Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

afrika
2. dec 2009

včera som nebola schopná odpísať. v heliku ma po zákroku bruško moc nebolelo, ale len čo som prišla domov bolo to niečo strašné. celý deň som v bolestiach preležala. čo som vypila, to som ani zďaleka nemohla vyčúrať. dnes je trochu lepšie. v prvom rade sa chcem poďakovať bambuľkám, ktoré tam boli so mnou a verejne sa im ospravedlniť za moje NEUTICHAJUCE rozprávanie po narkóze. myslím, že celý helik sa na mne ešte aj dnes bude smiať. ja dosť blbo reagujem na narkozu a včerajší výsledok bol taký, že som ževraj rozosmiala aj p. Mikulovú
vybrali mi 8 vajíčok a z toho tri-1, tri-2 a dve-3. všetko išlo ICSI, tak som zvedavá. po operácii som dostala injekciu, lebo nie všetky folikuly mi mohli vybrať a mala som tekutinu v bruchu, tak tá injekcia slúži na vstrebanie. asi preto mám bolesti .
bojím sa o naše bambuliatka, že im teraz už nemôžem pomôcť a je to len na nich.
odber mi robil Krajko a perfektné vtípky si pred zákrokom rozprávali
baby držte nám prosím pršteky
aj ja vám samozrejme držím

denis19
2. dec 2009

Ahoj Afrika!

super! i jsem se zasmála 😀 nevím jestli to mužu ríct Romy???? ale ta si hnedle po narkoze treba poručila kafe 😀 takže každá o tom neco víme....alespoň meli v heliku veseleji pred mikulášem 😀
hlavne že ti vše dobre dopadlo.
bríško bolelo i mne a fest asi tri dny a u tebe je to asi i podmíneno tou injekcí!!!!
ted se už jen upjat myšlenkami na bambulky a posílat jím sílu!!!!!!ržím palec!!!!!!

zdravím i ostatní odvážlivce.....

afrika
2. dec 2009

denis moc ti ďakujem

wodanka
2. dec 2009

dobré ráno všetkým 🙂
afrika, dúfam, že bolesti čoskoro zmiznú a že Tvojim babuliatkam, ako si ich nazvala, sa bude dariť

mne dnes dorazila mrcha, takže som už zasa o kus bližšie o 16-17 dní začínam brať proveru a ide sa na to 🙂

afrika
2. dec 2009

wodanka ďakujem moc. držím pršteky, aby ti stimulka bezproblémovo ubehla 😉

denis19
2. dec 2009

wodanka, tak skvelé, stejne se mi holky zdá , že to letí jako blázen!!!!!
mám pocit, že nedávno jsem se seznámila s wodankou a si jen pred týdnem jsme africe psaly postupy IVF!!!!!A hele kde jste holky!!!!!!

afrika
2. dec 2009

denis vy ste mali aj na zmrazovanie embrijka?

kuspitka
2. dec 2009

Ahojte.pekne ranko vamprajem.
ja som zas dnes ako obarena.
afrika gratulujem ku urodicke teraz len pekne nane mysli a vrav im,ze nech su dobre.
wanda tesim sa stebov,ze si okrok dalej to je dobre.

denis19
2. dec 2009

afrika, ano máme i dva snehuláčky....

kuspi ahoj a je ti o necé lépe????? a doma už pohoda 🙂

kuspitka
2. dec 2009

denis doma uz pohoda.
ani nie spodok boli celu noc som nespala mala ma stikutku zas aj teraz.
uz ma boli aj cikanie .

wodanka
2. dec 2009

denis chvíľami mám aj ja ten pocit, že sme ešte len prednedávnom otvárali túto tému a z Teba a romy sú uždávno tehuľky, cisielko a katti už stimulujú.. no proste beží to ako blázon
afrika, kuspitka ďakujem 🙂

kuspitka
2. dec 2009

wonda nemas zac.len sa pekne drz .
neboj vsetko zvladnes ved ciel je babo

afrika
2. dec 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš tak zatiaľ sa nám oplodnilo ICSI všetkých osem bambuliatok . viem, že kritické dni len prídu, ale aj tak som rada aspoň na chvíľku . teraz volám v piatok. povedala som im, nech sa nám o ne pekne starajú, tak sa zasmiala, že sa budú

kuspitka
2. dec 2009

tak by si mala mat v vklad nedelu asi.
tak to budete mat vianocne babo ako my

denis19
2. dec 2009

afrika samé dobré zprávičky posíláš,paráda!!!!!

kuspi, možná malá príjde drív, dyť už by i mohla , že????

wodanka, tak to budeš mít pichajdové vánoce 😀

kuspitka
2. dec 2009

denis tak keby si teraz videla hroza.
nohy ako slon uz.
krize bolia poriadne.
tieto konce su velmi zlozite.vsetko ok len to,ze uz mala je pekne velka

afrika
2. dec 2009

baby vy ste sa informovali aj o kvalite spermiogramu pri OPU alebo na druhý deň? mňa to vôbec nenapadlo 😕

kuspitka
2. dec 2009

afrika ja som nemala preco sa informovat mali sme darcu.tak som vedela,ze je vsetko dobre

katti77
2. dec 2009

dobré ránko
afrika blahoželám k úrodičke a prajem aby všetky bambuliatka rástli a boli kvalitné...budeš mať PK či nie?

kuspitka ako sa cítiš, už je lepšie?

romy denis ahojte tehulky

wodanka ani sa nenazdáš a začneš pichať a potom budeš rátať dni do OPU a ET a taaaak a ubehne to veľmi rýchlo

cisielko a ty moja ako, ja zatiaľ pohoda, tie konské dávky mi zatiaľ nič nerobia, tak som zvedavá koľko bude zajtra vajok

kuspitka
2. dec 2009

katti nanic,ale zassa tesim velmi nanu.

denis19
2. dec 2009

afrika, neinformovala, pri ET nám to rekli, že to byl nejlepší materiál ze všech co tam mnžnechal 😀

kuspi, no co nadeláme, už to nejak vydrž......jen asi hodne odpočívej a tak nejak pokud se to dá!!!!

kuspitka
2. dec 2009

denis ved to,ze uz nic neviem robit.ked som stale velmi unavena.
ale zas som rada,ze ju budem mat pri sebe.
ved to brusko mi bude velmi chybat.

katti77
2. dec 2009

kuspitka no možno malá prekvapí 😉 a na vianoce už budeš domka

kuspitka
2. dec 2009

katti juj to by bolo super mali by sme velmi pekne vianoce.
ved uvidime ona sama vie ,kedy chce ist vonka.
vcera som riesila ,kde dame postielku tak musim dat jednu komodu prec,aby som mohla dat do spalni postielku

denis19
2. dec 2009

kuspi
já si zase neumím predstavit, jak se budu hýbat s tím bríškem

kuspitka
2. dec 2009

denis ani ja som sa nevedela ,ale ide to.obcas ked sa obuvam mala sa certi ,lebo ju stlacim a to ja jej nepaci.
uz aj tak si neviem nic obut nohy mam ako slon.
a spodok ma strasne svrbi

katti77
2. dec 2009

kuspitka možno sa ani nenazdáš a babuľka ťa prekvapí
denis, romy tak čo idete na tie vianočné trhy?
a mala niektorá z vás gonal a dávky 225?

kuspitka
2. dec 2009

katti ja som mala ale len asi 4take davky
aj ja chcem ist na vianocne trhy.
denis kup mi tam nieco

katti77
2. dec 2009

kuspitka no najprv som mala 150 4x a teraz 225 zatiaľ 3x a koľko si mala vajíčok?

denis19
2. dec 2009

kuspi, koupím a ráda, dej mi jen tipa....

katti

já mela 150 na dve kontroly a potom 225 na další dve kontroly a mela jsem 12 folikulu a 11 vajíček

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre