Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
28. sep 2009

no hej o tomto mi nikto tam nič nepovedal

denis19
28. sep 2009

ROMY
ani mne,ale dnes večer mi švagrová píchá pregnyl, tak to vše vysonduji a zítra se svítáním tipošlu nové info 😀

minka051
28. sep 2009

denis

Femibion je najlepšia kys. listová. Tukni do PC a tam si o nom prečítaš. napíš názov a hned budeš v obraze.Obyčajnú kys. listovú nemusí vždy organizmus prijať a len ju vylúči a toto je ale bomba. Lecitín sem tam si dám aj ja lebo darmo vek je vek a občas to už vynecháva 😀 😀 😀 😀 A obklady nám na posilnenie maternice a vaječníkov aby pracovali tak ako majú. Každú noc si dávam obklad z tvarohu a hl. muky ktorý zohrejem a aké silno teplé znesiem priložím zabalené v bavlnenej látke. A čajík mi namiešala z velmi vela druhov bylin, lebo vraj samotná alchemilka nieje dobrá lebo vyvoláva potrat. Tá je dobrá pri bolestivej menz. ,A ked nemáš bylinky od nej velmi podobné sú čo vravela kúpiť si čaj Gynastan. A ked mi vložia embryjká nemám nič jesť čo je robené vonku na grile, udené veci suhsi, a plesnové syry. Potom mi povie čo má robiť dalej. Bol o nej aj článok v slovenke č.39. Ak ju máš prečítaj si.

denis19
28. sep 2009

MINKA
tak to jsou veci, tvarohový zábal,hmhmhm 🙂 mám se co učit!!!!!!
o alchemilke jsem to četla také a i o tom ríkala koordinátorka v heliku.
jdu mrknout tu slovenku.

minka051
28. sep 2009

denis koho máš koordinátorku?

Ja mám p. Mikulovú.

denis19
28. sep 2009

Taky tak! Je milá,že????

romy01
28. sep 2009

dobre denis budem cakat. Ja idem vecer kvoli pregnylu na pohotovost

denis19
28. sep 2009

Hm, nemít tu švagrovou také mi nic jiného nezustane!
to zvládneme.

denis19
28. sep 2009

Tak holky, balím, jdeme k švagrové a švagrovi, ten má zítra svátek, mrkneme si malou neter a dám si pichnout pregnyl. tak ahoj zítra

minka051
28. sep 2009

tak sa maj krásne 🙂 🙂

romy01
28. sep 2009

baby zacinam mat z tej stredy strach. O chvilu sa budem chystat pre injekciu a jeden den - zejtrajsok to ubehne ako voda

kajka39
28. sep 2009

romy, denis- drzim palceky budem na vas v stredu mysliet.
Ja skoro rano vstavam na kontrolu do helika, tak budem tiez vediet ci OPU bude vo stvrtok alebo piatok. Foliky riadne tlacia, rada by som bola keby to bolo uz vo stvrtok....

minka-drzim palceky, 🙂 tiez mam kratky protokol dnes 10dc, takze koncom tyzdna ma caka OPU... 🙂

romy01
28. sep 2009

kajka asi sa neuvidime ak prides moc skoro, jedine ze b y si dosla pred osmou

zdeja
28. sep 2009

ahojte babenky 🙂

romy01
28. sep 2009

ahoj zdeja, ako si stravila den?

zdeja
28. sep 2009

no dnes som bola len u obvodnej lekarky ukoncit PN od 1.10 idem na gyndu.....boli sme na navsteve chvilku a teraz dohanam lezanicko.....dnes je 4 den po ET a vsetko je ok, len som neaka naladova asi z hormonov.....
a co ty ???

denis19
28. sep 2009

Ahoj Zdeja co tvé babulky??????
Trochen jsem se ješte zamotala doma.....
Romy, klid, to bude ok, jen na to nemysli.

denis19
28. sep 2009

Zdeja, budeš si delat test sama??????

afrika
28. sep 2009

ahojte, chcem sa vás opítať- 30.9.-2.10. mám dostať menzes. som po provere, momentálne pichám diphereline. ak by som teoreticky menzes nedostala, zastavuje sa stimulka alebo?
ďakujem.
držím vám pršteky všetkým, denis a romy držkajte sa 😉

denis19
28. sep 2009

Afrika, ne nezastavuje, 🙂 jen se čeká na mnz,dle mne.

zdeja
28. sep 2009

no neviem, polovicku som prehovorola ze na buduci vikend to podnikneme uvidim...
svagrova tehotna a robila si test -bol negat. hoc krvne testy boli ok tak ja neviem ci tie testy su vsetky ok. ale asi to testneme......co vy na to?

romy01
28. sep 2009

zdeja ja som prelezala a presedela cely den a dnes idem na pohotovost vecer aby mi pichli pregnyl. A zacinam byt tak vnutorne nervozna, snad to prejde. Denis asi sa musim dnes nejak vecer zabat, inak sa scvoknem, silka by sa mi nejaka nevsteva alebo covi

denis19
28. sep 2009

To je to co nevím co udlám, mám na to ješte sice trochen času,ale radeji bych chtela to neudelat 😨

afrika
28. sep 2009

romy písala som ti do stimulky...

zdeja
28. sep 2009

odber je v pohode ...sice su to nervy ale aj tak nic nepametas .....daju na teba pozor aj na vas vsetky babulky
najlepsie je ked odchadza inj. ako keby si bola mimooooo opitucka 😀

romy01
28. sep 2009

afrika som ti odpisala
zdeja poznam ten pocit som bola pred polrokom na laparke a ked som tam bola na zakroku tak mi nic nevadilo a nebala som sa- tak som bola zdrogovana - ale najhorsie je ze si vsetko pamatam az do uspatia a potom ked som sa prebrala este na sale a to su hrozne spomienky

zdeja
28. sep 2009

ja som si an nestihla uvedomit ze uz sa ide na to....manzel bol som mnou na izbe a hned na napichli a po 2 min som pocitala ovecky

romy01
28. sep 2009

zdeja mohla by si napisat o tom viac? co sa robilo okolo teba ako co trvalo a pod?
Lebo som vyplasena ze tam mam prist uz o 7.45 a aj Denis a mm ma tam prist az o 19 - 11 na odber

cukotka
28. sep 2009

želám pekný podvečer všetkým

zdeja
28. sep 2009

romy ja som tam bola objednana na8,30. sestra ma zobrala na izbu a vsetko mi vysvetlila. prezliekla som sa do pyzama - holky naostro....priatel bol so mnou a cakal ma tam. potom prisiel anestez. lahla som si a on mi zaviedol narkooooozu 😀 ...este som zaregistr. dokiho ako sa pozdravil a to bolo vsetko. trvalo to cca 15min a kym som sa prebrala a obliekla tak asi hodinka to bola(kym som spala bol manz. podat sperma)...potom sme sli za dokim ze kolko mi vybrali vajicok a kedy mame dojst pre babulky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre