

oprava štiri krat IUI
www.iscare.sk

cisielko
20. nov 2009

Vierka, tak zle nebýva len to jedlo je kadejaké...no ako čítam tak každá reaguejte inak ale aspo´, že ti zle nieje...aj ja som počula, že v MT je ďaľšie centrum, no naoaj ho mohli dať niekam kde nieje napr do BBaj keď ja by som nemenila za nič na svete Helík 😀

Danka..no jasné, tak to chápem..je možné, že tam ešte budem ale ja dúfam, že nie bo musím utekať do roboty..ale pohladmi by sme na seba mohli mrknúť.. 😀 😝

Wodanka, Kajtičko..tak ako ste dopadliíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí?????????????????????

Kati..kde si žena moja...veľa práce??????

ROmy, Denis, a vy ste dnes založili štrajk??????????

viera6
20. nov 2009

Romy,denis ozaj a kde ste dnes vy? nefunguje vam ps ako mne dva dni som mala problem pripojit sa tak som to potom vzdala.

kajticko
20. nov 2009

baby tak idem na toooooooo!!!! žiadne tabletky nič. 😉 v stredu ,alebo štvrtok mám mať ms a hned mám volať dr. na druhý den sa k nemu obj a pichááááááááááááááááááám 😎 😎 v lekárni som nehala 380 eurikov ,ale čo už ked to musí byť 😠

katti77
20. nov 2009

kajticko tak gratulujem a vítam ťa medzi pichačkami, takže máš krátky protokol, no tak to budeš mať ET skoro ako mi, super

cisielko
20. nov 2009

Kajtičko..no supéééééééééééééééér..a veru, keďýž máš krátky protokol tak budeš valstne snam...je to super..takže vitaj medzi nami 😀 ja idem v opndelok na krv a sono lebo cez víkend dôjde M, takže budeme v tesnom závese..supr..

A kde je Wodanka?????

kajticko
20. nov 2009

teším sa aj sa bojím dúfam,že sa nič nepokazí tak dúfam,že budeme za chvílu tehulky všetky 🙂 🙂 🙂 už ani do práce nejdem 😉 😉 😝 😝 😝 od pondelka do stredy dovolenka a potom PNKA 😎 😎 😎 😎

wodanka
20. nov 2009

ahojte, cisielko, katti kajticko a aj ostatne 🙂
aj ja som uz doma z Heliku - vysledok dnesneho stretnutia je ten, ze sice cez sviatky robia vsetko okrem ET ☹ a ten by mne vysiel zrovna na stedry den. Takze sa mi to vsetko posuva a so stimulkou zacinam az takto o mesiac a ET bude niekedy v strede januara.

katti77
20. nov 2009

wodanka tak to je smutná správa, ale zase ideš do toho, tak keď si čakala tak dlho, tak mesiac ešte vydržíš, no nie? aj keď viem, že ťa to nepotešilo, ale neboj všetko dobre dopadne a v januári ti budeme všetky posielať tehu vírusíky aby sa bambulka zahniezdila 😉

figurka.m
20. nov 2009

ahojte babulky, tehulky aj netehulky 😉 pichacky aj nepichacky 😉 kajti, tak ty mas riadny raketovy start 😕 wodanka, nebud smutna 😅 ja idem o tyzden a tiez mi to vyjde az na januar, tak budeme bojovat spolu 😀 zdravim vsetky 🙂 🙂 🙂

cisielko
20. nov 2009

Wodanka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ono je to msutná psráva to je fakt úpretože zase musíš čakať ale pozri nato..ani sa nenzdáš a ten čas ti tak rýchlo ujde, že ani nebudeš vedieť..vianoce, sviatky a šup nový rok a šup a už je to tu..takže hlavu hore a netráp sa..30 dní nieje až tak strašne veľa..a ako píše kati..budeme ti posielať tehu výrusiky 🙂 🙂 🙂 🙂

Figurka..atka jy ty tak ako Wodanka..tak apsoň v tom nebudete samé ale budete mať každá parťáčku..amy ostatné vám budeme hovoriť čo a ako a posielať tehu výrusiky tak ako nám ich teraz posielajú Vierka, Denis, ROmy, ktoré sa mimochodom dnes niekde zabudli 😝

Kajtičko..teda..takže DV a hneď PN to je naotzaj raketový štart, vitaj na palube 😀

kajticko
20. nov 2009

no to áno nabralo to rýchly štart až mám z toho obavi ☹ len škoda,že sa nemôžem aj s Wodankou tešiť na rovnako 😠 ,ale verím ,že budeme za chvílu všetky tehu.dufam,že tak ako to rýchlo začalo to aj neskonči 😲

denis19
21. nov 2009

Dobré ránko snažilky, vidím ,že včera jste ponocovaly a tedse vám nechce vstávat!!!!
Wodanka
nebuť z toho smutná, možná to tak nakonec bude i lepší!!!!!
kajti
tak už si pichajda???

romy
kde se flákáš?????

romy01
21. nov 2009

dobré ránko baby

teda vxera som strávila celý den s braškom, švagrinu a ich 5 mesačnym slniečkom - baby ona je tak úžasná, stále sa usmieva, všetko ju zaujíma, pri akejkolvek grimase sa rehoce a zapaja sa do debaty takymi srandovnymi zvukmi, no som z nej bola uplne hotova. Boli sme na vylete v zlatych moravciach a uz mam aj kupeny darcek pre mm na vianoce. Potom som bola taka utahana, ze ma az bolela hlava a nebola som schopna sem prist.

wodanka - ono to ma aj pozitivnu stranku - na vianoce si poriadne oddychnes, rodina a celkovo ta vianocna atmosfera tarozptylia a o to lepsie budes stimulkovat, uvidis.

vierka mna tie zavraty presli ale prisla som na to ze z coho som ich asi mala - vysadila som tehotensky caj a odvtedy mi neprislo ani raz zle. Zrejme ovsahoval nieco co mi nerobilo dobre na zaludok.

baby je vas tu vela co pichate a aj vo idete coskoro pichat tak vam posielam CMUK a par virusikov ako motivaciu
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

denis19
21. nov 2009

tak jsi se mela Romy super a zároveň poučne 😀
já včera také mrkla neterinku,ale švagrová je nejak smutná, neboť je prý lenivejší a chtejí ji poslat na neurologii,ale nemyslím, že je to nutné......každé dítko je prec jiné.... 😲
co dnes varíte devčata?????

cisielko
21. nov 2009

Ahojte 😀

Romy, Denis..tak my ponocujeme a vy včera ani jedno slovko tse nenapísali 😒 ale ako čítam mali ste pekný deň... 🙂

Denis..ja mám spravené fliačky s kapustou od včera takže dnes nevarím..idem si oriadiť splánu tak previanočne aby som mala pokoj lebo potom to už asi nepôjde 😝

Kajtočko..aké obavy, prestaň--bude to dobré, musíš sa tešiť a veriť 😀

Dievčatá tehulky, chem sa opýtať na to pitie...ja pijem tak 5-L denne, je to veľa?lebo jedna babenky ma upozornila, že nemám až toľko piť aby sa mi vraj nejaké minerály nevyplavili, je to pravda?

denis19
21. nov 2009

cisielko
to je moc!!!!! není dobré ani málo ani moc,pri stimulaci je vhodné pít tak 3 litry a potom dva litry,pokud nemáš dva metra a devadesát kilo 😀 tak to je taková norma!!!

cisielko
21. nov 2009

Denis..to fakt..do kelu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 do kelu do kelu..tak to musím obmedziť..mámteda piť 3-4 L denne? ako si mylsela, že 3L a potom 2L?

denis19
21. nov 2009

no že tri litry pri stimulaci a potom v tehul ti stačí bežné dva litry, ale záleží od postavy, pokud máš do tech 80kg, tak ti stačí v tehul dva a ted pri stimulaci tri, pet je strašne moc, potom se v organizmu nic neudrží a vyplavuje to i minerály a to ted vubec nepotrebuješ, potrebuješ být v hydro pohode a to jsou 3l

cisielko
21. nov 2009

Ach tak..tak ďakujem hneď to idem obmedziť na tie 3L...ďakujem ti, že sio ma dala do obrazu 😉

denis19
21. nov 2009

v pohode.....a stále chodíš do práce?

denis19
21. nov 2009

já se byla včera mrknout do té své a ani nevím jestli se mi chce nastoupit, bylo to fajn spestrení,ale človek zlenivel,nevím co potom delají ženské po materské, tri roky doma a šup do práce, to je asi potom šk 😲

cisielko
21. nov 2009

ˇano, stále pracujem..cítim sa dobre, nemám nejaké problémy čo je len dobre..ja veľmi na PN nechcem ísť, mám ešte 5 dní DV tak ak tak si to chcem vyčerpať..ako dlho si už doma?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre